'Domper voor Club: scan brengt Mignolet toch slecht nieuws'

door
'Domper voor Club: scan brengt Mignolet toch slecht nieuws'

Club Brugge staat voor zeer belangrijke weken. Het sneuvelde deze week in de beker tegen Union en dus kan het zich in de komende weke geen uitschuivers meer veroorloven. Het moet nog de kwalificatie voor Play-Off I zien veilig te stellen en ook de achtste finales in de Conference League komen er snel aan.

Op dat vlak worden de komende twee wedstrijden alvast cruciaal. Zondag wacht Club in de competitie een topper in Genk, terwijl ze donderdag naar Noorwegen moeten voor hun heenwedstrijd tegen Molde. Voor dat tweeluik slikken ze nu een nieuwe opdoffer.

LEES OOK: 'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Aanvankelijk optimisme over Mignolet

In de slotfase van de wedstrijd op Union zag Club immers Simon Mignolet uitvallen. De doelman moest vijf minuten voor tijd naar de kant met een blessure aan de hamstring. Hij vreesde achteraf voor weken afwezigheid, maar vrijdag kwam Ronny Deila met ogenschijnlijk goed nieuws.

"Simon heeft zijn spier wat verrokken. Het is een eerstegraadsblessure. Het zal dus moeilijk worden om fit te raken dit weekend, maar hopelijk zal hij weer klaar zijn voor Molde", liet de Noorse trainer immers optekenen op zijn persconferentie.

Toch scheurtje, langere afwezigheid dreigt

Maar daarmee lijkt Deila toch wat voor zijn beurt gesproken te hebben. Het Laatste Nieuws meldt nu immers dat een nieuwe scan uitgewezen zou hebben dat Mignolet toch een scheurtje opgelopen zou hebben in de hamstring. Dat betekent dat hij zo goed als zeker ook zal moeten passen voor Molde.

Wanneer Mignolet dan wel weer speelklaar zal zijn, valt nog af te wachten. Ongetwijfeld zullen ze bij Club er alles aan doen om hun sterkhouder zo snel mogelijk weer klaar te stomen, want anders komt er in een cruciale fase van het seizoen plots bijzonder veel druk op de schouders van reservedoelmannen Nordin Jackers en Joe Bursik te liggen.

Denk je dat Mignolet toch snel weer speelklaar zal zijn?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

22
22
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

82
82
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

31
31
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

211
211
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

191
191
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

112
112
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

25
25
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

286
286
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

195
195
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

137
137
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

137
137
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

263
263
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

46
46
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

69
69
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

81
81
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

139
139
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

274
274
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

521
521
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

253
253
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

439
439
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

261
261
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

399
399
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

663
663

Meer sportnieuws