'Club Brugge kan nieuwe transferdeal met Valencia sluiten'

1118 stemmen
'Club Brugge kan nieuwe transferdeal met Valencia sluiten'

Club Brugge staat wellicht een drukke transferzomer te wachten. Het wist al de recordtransfer van Igor Thiago naar Brentford af te ronden, maar in heel wat andere dossiers zullen er nog knopen doorgehakt moeten worden.

Zo zal Club bijvoorbeeld moeten beslissen wat het met zijn recordaankoop zal doen. Roman Yaremchuk werd dit seizoen verhuurd aan Valencia, maar dat beschikt niet over een aankoopoptie. Vanuit Spanje klonk het de voorbije weken wel dat de Oekraïner zelf graag in Spanje wil blijven, maar het valt nog af te wachten hoe Valencia daarover denkt.

LEES OOK: ''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Valencia wil Jutgla

Volgens Fichajes zijn ze bij Valencia wel sowieso op zoek naar een extra spits voor de zomer en ongeacht de afwikkeling van het dossier-Yaremchuk zouden ze daarbij opnieuw in Brugge kunnen belanden. Eén van de namen op hun verlanglijstje zou immers die van Ferran Jutgla zijn.

De Spanjaard was vorig seizoen nog één van de revelaties en speelde zich vooral in de Champions League in de kijker, maar zakte geleidelijk weg. Dit seizoen verloor hij de concurrentiestrijd tegen Igor Thiago, onder meer omdat hij de start van het seizoen miste door een blessure.

Ook nog andere opties voor Valencia

Gezien zijn rol als invaller zou het dus kunnen dat noch Jutgla, noch Club Brugge weigerachtig zullen staan tegenover een transfer als er een afdoende bod komt. Mogelijk komt Valencia daarmee aandraven, al zouden Los Ché wel nog andere opties overwegen.

Zo denken ze ook aan Ante Budimir, die dit seizoen al vijftien keer scoorde voor Osasuna. Maar vooral zouden ze dromen van een terugkeer van Paco Alcacer, die vanuit de jeugd doorbrak en vooral tussen 2013 en 2016 in de A-ploeg speelde. De 30-jarige passeerde daarna nog bij onder meer FC Barcelona en Dortmund, tegenwoordig is hij aan de slag in de Emiraten.

Moet Club bij een goed bod meewerken aan een transfer?

Meest recent

Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

1
1
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

15
15
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

88
88
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

78
78
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

161
161
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

87
87
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

116
116
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

99
99
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

750
750
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1049
1049
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

69
69
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

509
509
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

155
155
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

287
287
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

615
615
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

157
157
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

145
145
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

344
344
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

212
212
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

216
216
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

253
253
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

777
777
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

513
513
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

620
620

Meer sportnieuws