Transferdeal tussen Club Brugge en OHL aanstaande?

2930
Transferdeal tussen Club Brugge en OHL aanstaande?

Club Brugge gaat in de zomer wellicht weer heel wat transfers doen. De Bruggelingen zullen ongetwijfeld ook in de Jupiler Pro League rondspeuren. Het kan mogelijk een transferdeal proberen af te ronden met Oud-Heverlee Leuven.

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Jackers maakt indruk tegen KRC Genk

Club Brugge huurt dit seizoen Nordin Jackers van OHL. Hij werd gehaald als doublure voor Simon Mignolet en de Belgische doelman mocht tegen KRC Genk starten. Mignolet was immers geblesseerd.

Aan het einde van de eerste helft hield hij zijn team recht met twee geweldige reddingen. Dat was cruciaal, want het stond toen 0-1. Club Brugge ging zo met een voorsprong de rust in en won nadien met 0-3. Jackers kan zich hierdoor wel eens in de kijker hebben gespeeld van het bestuur. Club heeft geen aankoopoptie, maar Jackers ligt nog maar tot 2025 onder contract en heeft een marktwaarde van 400.000 euro. Een dure vogel is hij niet.

Lof van Vanaken

Wat brengt de toekomst? "Op dit moment heeft het weinig zin om over de toekomst te spreken. Ik ben hier heel gelukkig in Brugge en zie wel wat er op me afkomt", zei hij aan Het Laatste Nieuws.

De voormalige keeper van Racing Genk kreeg ook lof van Hans Vanaken. "Nordin is gewoon een goeie keeper,. Als Simon fit is, dan speelt hij - dat is heel simpel. Maar als hij er niet is, hebben we met Nordin een uitstekend alternatief", zei de middenvelder.

Moet Club hem kopen?

Meest recent

'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

11
11
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

30
30
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

48
48
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

58
58
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

48
48
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

28
28
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

141
141
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

86
86
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

49
49
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

56
56
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

24
24
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

239
239
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

67
67
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

122
122
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

96
96
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

103
103
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

334
334
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

66
66
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

354
354
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

307
307
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

243
243
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

197
197

Meer sportnieuws