'Club Brugge kan nieuwe transferdeal met Valencia sluiten'

door
'Club Brugge kan nieuwe transferdeal met Valencia sluiten'

Club Brugge staat wellicht een drukke transferzomer te wachten. Het wist al de recordtransfer van Igor Thiago naar Brentford af te ronden, maar in heel wat andere dossiers zullen er nog knopen doorgehakt moeten worden.

Zo zal Club bijvoorbeeld moeten beslissen wat het met zijn recordaankoop zal doen. Roman Yaremchuk werd dit seizoen verhuurd aan Valencia, maar dat beschikt niet over een aankoopoptie. Vanuit Spanje klonk het de voorbije weken wel dat de Oekraïner zelf graag in Spanje wil blijven, maar het valt nog af te wachten hoe Valencia daarover denkt.

LEES OOK: Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Valencia wil Jutgla

Volgens Fichajes zijn ze bij Valencia wel sowieso op zoek naar een extra spits voor de zomer en ongeacht de afwikkeling van het dossier-Yaremchuk zouden ze daarbij opnieuw in Brugge kunnen belanden. Eén van de namen op hun verlanglijstje zou immers die van Ferran Jutgla zijn.

De Spanjaard was vorig seizoen nog één van de revelaties en speelde zich vooral in de Champions League in de kijker, maar zakte geleidelijk weg. Dit seizoen verloor hij de concurrentiestrijd tegen Igor Thiago, onder meer omdat hij de start van het seizoen miste door een blessure.

Ook nog andere opties voor Valencia

Gezien zijn rol als invaller zou het dus kunnen dat noch Jutgla, noch Club Brugge weigerachtig zullen staan tegenover een transfer als er een afdoende bod komt. Mogelijk komt Valencia daarmee aandraven, al zouden Los Ché wel nog andere opties overwegen.

Zo denken ze ook aan Ante Budimir, die dit seizoen al vijftien keer scoorde voor Osasuna. Maar vooral zouden ze dromen van een terugkeer van Paco Alcacer, die vanuit de jeugd doorbrak en vooral tussen 2013 en 2016 in de A-ploeg speelde. De 30-jarige passeerde daarna nog bij onder meer FC Barcelona en Dortmund, tegenwoordig is hij aan de slag in de Emiraten.

Moet Club bij een goed bod meewerken aan een transfer?

Meest recent

Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

14
14
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

22
22
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

103
103
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

45
45
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

296
296
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

45
45
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

212
212
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

538
538
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

174
174
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

819
819
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

465
465
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

399
399
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

558
558
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

23
23
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

64
64
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

516
516
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

390
390
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

281
281
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

321
321
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

102
102
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

731
731
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

280
280
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

547
547
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

783
783
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

221
221

Meer sportnieuws