'Club Brugge kan nieuwe transferdeal met Valencia sluiten'

1118 stemmen
'Club Brugge kan nieuwe transferdeal met Valencia sluiten'

Club Brugge staat wellicht een drukke transferzomer te wachten. Het wist al de recordtransfer van Igor Thiago naar Brentford af te ronden, maar in heel wat andere dossiers zullen er nog knopen doorgehakt moeten worden.

Zo zal Club bijvoorbeeld moeten beslissen wat het met zijn recordaankoop zal doen. Roman Yaremchuk werd dit seizoen verhuurd aan Valencia, maar dat beschikt niet over een aankoopoptie. Vanuit Spanje klonk het de voorbije weken wel dat de Oekraïner zelf graag in Spanje wil blijven, maar het valt nog af te wachten hoe Valencia daarover denkt.

LEES OOK: 'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Valencia wil Jutgla

Volgens Fichajes zijn ze bij Valencia wel sowieso op zoek naar een extra spits voor de zomer en ongeacht de afwikkeling van het dossier-Yaremchuk zouden ze daarbij opnieuw in Brugge kunnen belanden. Eén van de namen op hun verlanglijstje zou immers die van Ferran Jutgla zijn.

De Spanjaard was vorig seizoen nog één van de revelaties en speelde zich vooral in de Champions League in de kijker, maar zakte geleidelijk weg. Dit seizoen verloor hij de concurrentiestrijd tegen Igor Thiago, onder meer omdat hij de start van het seizoen miste door een blessure.

Ook nog andere opties voor Valencia

Gezien zijn rol als invaller zou het dus kunnen dat noch Jutgla, noch Club Brugge weigerachtig zullen staan tegenover een transfer als er een afdoende bod komt. Mogelijk komt Valencia daarmee aandraven, al zouden Los Ché wel nog andere opties overwegen.

Zo denken ze ook aan Ante Budimir, die dit seizoen al vijftien keer scoorde voor Osasuna. Maar vooral zouden ze dromen van een terugkeer van Paco Alcacer, die vanuit de jeugd doorbrak en vooral tussen 2013 en 2016 in de A-ploeg speelde. De 30-jarige passeerde daarna nog bij onder meer FC Barcelona en Dortmund, tegenwoordig is hij aan de slag in de Emiraten.

Moet Club bij een goed bod meewerken aan een transfer?

Meest recent

'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

0
0
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

83
83
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

11
11
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

59
59
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

47
47
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

135
135
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

915
915
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

71
71
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

209
209
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

329
329
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

25
25
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

52
52
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

295
295
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

145
145
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

375
375
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

287
287
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

457
457
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

469
469
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

250
250
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

112
112
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

195
195
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

68
68
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

75
75
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

560
560

Meer sportnieuws