'Club Brugge kan nieuwe transferdeal met Valencia sluiten'

stemmen
'Club Brugge kan nieuwe transferdeal met Valencia sluiten'

Club Brugge staat wellicht een drukke transferzomer te wachten. Het wist al de recordtransfer van Igor Thiago naar Brentford af te ronden, maar in heel wat andere dossiers zullen er nog knopen doorgehakt moeten worden.

Zo zal Club bijvoorbeeld moeten beslissen wat het met zijn recordaankoop zal doen. Roman Yaremchuk werd dit seizoen verhuurd aan Valencia, maar dat beschikt niet over een aankoopoptie. Vanuit Spanje klonk het de voorbije weken wel dat de Oekraïner zelf graag in Spanje wil blijven, maar het valt nog af te wachten hoe Valencia daarover denkt.

LEES OOK: Club Brugge slikt: weldra Argentijns international?

Valencia wil Jutgla

Volgens Fichajes zijn ze bij Valencia wel sowieso op zoek naar een extra spits voor de zomer en ongeacht de afwikkeling van het dossier-Yaremchuk zouden ze daarbij opnieuw in Brugge kunnen belanden. Eén van de namen op hun verlanglijstje zou immers die van Ferran Jutgla zijn.

De Spanjaard was vorig seizoen nog één van de revelaties en speelde zich vooral in de Champions League in de kijker, maar zakte geleidelijk weg. Dit seizoen verloor hij de concurrentiestrijd tegen Igor Thiago, onder meer omdat hij de start van het seizoen miste door een blessure.

Ook nog andere opties voor Valencia

Gezien zijn rol als invaller zou het dus kunnen dat noch Jutgla, noch Club Brugge weigerachtig zullen staan tegenover een transfer als er een afdoende bod komt. Mogelijk komt Valencia daarmee aandraven, al zouden Los Ché wel nog andere opties overwegen.

Zo denken ze ook aan Ante Budimir, die dit seizoen al vijftien keer scoorde voor Osasuna. Maar vooral zouden ze dromen van een terugkeer van Paco Alcacer, die vanuit de jeugd doorbrak en vooral tussen 2013 en 2016 in de A-ploeg speelde. De 30-jarige passeerde daarna nog bij onder meer FC Barcelona en Dortmund, tegenwoordig is hij aan de slag in de Emiraten.

Moet Club bij een goed bod meewerken aan een transfer?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

110
110
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

53
53
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

44
44
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

19
19
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

85
85
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

127
127
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

250
250
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

170
170
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

284
284
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

88
88
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

236
236
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

210
210
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

173
173
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

292
292
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1166
1166
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

257
257
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

113
113
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

337
337
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

79
79
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

330
330
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

291
291
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

327
327
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

315
315
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

207
207
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

146
146
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

623
623

Meer sportnieuws