Van Bommel weg bij Antwerp? "Na het seizoen..."

door
Van Bommel weg bij Antwerp?

Mark van Bommel is een coach die zeker interesse zal lokken. We haalden bij VoetbalNieuws al eerder aan dat de kans groot is dat hij na het seizoen gaat vertrekken. Wat zegt hij daar zelf over?

LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Van Bommel lokt zeker interesse

Van Bommel presenteert zich als een zéér goed uithangbord voor zijn club. Klasse naast het veld is ook belangrijk voor een coach van een topclub. Daarnaast toonde hij zich al met zijn tactische vondsten en won hij 3 prijzen met Antwerp. Daar kan met de beker nog een 4de bijkomen.

"Ik heb dat ook gelezen", zegt hij over zijn mogelijk vertrek bij Antwerp. "Kijk, ik ben daar niet mee bezig. Er is ook veel interesse in spelers van Antwerp, maar wij willen nu vooral de Champions’ Play-Offs halen. Dat is het eerste doel. Daarnaast willen we ook die beker pakken. Al de rest is iets voor na het seizoen", zei hij bij DAZN. 

Antwerp moet op zoek naar trainer

Van Bommel antwoordde dus niet echt op de vraag. Hij wist als geen ander om de vraag heen te dribbelen, wat als voetballer nochtans niet zijn specialiteit was. Van Bommel is een Nederlander die een weergaloze voetbalcarrière kende.

Het kan niet anders dat hij door zijn prestaties en netwerk de nodige interesse zal lokken. Bij Antwerp kunnen ze maar best de trainersmarkt al gaan verkennen.

Lees ook:

Gaat Van Bommel Antwerp verlaten?

Meest recent

Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

4
4
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

15
15
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

119
119
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

130
130
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

48
48
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

87
87
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

152
152
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

62
62
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

56
56
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

96
96
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

32
32
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

83
83
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

305
305
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

113
113
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

406
406
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

123
123
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

197
197
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

303
303
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

405
405
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

145
145
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

576
576
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

157
157

Meer sportnieuws