STVV geeft plannen prachtige galamatch prijs

door
STVV geeft plannen prachtige galamatch prijs

STVV kent een zeer leuk seizoen en vierde vorige week in stijl zijn 100ste verjaardag. De Limburgers gaan na de reguliere competitie nog uitpakken met een galamatch. Ze gaven de plannen prijs. Het wordt nog eens ouderwets smullen.

LEES OOK: Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Galamatch met clubiconen bij STVV

"Op vrijdag 22 maart organiseert STVV de Legends Gala Night: twee teams met STVV-legendes, onder aanvoering van kapiteins Peter Delorge en Eddy Dierickx, geven elkaar die avond partij op hun vertrouwde Stayen. Voor supporters wordt het een bijzondere avond. Niet alleen omdat heel wat iconen uit de 100-jarige geschiedenis voor één keer hun comeback maken, ook omdat fans kans maken op een invalbeurt tijdens deze galawedstrijd", laat de club weten.

De vroegere aanvoerders Peter Delorge en Eddy Dierickx zijn de gelegenheidskapiteins van de twee ‘dream teams’. “We zijn onze selectie volop aan het samenstellen", zegt clubicoon Peter Delorge. "Het wordt een mix van spelers uit verschillende decennia. Bij het maken van de selectie hebben we ons in eerste instantie gebaseerd op de uitslag van de verkiezing van het Elftal van de Eeuw. Beide ploegen zullen ook een eigen coach, assistent-trainer en materiaalman uitnodigen. David Meekers is scheidsrechter. In zijn jonge jaren was onze voorzitter nog actief als ref."

Op vrijdag 22 maart

De wedstrijd vindt op vrijdag 22 maart plaats van 18u30 tot 19u30. "Niet alle spelers zijn natuurlijk even fit als in hun topjaren. Daarom korten we de duur van de wedstrijd een tikkeltje in. De komende dagen zal de ploeg verder vorm krijgen en maken we de elftallen verder bekend. De eerste reacties zijn alvast positief: iedereen heeft er veel zin in", aldus Eddy Dierickx.

Kanaries van jong tot oud kunnen deze galawedstrijd bijwonen. Wie een ticket bemachtigt tegen uiterlijk 21 maart, maakt bovendien kans op een paar bijzondere belevingen. “We verloten onder andere een retro-shirt (dat de spelers zullen dragen tijdens deze wedstrijd) en de gesigneerde wedstrijdbal. Maar supporters kunnen de match zelf ook op het veld beleven. Zo mag iemand van onze supporters de aftrap geven. En als klap op de vuurpijl valt er een invalbeurt tijdens de galawedstrijd te winnen”, vertelt brand manager Bert Stas.

Leuk initiatief?

Meest recent

'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

40
40
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

40
40
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

27
27
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

88
88
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

74
74
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

27
27
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

99
99
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

14
14
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

339
339
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

137
137
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

44
44
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

45
45
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

105
105
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

232
232
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

329
329
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

571
571
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

255
255
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

236
236
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

208
208
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

157
157
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

500
500
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

297
297
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1104
1104
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

638
638
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

82
82

Meer sportnieuws