STVV geeft plannen prachtige galamatch prijs

175 stemmen
STVV geeft plannen prachtige galamatch prijs

STVV kent een zeer leuk seizoen en vierde vorige week in stijl zijn 100ste verjaardag. De Limburgers gaan na de reguliere competitie nog uitpakken met een galamatch. Ze gaven de plannen prijs. Het wordt nog eens ouderwets smullen.

LEES OOK: 'STVV strijkt miljoenen op dankzij PSG'

Galamatch met clubiconen bij STVV

"Op vrijdag 22 maart organiseert STVV de Legends Gala Night: twee teams met STVV-legendes, onder aanvoering van kapiteins Peter Delorge en Eddy Dierickx, geven elkaar die avond partij op hun vertrouwde Stayen. Voor supporters wordt het een bijzondere avond. Niet alleen omdat heel wat iconen uit de 100-jarige geschiedenis voor één keer hun comeback maken, ook omdat fans kans maken op een invalbeurt tijdens deze galawedstrijd", laat de club weten.

De vroegere aanvoerders Peter Delorge en Eddy Dierickx zijn de gelegenheidskapiteins van de twee ‘dream teams’. “We zijn onze selectie volop aan het samenstellen", zegt clubicoon Peter Delorge. "Het wordt een mix van spelers uit verschillende decennia. Bij het maken van de selectie hebben we ons in eerste instantie gebaseerd op de uitslag van de verkiezing van het Elftal van de Eeuw. Beide ploegen zullen ook een eigen coach, assistent-trainer en materiaalman uitnodigen. David Meekers is scheidsrechter. In zijn jonge jaren was onze voorzitter nog actief als ref."

Op vrijdag 22 maart

De wedstrijd vindt op vrijdag 22 maart plaats van 18u30 tot 19u30. "Niet alle spelers zijn natuurlijk even fit als in hun topjaren. Daarom korten we de duur van de wedstrijd een tikkeltje in. De komende dagen zal de ploeg verder vorm krijgen en maken we de elftallen verder bekend. De eerste reacties zijn alvast positief: iedereen heeft er veel zin in", aldus Eddy Dierickx.

Kanaries van jong tot oud kunnen deze galawedstrijd bijwonen. Wie een ticket bemachtigt tegen uiterlijk 21 maart, maakt bovendien kans op een paar bijzondere belevingen. “We verloten onder andere een retro-shirt (dat de spelers zullen dragen tijdens deze wedstrijd) en de gesigneerde wedstrijdbal. Maar supporters kunnen de match zelf ook op het veld beleven. Zo mag iemand van onze supporters de aftrap geven. En als klap op de vuurpijl valt er een invalbeurt tijdens de galawedstrijd te winnen”, vertelt brand manager Bert Stas.

Leuk initiatief?

Meest recent

'PSG vindt akkoord en haalt grote naam bij FC Barcelona'

Ferran Torres staat op het punt om FC Barcelona te verlaten voor Paris Saint-Germain. De Spaanse ...

11
11
Vanderbiest geeft info over transferplannen KV Mechelen

KV Mechelen was al actief op de transfermarkt, maar het huiswerk is nog niet klaar. Trainer Fred ...

30
30
"Dat ik naar Standard kon? Anderlecht is de grootste club"

Anderlecht investeerde al 12,5 miljoen euro in nieuwe spelers. Dat is voorlopig minder dan vorig ...

127
127
Vanhaezebrouck scherp voor topclub: "Geen verbetering"

Union SG speelde tot op heden twee officiële duels. Tegen Club Brugge en Bodo Glimt. Daaruit ...

109
109
De Mil herstelt ‘foutje’: "Had goed gesprek met de coach"

Bij AA Gent wisten ze opgelucht adem te halen na de 0-1-zege tegen Göteborg. Er zat druk op de ...

78
78
Anderlecht en La Louvière sloten héél opvallend akkoord

RSC Anderlecht opent zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen La ...

254
254
Standard is gewaarschuwd: "Hen pijn doen"

Cercle Brugge opent zijn seizoen met een verplaatsing naar Standard. Zijn de Bruggelingen klaar voor ...

41
41
Euvrard verrast: toptalent zet stap terug bij Standard

Bij Standard willen ze meer de kaart van de jeugd trekken, maar door het wanbeleid van de ...

64
64
Coucke en Borsato zorgen voor immens vuurwerk in Knokke

Marc Coucke liet zijn volgers opnieuw even meekijken in zijn leven buiten de bestuurskamer. De ...

38
38
'STVV strijkt miljoenen op dankzij PSG'

STVV is financieel een zeer gezonde club. De Kanaries verkochten deze mercato al voor een zevental ...

141
141
'Stassin kan transfer versieren naar de Serie A'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil niet langer in de Ligue 2 ...

33
33
Leko niet zeker van mercato: "Kan nog veel gebeuren"

Club Brugge speelde een degelijk partij tegen KV Kortrijk. Het werd 3-0 in het Jan Breydelstadion. ...

350
350
Union SG legt volgende aanwinst officieel vast

Union SG heeft nog een transfer weten af te ronden. De Brusselaars hebben een buitenlandse speler ...

44
44
'Vader Lionel Messi overleden op 68-jarige leeftijd'

Jorge Messi, de vader van voetbalster Lionel Messi, is op 68-jarige leeftijd overleden. Dat melden ...

0
0
'KRC Genk verrast met komst JPL-smaakmaker'

KRC Genk staat op het punt om zijn derde ingaande transfer af te ronden. De Limburgers zouden ...

369
369
PSV pakt uit met peperdure ingaande transfer

PSV is een club die financieel nog steeds meer middelen heeft dan Club Brugge. De Eindhovenaren ...

44
44
Van Gaal lokt met Instagram-bericht massale smeekbede uit

Louis van Gaal viert vandaag een bijzondere dag, maar het is vooral een heel ander bericht dat ...

31
31
Simons ontdekt ‘nieuwe smaakmaker’ bij OHL

OH Leuven wordt naar jaarlijkse traditie door de ‘experts’ naar voren geschoven als een ...

126
126
'Nieuwe twist Lukaku: topclub knoopt gesprekken aan'

Van Romelu Lukaku was deze week geen spoor te bekennen op het trainingskamp van SSC Napoli. Een ...

196
196
Anderlecht haalt slag thuis: goudhaantje tekent tot 2029

RSC Anderlecht is deze zomer begonnen aan een gloednieuw sportief project. Maar ook daarin zal de ...

412
412
Ophefmakende wending: Play-Offs meteen weer terug in JPL?

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League is vrijdagavond officieel van start gegaan. Het wordt de ...

1151
1151
Hein Vanhaezebrouck onthult: echte reden van afwezigheid

Hein Vanhaezebrouck blijft een naam die in het Belgische voetbal nooit helemaal verdwijnt. Zelfs ...

182
182
Club dokt zwaar voor opvolger Tzolis: Barcelona viert mee

Club Brugge heeft zijn nieuwe flankaanvaller beet. Voor de komst van Jan Virgili dokte de ...

502
502
TRANSFERUURTJE: 'Club breekt de bank, grote plannen Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

496
496
Cisse Sandra legt vertrek bij Club Brugge haarfijn uit

Cisse Sandra stond in de Supercup tegen Union SG nog in de basis bij Club Brugge, maar niet veel ...

535
535

Meer sportnieuws