Steuckers bleef bij STVV: "Zij toonden in januari interesse"

door
Steuckers bleef bij STVV:

Bij STVV hebben ze heel wat goede spelers in de rangen. De Kanaries gaan in de zomer wellicht heel wat spelers de club zien verlaten. Eén van hen is smaakmaker Jarne Steuckers.

LEES OOK: 'STVV stoomt door: volgende toptransfer op komst'

MLS geen optie voor Steuckers

De technisch vaardige linkspoot is aan een zeer goed seizoen bezig op Stayen. Steuckers was deze voetbaljaargang al goed voor 5 goals en 6 assists in 28 wedstrijden. Dat zorgde in januari voor interesse.

"Er was wel interesse van Colombus Crew, maar ik zat toen midden in het seizoen en dat was niet aan de orde voor mij. Of de MLS iets voor mij is? Neen, ik ben iemand die droomt van een carrière in Europa. Ik wil het seizoen goed eindigen, nadien zien we wel. Als ik mag dromen, dan is het Spanje. Of ik klaar ben voor een volgende stap? Ik denk het wel, ja”, vertelt hij in TVL Sportcafé.

Veel interesse voor STVV’ers

STVV dreigt in de zomer heel wat sterkhouders de club te zien verlaten. Stef Wijnants vindt dat zeker geen verrassing. De interesse gaat héél groot zijn. “Dat is de realiteit. Bocat en Koita zullen vertrekken, de jonge gasten zullen interesse lokken. Fink zal wellicht blijven, al zou er zeker interesse kunnen komen voor hem”, zegt de journalist.

Steuckers heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. De 22-jarige Truienaar lijkt na het seizoen STVV heel wat geld te gaan opleveren.

🔥 Wat iedereen nu leest

'Anderlecht klopt plots aan bij Kompany'
'Anderlecht klopt plots aan bij Kompany'
Jan Mulder hakt erin:
Jan Mulder hakt erin: "Zo begon mijn trauma"

Is Steuckers klaar voor een volgende stap?

Meest recent

'Plottwist bij KRC Genk: knaltransfer Oh ketst af'

Het nieuws sloeg zondag in als een bom: KRC Genk dat op het punt stond om maar liefst 28 miljoen op ...

245
245
Wie wordt nieuwe voorzitter van Anderlecht? 5 opties

Wouter Vandenhaute biedt zijn voorzitterschap aan na een nieuwe golf van fansprotest. Vrijdag hakt ...

288
288
'Club Brugge hakt knoop door: Onyedika & Ordonez out?'

Als het van Club Brugge zelf afhangt zit het huiswerk op de zomermercato er al even op, maar dat ...

259
259
'Done deal: Anderlecht neemt afscheid van Dolberg'

Voorlopig is het nog wachten op witte rook, maar dat lijkt stilaan louter nog een kwestie van tijd. ...

772
772
Na Jackers-blunder: Club maakt harde keuzes onder de lat

De rotatie tussen Simon Mignolet en Nordin Jackers leek lang een succes. Tot Jackers in minuut 97 ...

855
855
Ervaren Belgische verdediger tekent bij Willem II

Willem II heeft vandaag nog een transfer aangekondigd. De Nederlandse club heeft de komst van een ...

37
37
Union SG rondt Bundesliga-transfer officieel af

Union SG laat alweer een speler vertrekken, want de Brusselaars hebben vandaag een volgende ...

97
97
Jan Mulder hakt erin: "Zo begon mijn trauma"

Hij was ooit de elegante spits van Anderlecht, een cultfiguur op het veld én in de ...

62
62
Club Brugge verlost van flopaankoop, toptransfer bij Antwerp

Club Brugge heeft vandaag toch nog een transfer afgerond. De Bruggelingen hebben een van de compleet ...

195
195
Crisis Anderlecht: volgt na Vandenhaute nog een 'ontslag'?

RSC Anderlecht davert nog maar eens op zijn grondvesten. Wouter Vandenhaute is bereid om af te ...

858
858
Geraerts strikt Belgische spits, Feyenoord haalt ex-JPL'er

Het leuren met spelers is volop bezig. Er beweegt zeer veel in heel wat transferdossiers van ...

89
89
KRC Genk maakt absolute megadeal officieel bekend

KRC Genk heeft een zeer grote slag weten te slaan op de transfermarkt. De Limburgers maakten zopas ...

398
398
'Transfervuurwerk bij Anderlecht, Standard en Antwerp'

Het beloven nog héél drukke uren te worden, want in veel landen sluit vanavond de ...

604
604
'Anderlecht klopt plots aan bij Kompany'

Gaat RSC Anderlecht ook nog versterking halen? Paars-Wit wordt immers ook gelinkt aan ingaande ...

623
623
Handelshuis Lommel SK stalt speler voor 7de! keer

Lommel SK is een speeltje van The City Football Group. Een handelshuis pur sang, waarbij het vooral ...

109
109
Haalt Anderlecht oude bekende als voorzitter in huis?

Wouter Vandenhaute is bereid om op te stappen als voorzitter van RSC Anderlecht. Een logische keuze. ...

2285
2285
'Genk hakt spitsenknoop door na vertrek Tolu en Oh'

We mogen nog transfervuurwerk verwachten bij Genk, want het lijkt erop dat de Limburgers in de ...

599
599
'Toch nog transfer? Megabod voor Stassin'

Rudi Garcia deed vorige week de nodige wenkbrauwen fronsen door als vervanger voor de geblesseerde ...

138
138
'Straffe wending: Dolberg terug naar Ajax?'

Anderlecht ging zondag ook op het veld van Union onderuit. Voor Kasper Dolberg was daarbij slechts ...

549
549
'Gent ontketent transfersoap en loost toch overbodige pion'

AA Gent bezorgde zichzelf zondag een ferme opsteker door in de slotseconden alsnog een punt uit de ...

151
151
'Opmerkelijke transfers voor Lukebakio én Raskin'

In de grootste Europese voetballanden sluit de transfermarkt maandagavond zijn deuren en dus worden ...

294
294
'Eindelijk witte rook: Lammens heeft knaltransfer beet'

De voorbije wedstrijden was er bij Antwerp geen spoor meer van Senne Lammens, die in afwachting van ...

599
599
'KV Mechelen vindt opvolger Schoofs in Anderlecht'

Voor KV Mechelen lijkt het einde van de mercato nog een schok met zich mee te brengen. Malinwa ...

1031
1031
Schok in Duitsland: Ten Hag na twee maand al ontslagen

Terwijl de focus bij de meeste Duitse clubs maandag ligt op het afronden van de laatste transfers - ...

294
294
Ontslagbrief Vandenhaute gelekt: stevige uithaal naar Coucke

Bij Anderlecht is de bom maandag helemaal gebarsten. Het kende een donkere week met eerst de ...

787
787

Meer sportnieuws