TRANSFERUURTJE: 'AA Gent vindt opvolger HVH, Arsenal wil spits van 100 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent vindt opvolger HVH, Arsenal wil spits van 100 miljoen'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

Jupiler Pro League

Het lijkt er alsmaar meer op dat AA Gent na dit seizoen afscheid zal nemen van Hein Vanhaezebrouck. De trainer beschikt over een aflopend contract en bij Gent zouden ze al uitkijken naar mogelijke opvolgers. Volgens Filip Joos is één van de opties Besnik Hasi, die de jongste maanden grote indruk maakt bij KV Mechelen.

Ook Antwerp zal mogelijk op zoek moeten naar een nieuwe trainer, want Mark van Bommel wordt ook aan een vertrek gelinkt. Afgelopen weekend bevestigde noch ontkende de Nederlander dat er heel wat interesse is en hij wou niet dieper ingaan op zijn toekomst. "Ik ben daar niet mee bezig. Dat is iets voor na het seizoen", verklaarde hij aan DAZN.

Buitenland

Bij Arsenal zouden ze in de zomer op zoek gaan naar een nieuwe spits en daarvoor zouden ze alvast aan een opvallende naam denken. De Gunners zouden hun zinnen gezet hebben op Victor Gyökeres, een 25-jarige Zweed die dit seizoen maar liefst 31 keer scoorde voor Sporting CP. De Portugezen willen hem echter niet laten vertrekken tenzij zijn afkoopsom van 100 miljoen euro op tafel komt.

Het lijkt er alsmaar meer op dat het vertrek van Kylian Mbappé bij PSG zal uitdraaien op een vechtscheiding. De Franse steraanvaller wordt de laatste weken regelmatig vroegtijdig naar de kant gehaald en dat zint hem uiteraard niet. Daarnaast zou hij ook nog boos zijn op de club omdat hij vermoed dat zij zijn beslissing gelekt zouden hebben, terwijl hij die nog niet bekend wou maken.

Zou Hasi een goede trainer zijn voor AA Gent?

Meest recent

Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

57
57
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

75
75
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

139
139
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

67
67
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

40
40
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

92
92
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

39
39
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

240
240
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

356
356
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

20
20
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

109
109
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

198
198
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

428
428
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

204
204
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

187
187
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

264
264
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1747
1747
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

293
293
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

546
546
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

1057
1057
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

259
259
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

342
342
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

743
743
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

48
48

Meer sportnieuws