'Domper voor Club: scan brengt Mignolet toch slecht nieuws'

door
'Domper voor Club: scan brengt Mignolet toch slecht nieuws'

Club Brugge staat voor zeer belangrijke weken. Het sneuvelde deze week in de beker tegen Union en dus kan het zich in de komende weke geen uitschuivers meer veroorloven. Het moet nog de kwalificatie voor Play-Off I zien veilig te stellen en ook de achtste finales in de Conference League komen er snel aan.

Op dat vlak worden de komende twee wedstrijden alvast cruciaal. Zondag wacht Club in de competitie een topper in Genk, terwijl ze donderdag naar Noorwegen moeten voor hun heenwedstrijd tegen Molde. Voor dat tweeluik slikken ze nu een nieuwe opdoffer.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Aanvankelijk optimisme over Mignolet

In de slotfase van de wedstrijd op Union zag Club immers Simon Mignolet uitvallen. De doelman moest vijf minuten voor tijd naar de kant met een blessure aan de hamstring. Hij vreesde achteraf voor weken afwezigheid, maar vrijdag kwam Ronny Deila met ogenschijnlijk goed nieuws.

"Simon heeft zijn spier wat verrokken. Het is een eerstegraadsblessure. Het zal dus moeilijk worden om fit te raken dit weekend, maar hopelijk zal hij weer klaar zijn voor Molde", liet de Noorse trainer immers optekenen op zijn persconferentie.

Toch scheurtje, langere afwezigheid dreigt

Maar daarmee lijkt Deila toch wat voor zijn beurt gesproken te hebben. Het Laatste Nieuws meldt nu immers dat een nieuwe scan uitgewezen zou hebben dat Mignolet toch een scheurtje opgelopen zou hebben in de hamstring. Dat betekent dat hij zo goed als zeker ook zal moeten passen voor Molde.

Wanneer Mignolet dan wel weer speelklaar zal zijn, valt nog af te wachten. Ongetwijfeld zullen ze bij Club er alles aan doen om hun sterkhouder zo snel mogelijk weer klaar te stomen, want anders komt er in een cruciale fase van het seizoen plots bijzonder veel druk op de schouders van reservedoelmannen Nordin Jackers en Joe Bursik te liggen.

Denk je dat Mignolet toch snel weer speelklaar zal zijn?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

38
38
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

26
26
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

26
26
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

27
27
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

433
433
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

225
225
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

104
104
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

360
360
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

127
127
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

207
207
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

177
177
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

137
137
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

93
93
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

105
105
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

305
305
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

86
86
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

150
150
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

151
151
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

515
515
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

376
376
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

523
523
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

460
460
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

393
393

Meer sportnieuws