Lamkel Zé noemt 3 Belgische topclubs die hem mogen bellen

door
Lamkel Zé noemt 3 Belgische topclubs die hem mogen bellen

Didier Lamkel Zé is een rastalent, maar hij heeft ook een vijs los. De aanvallende middenvelder speelt op huurbasis voor FC Metz, maar ziet een terugkeer naar de Jupiler Pro League zeker zitten. Hij solliciteert openlijk bij drie topclubs.

LEES OOK: KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Standard, Anderlecht en KRC Genk

"In België kan ik Standard niet weigeren, want het is een van de grootste clubs in de Belgische competitie. Met hun publiek kun je geen neen zeggen tegen Standard", was hij alvast zeer duidelijk over een mogelijke transfer naar de Vurige Stede.

Maar hij gaf nog twee clubs prijs die hem mogen bellen. "Anderlecht weet ik niet, omdat ik er vroeger heb gespeeld (hij testte er eens, nvdr.). Standard, Anderlecht en waarom KRC Genk niet. Als ik terugkom naar België, dan is het om bij een topclub te spelen", zei Lamkel Zé.

Degelijk seizoen voor Lamkel Zé

De 27-jarige ex-speler van Royal Antwerp FC en KV Kortrijk is dit seizoen zeker niet onaardig bezig. Bij Hatayspor maakte hij in Turkije 3 goals en deelde hij 3 assists uit in 16 wedstrijden. Sinds begin februari speelt hij op huurbasis voor FC Metz, waar hij in 4 matchen 1 keer scoorde.

De eenmalige international van Kameroen ligt nog tot medio 2025 onder contract bij Hatayspor. Hij heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 1,1 miljoen euro.

Zal hij in de zomer terugkeren naar België?

Meest recent

‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

32
32
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

24
24
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

206
206
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

178
178
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

52
52
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

36
36
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

118
118
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

469
469
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

245
245
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

51
51
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

80
80
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

54
54
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

31
31
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

390
390
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

316
316
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

123
123
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

199
199
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

127
127
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

77
77
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

109
109
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

205
205
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

451
451
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

447
447
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

801
801

Meer sportnieuws