'Domper voor Club: scan brengt Mignolet toch slecht nieuws'

door
'Domper voor Club: scan brengt Mignolet toch slecht nieuws'

Club Brugge staat voor zeer belangrijke weken. Het sneuvelde deze week in de beker tegen Union en dus kan het zich in de komende weke geen uitschuivers meer veroorloven. Het moet nog de kwalificatie voor Play-Off I zien veilig te stellen en ook de achtste finales in de Conference League komen er snel aan.

Op dat vlak worden de komende twee wedstrijden alvast cruciaal. Zondag wacht Club in de competitie een topper in Genk, terwijl ze donderdag naar Noorwegen moeten voor hun heenwedstrijd tegen Molde. Voor dat tweeluik slikken ze nu een nieuwe opdoffer.

LEES OOK: Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Aanvankelijk optimisme over Mignolet

In de slotfase van de wedstrijd op Union zag Club immers Simon Mignolet uitvallen. De doelman moest vijf minuten voor tijd naar de kant met een blessure aan de hamstring. Hij vreesde achteraf voor weken afwezigheid, maar vrijdag kwam Ronny Deila met ogenschijnlijk goed nieuws.

"Simon heeft zijn spier wat verrokken. Het is een eerstegraadsblessure. Het zal dus moeilijk worden om fit te raken dit weekend, maar hopelijk zal hij weer klaar zijn voor Molde", liet de Noorse trainer immers optekenen op zijn persconferentie.

Toch scheurtje, langere afwezigheid dreigt

Maar daarmee lijkt Deila toch wat voor zijn beurt gesproken te hebben. Het Laatste Nieuws meldt nu immers dat een nieuwe scan uitgewezen zou hebben dat Mignolet toch een scheurtje opgelopen zou hebben in de hamstring. Dat betekent dat hij zo goed als zeker ook zal moeten passen voor Molde.

Wanneer Mignolet dan wel weer speelklaar zal zijn, valt nog af te wachten. Ongetwijfeld zullen ze bij Club er alles aan doen om hun sterkhouder zo snel mogelijk weer klaar te stomen, want anders komt er in een cruciale fase van het seizoen plots bijzonder veel druk op de schouders van reservedoelmannen Nordin Jackers en Joe Bursik te liggen.

Denk je dat Mignolet toch snel weer speelklaar zal zijn?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

13
13
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

32
32
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

40
40
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

78
78
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

182
182
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

62
62
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

72
72
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

44
44
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

188
188
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

42
42
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

37
37
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

65
65
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

103
103
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

294
294
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

131
131
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

182
182
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

140
140
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

104
104
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

511
511
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

92
92
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

18
18
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

166
166

Meer sportnieuws