'Liverpool pleegt Premier League-coup voor opvolger Klopp'

door
'Liverpool pleegt Premier League-coup voor opvolger Klopp'

Één naam geldt als de absolute droomkandidaat om het roer over te nemen bij Liverpool na dit seizoen: Xabi Alonso. De Engelse club houdt ook een plan-B achter de hand.

LEES OOK: 'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Alonso nummer één voor Liverpool

Alonso levert uitstekend werk af bij Bayer Leverkusen, dat momenteel aan de leiding staat in de Bundesliga. Bovendien was hij destijds als speler zelf nog actief op Anfield. Alonso heeft alvast de goedkeuring van Klopp zelf en ook het bestuur is blijkbaar overtuigd.

Zo raakte eerder deze week nog bekend dat Liverpool inmiddels de eerste toenaderingspogingen heeft ondernomen. Maar van een definitief akkoord is nog lang geen sprake. De Spanjaard heeft in Leverkusen nog een lopend contract en de Bundesliga-koploper wil zijn trainer niet zomaar laten gaan.

Plan B voor Liverpool: De Zerbi

Volgens Sky Sports werd een p(rijskaartje van liefst 15 à 25 miljoen euro rond zijn nek gehangen. Dat zou van Alonso meteen één van duurste trainers ooit maken. Daarom is ook Roberto De Zerbi geïdentificeerd als een van de mogelijke vervangers van Klopp, zo meldt The Guardian.

De Italiaan maakte indruk tijdens zijn periodes bij Sassuolo en Shakhtar, voordat hij een impact had bij Brighton nadat hij Graham Potter verving na diens overstap naar Chelsea. De interesse van de winnaars van de Carabao Cup bevindt zich naar verluidt in een "verkennende fase."

De Zerbi kan ook naar FC Barcelona

De Zerbi vertelde verslaggevers op vrijdag dat hij volgend seizoen bij Brighton zal blijven. "Ja, ik heb een contract. Ik heb nog niets besloten. Mijn focus ligt voor 100% bij Brighton," zei hij.

De Zerbi is niet de enige kandidaat op de shortlist van Liverpool, aangezien Sporting CP-baas Ruben Amorim ook een optie is om Klopp op te volgen, terwijl Julian Nagelsmann ook wordt genoemd. Bovendien is gemeld dat Barcelona De Zerbi heeft gekozen als hun voorkeurskandidaat om Xavi als coach op te volgen.

Wie moet de volgende Liverpool-coach worden?

Meest recent

‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

196
196
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

46
46
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

117
117
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

141
141
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

278
278
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

61
61
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

143
143
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

30
30
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

108
108
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

211
211
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

188
188
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

77
77
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

150
150
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

66
66
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

53
53
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

112
112
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

315
315
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

266
266
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

37
37
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

148
148
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

534
534
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

423
423
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1408
1408
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

736
736
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

260
260

Meer sportnieuws