'Godts krijgt geweldige opsteker te horen bij Ajax'

door
'Godts krijgt geweldige opsteker te horen bij Ajax'

Er was een periode waarin de nodige Belgen furore maakten bij Ajax, maar sinds het vertrek van Toby Alderweireld in 2013 was het lange tijd wachten tot er weer een landgenoot in de voetsporen kon treden. De voorbije maanden klopte een jonge Belg echter weer op de deur bij de Nederlandse grootmacht.

Ajax haalde in januari Mika Godts voor 1 miljoen euro weg bij KRC Genk en de 18-jarige flankaanvaller wist zich snel door te zetten in Amsterdam. Hij mocht in april al debuteren in het eerste elftal en maakte snel indruk, onder meer met een goede invalbeurt en een omgezette penalty in de finale van de KNVB Beker.

LEES OOK: Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Godts is na 3 maanden weer fit

Ook dit seizoen kreeg Godts regelmatig zijn kans in Ajax 1 en hij leek zelfs aanspraak te gaan maken op een basisplaats. Zijn opmars werd echter gestuit door een vervelende dijblessure, die hem sinds begin december aan de kant hield. Maar na drie maanden afwezigheid is er goed nieuws.

Ajax Showtime meldt namelijk dat Godts klaar is om zijn wederoptreden te maken. Hij zou vrijdag een eerste keer in de selectie zitten voor de wedstrijd van Jong Ajax tegen ADO Den Haag. Wellicht zal hij wel nog op de bank beginnen, maar als invaller lonken wel zijn eerste speelminuten.

Snel weer kansen bij Ajax 1?

Het zou goed kunnen dat daarna snel ook weer kansen komen bij het eerste elftal, want Ajax kent een moeilijk seizoen en trainer John van 't Schip heeft geen overschot op de flanken. Door de blessure van Bergwijn blijven enkel Berghuis en Forbs nog over als pure vleugelaanvallers in de selectie.

De voorbije weken kreeg daardoor de 19-jarige Banel regelmatig speelminuten, maar Godts kwam voor zijn blessure in de pikorde voor hem. Onze landgenoot mocht dit seizoen al acht keer invallen in de hoofdmacht bij Ajax.

Zal Godts snel helemaal doorbreken bij Ajax?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

37
37
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

20
20
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

40
40
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

51
51
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

45
45
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

83
83
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

93
93
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

266
266
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

106
106
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

282
282
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

401
401
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

139
139
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

415
415
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

123
123

Meer sportnieuws