TRANSFERUURTJE: 'AA Gent vindt opvolger HVH, Arsenal wil spits van 100 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent vindt opvolger HVH, Arsenal wil spits van 100 miljoen'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Jupiler Pro League

Het lijkt er alsmaar meer op dat AA Gent na dit seizoen afscheid zal nemen van Hein Vanhaezebrouck. De trainer beschikt over een aflopend contract en bij Gent zouden ze al uitkijken naar mogelijke opvolgers. Volgens Filip Joos is één van de opties Besnik Hasi, die de jongste maanden grote indruk maakt bij KV Mechelen.

Ook Antwerp zal mogelijk op zoek moeten naar een nieuwe trainer, want Mark van Bommel wordt ook aan een vertrek gelinkt. Afgelopen weekend bevestigde noch ontkende de Nederlander dat er heel wat interesse is en hij wou niet dieper ingaan op zijn toekomst. "Ik ben daar niet mee bezig. Dat is iets voor na het seizoen", verklaarde hij aan DAZN.

Buitenland

Bij Arsenal zouden ze in de zomer op zoek gaan naar een nieuwe spits en daarvoor zouden ze alvast aan een opvallende naam denken. De Gunners zouden hun zinnen gezet hebben op Victor Gyökeres, een 25-jarige Zweed die dit seizoen maar liefst 31 keer scoorde voor Sporting CP. De Portugezen willen hem echter niet laten vertrekken tenzij zijn afkoopsom van 100 miljoen euro op tafel komt.

Het lijkt er alsmaar meer op dat het vertrek van Kylian Mbappé bij PSG zal uitdraaien op een vechtscheiding. De Franse steraanvaller wordt de laatste weken regelmatig vroegtijdig naar de kant gehaald en dat zint hem uiteraard niet. Daarnaast zou hij ook nog boos zijn op de club omdat hij vermoed dat zij zijn beslissing gelekt zouden hebben, terwijl hij die nog niet bekend wou maken.

Zou Hasi een goede trainer zijn voor AA Gent?

Meest recent

De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

0
0
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

30
30
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

20
20
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

38
38
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

128
128
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

115
115
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

204
204
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

50
50
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

305
305
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

68
68
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

130
130
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

120
120
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

69
69
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

105
105
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

273
273
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

851
851
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

368
368
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

284
284
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

762
762
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

203
203
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

696
696
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

478
478
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

147
147
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1017
1017
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

45
45

Meer sportnieuws