'Domper voor Club: scan brengt Mignolet toch slecht nieuws'

992 stemmen
'Domper voor Club: scan brengt Mignolet toch slecht nieuws'

Club Brugge staat voor zeer belangrijke weken. Het sneuvelde deze week in de beker tegen Union en dus kan het zich in de komende weke geen uitschuivers meer veroorloven. Het moet nog de kwalificatie voor Play-Off I zien veilig te stellen en ook de achtste finales in de Conference League komen er snel aan.

Op dat vlak worden de komende twee wedstrijden alvast cruciaal. Zondag wacht Club in de competitie een topper in Genk, terwijl ze donderdag naar Noorwegen moeten voor hun heenwedstrijd tegen Molde. Voor dat tweeluik slikken ze nu een nieuwe opdoffer.

LEES OOK: Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Aanvankelijk optimisme over Mignolet

In de slotfase van de wedstrijd op Union zag Club immers Simon Mignolet uitvallen. De doelman moest vijf minuten voor tijd naar de kant met een blessure aan de hamstring. Hij vreesde achteraf voor weken afwezigheid, maar vrijdag kwam Ronny Deila met ogenschijnlijk goed nieuws.

"Simon heeft zijn spier wat verrokken. Het is een eerstegraadsblessure. Het zal dus moeilijk worden om fit te raken dit weekend, maar hopelijk zal hij weer klaar zijn voor Molde", liet de Noorse trainer immers optekenen op zijn persconferentie.

Toch scheurtje, langere afwezigheid dreigt

Maar daarmee lijkt Deila toch wat voor zijn beurt gesproken te hebben. Het Laatste Nieuws meldt nu immers dat een nieuwe scan uitgewezen zou hebben dat Mignolet toch een scheurtje opgelopen zou hebben in de hamstring. Dat betekent dat hij zo goed als zeker ook zal moeten passen voor Molde.

Wanneer Mignolet dan wel weer speelklaar zal zijn, valt nog af te wachten. Ongetwijfeld zullen ze bij Club er alles aan doen om hun sterkhouder zo snel mogelijk weer klaar te stomen, want anders komt er in een cruciale fase van het seizoen plots bijzonder veel druk op de schouders van reservedoelmannen Nordin Jackers en Joe Bursik te liggen.

Denk je dat Mignolet toch snel weer speelklaar zal zijn?

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

12
12
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

8
8
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

41
41
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

257
257
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

36
36
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

136
136
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

165
165
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

132
132
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

429
429
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

107
107
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

105
105
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

52
52
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

145
145
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

295
295
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

114
114
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

56
56
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

70
70
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

229
229
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

68
68
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

154
154
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

422
422
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

276
276
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

539
539
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

148
148

Meer sportnieuws