'Liverpool pleegt Premier League-coup voor opvolger Klopp'

150 stemmen
'Liverpool pleegt Premier League-coup voor opvolger Klopp'

Één naam geldt als de absolute droomkandidaat om het roer over te nemen bij Liverpool na dit seizoen: Xabi Alonso. De Engelse club houdt ook een plan-B achter de hand.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Alonso nummer één voor Liverpool

Alonso levert uitstekend werk af bij Bayer Leverkusen, dat momenteel aan de leiding staat in de Bundesliga. Bovendien was hij destijds als speler zelf nog actief op Anfield. Alonso heeft alvast de goedkeuring van Klopp zelf en ook het bestuur is blijkbaar overtuigd.

Zo raakte eerder deze week nog bekend dat Liverpool inmiddels de eerste toenaderingspogingen heeft ondernomen. Maar van een definitief akkoord is nog lang geen sprake. De Spanjaard heeft in Leverkusen nog een lopend contract en de Bundesliga-koploper wil zijn trainer niet zomaar laten gaan.

Plan B voor Liverpool: De Zerbi

Volgens Sky Sports werd een p(rijskaartje van liefst 15 à 25 miljoen euro rond zijn nek gehangen. Dat zou van Alonso meteen één van duurste trainers ooit maken. Daarom is ook Roberto De Zerbi geïdentificeerd als een van de mogelijke vervangers van Klopp, zo meldt The Guardian.

De Italiaan maakte indruk tijdens zijn periodes bij Sassuolo en Shakhtar, voordat hij een impact had bij Brighton nadat hij Graham Potter verving na diens overstap naar Chelsea. De interesse van de winnaars van de Carabao Cup bevindt zich naar verluidt in een "verkennende fase."

De Zerbi kan ook naar FC Barcelona

De Zerbi vertelde verslaggevers op vrijdag dat hij volgend seizoen bij Brighton zal blijven. "Ja, ik heb een contract. Ik heb nog niets besloten. Mijn focus ligt voor 100% bij Brighton," zei hij.

De Zerbi is niet de enige kandidaat op de shortlist van Liverpool, aangezien Sporting CP-baas Ruben Amorim ook een optie is om Klopp op te volgen, terwijl Julian Nagelsmann ook wordt genoemd. Bovendien is gemeld dat Barcelona De Zerbi heeft gekozen als hun voorkeurskandidaat om Xavi als coach op te volgen.

Wie moet de volgende Liverpool-coach worden?

Meest recent

Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

1
1
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

9
9
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

24
24
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

57
57
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

47
47
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

27
27
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

127
127
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

185
185
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

419
419
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

172
172
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

263
263
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

27
27
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

38
38
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

151
151
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

178
178
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

466
466
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

178
178
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

41
41
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

40
40
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

113
113
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

253
253
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

536
536
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

75
75

Meer sportnieuws