'Domper voor Club: scan brengt Mignolet toch slecht nieuws'

992 stemmen
'Domper voor Club: scan brengt Mignolet toch slecht nieuws'

Club Brugge staat voor zeer belangrijke weken. Het sneuvelde deze week in de beker tegen Union en dus kan het zich in de komende weke geen uitschuivers meer veroorloven. Het moet nog de kwalificatie voor Play-Off I zien veilig te stellen en ook de achtste finales in de Conference League komen er snel aan.

Op dat vlak worden de komende twee wedstrijden alvast cruciaal. Zondag wacht Club in de competitie een topper in Genk, terwijl ze donderdag naar Noorwegen moeten voor hun heenwedstrijd tegen Molde. Voor dat tweeluik slikken ze nu een nieuwe opdoffer.

LEES OOK: Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Aanvankelijk optimisme over Mignolet

In de slotfase van de wedstrijd op Union zag Club immers Simon Mignolet uitvallen. De doelman moest vijf minuten voor tijd naar de kant met een blessure aan de hamstring. Hij vreesde achteraf voor weken afwezigheid, maar vrijdag kwam Ronny Deila met ogenschijnlijk goed nieuws.

"Simon heeft zijn spier wat verrokken. Het is een eerstegraadsblessure. Het zal dus moeilijk worden om fit te raken dit weekend, maar hopelijk zal hij weer klaar zijn voor Molde", liet de Noorse trainer immers optekenen op zijn persconferentie.

Toch scheurtje, langere afwezigheid dreigt

Maar daarmee lijkt Deila toch wat voor zijn beurt gesproken te hebben. Het Laatste Nieuws meldt nu immers dat een nieuwe scan uitgewezen zou hebben dat Mignolet toch een scheurtje opgelopen zou hebben in de hamstring. Dat betekent dat hij zo goed als zeker ook zal moeten passen voor Molde.

Wanneer Mignolet dan wel weer speelklaar zal zijn, valt nog af te wachten. Ongetwijfeld zullen ze bij Club er alles aan doen om hun sterkhouder zo snel mogelijk weer klaar te stomen, want anders komt er in een cruciale fase van het seizoen plots bijzonder veel druk op de schouders van reservedoelmannen Nordin Jackers en Joe Bursik te liggen.

Denk je dat Mignolet toch snel weer speelklaar zal zijn?

Meest recent

Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

13
13
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

49
49
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

10
10
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

43
43
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

497
497
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

377
377
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

156
156
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

47
47
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

241
241
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

85
85
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

86
86
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

103
103
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

167
167
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

41
41
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

155
155
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

40
40
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

218
218
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

67
67
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

333
333
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

237
237
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

788
788
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

232
232
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

89
89
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

86
86
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

374
374

Meer sportnieuws