Barcelona verliest punten én 2 sterkhouders in Bilbao

door
Barcelona verliest punten én 2 sterkhouders in Bilbao

Het blijft een moeilijk seizoen voor FC Barcelona. De constante druk en kritiek zorgden er al voor dat trainer Xavi al besliste om na het seizoen op te stappen en zondagavond zag hij zijn ploeg in Bilbao alweer een pijnlijke avond beleven. Barça kwam niet verder dan een 0-0, maar vooral enkele blessures zullen zorgen baren.

LEES OOK: Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Barça verliest De Jong en Pedri

Al na een dikke 20 minuten sloeg het noodlot een eerste keer toe voor Barça. Frenkie de Jong kwam slecht neer na een kopduel en ging daarbij helemaal door zijn enkel. De Nederlander kon zelfs niet meer van het veld strompelen en moest uiteindelijk met een karretje afgevoerd worden.

Vlak voor rust was het een tweede keer prijs. Ook Pedri moest met een blessure van het veld en de jonge Spanjaard, die de voorbije jaren al regelmatig op de sukkel was, barstte op de bank zelfs in tranen uit. Het wordt afwachten hoe lang Barça het duo zal moeten missen.

Geen doelpunten in Bilbao

Het waren meteen de voornaamste wapenfeiten van de wedstrijd, want op het vlak van kansen was er weinig te beleven. Barça kwam toch één keer dicht bij een goal, toen rond het halfuur een bal van Cancelo nog van de lijn weggehaald werd. Uiteindelijk was 0-0 echter een logische uitslag.

Daardoor moet Barça de tweede plaats in het klassement opnieuw laten aan Girona en ziet het zijn achterstand op leider Real Madrid op acht punten blijven hangen. Bilbao blijft dan weer op een knappe vijfde plaats in de klassering van La Liga staan.

Denk je dat Barça hen lang kwijt zal zijn?

Meest recent

'Plotse wending: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

25
25
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

163
163
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

116
116
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

77
77
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

383
383
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

275
275
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

218
218
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

136
136
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

232
232
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

392
392
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

57
57
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

122
122
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

56
56
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

244
244
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

187
187
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

62
62
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

64
64
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

94
94
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

194
194
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

139
139
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

120
120
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

410
410
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

97
97
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

107
107
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

828
828

Meer sportnieuws