'Club Brugge kan nieuwe transferdeal met Valencia sluiten'

1118 stemmen
'Club Brugge kan nieuwe transferdeal met Valencia sluiten'

Club Brugge staat wellicht een drukke transferzomer te wachten. Het wist al de recordtransfer van Igor Thiago naar Brentford af te ronden, maar in heel wat andere dossiers zullen er nog knopen doorgehakt moeten worden.

Zo zal Club bijvoorbeeld moeten beslissen wat het met zijn recordaankoop zal doen. Roman Yaremchuk werd dit seizoen verhuurd aan Valencia, maar dat beschikt niet over een aankoopoptie. Vanuit Spanje klonk het de voorbije weken wel dat de Oekraïner zelf graag in Spanje wil blijven, maar het valt nog af te wachten hoe Valencia daarover denkt.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Valencia wil Jutgla

Volgens Fichajes zijn ze bij Valencia wel sowieso op zoek naar een extra spits voor de zomer en ongeacht de afwikkeling van het dossier-Yaremchuk zouden ze daarbij opnieuw in Brugge kunnen belanden. Eén van de namen op hun verlanglijstje zou immers die van Ferran Jutgla zijn.

De Spanjaard was vorig seizoen nog één van de revelaties en speelde zich vooral in de Champions League in de kijker, maar zakte geleidelijk weg. Dit seizoen verloor hij de concurrentiestrijd tegen Igor Thiago, onder meer omdat hij de start van het seizoen miste door een blessure.

Ook nog andere opties voor Valencia

Gezien zijn rol als invaller zou het dus kunnen dat noch Jutgla, noch Club Brugge weigerachtig zullen staan tegenover een transfer als er een afdoende bod komt. Mogelijk komt Valencia daarmee aandraven, al zouden Los Ché wel nog andere opties overwegen.

Zo denken ze ook aan Ante Budimir, die dit seizoen al vijftien keer scoorde voor Osasuna. Maar vooral zouden ze dromen van een terugkeer van Paco Alcacer, die vanuit de jeugd doorbrak en vooral tussen 2013 en 2016 in de A-ploeg speelde. De 30-jarige passeerde daarna nog bij onder meer FC Barcelona en Dortmund, tegenwoordig is hij aan de slag in de Emiraten.

Moet Club bij een goed bod meewerken aan een transfer?

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

33
33
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

54
54
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

21
21
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

57
57
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

91
91
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

86
86
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

58
58
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

332
332
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

121
121
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

64
64
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

301
301
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

288
288
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

96
96
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

152
152
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

116
116
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

145
145
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

294
294
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

257
257
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

167
167
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

374
374
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

601
601
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

387
387
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

186
186
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

96
96

Meer sportnieuws