Mignolet doet onrustwekkende onthulling over blessure

door
Mignolet doet onrustwekkende onthulling over blessure

Het zijn zorgelijke tijden voor Club Brugge, dat met de uitschakeling door Union in de halve finale van de beker een nieuwe mokerslag incasseerde. Het vertrouwen bereikt door de tegenvallende resultaten een nieuw dieptepunt, maar daarnaast is er nog meer slecht nieuws.

Club kwam immers niet ongeschonden uit de strijd in het Dudenpark. Het zal Maxim De Cuyper wellicht een poos moeten missen, want er wacht de flankverdediger normaliter een stevige schorsing na zijn rode kaart in de slotfase. Daarnaast zag Club ook nog eens Simon Mignolet uitvallen.

LEES OOK: 'Club Brugge bibbert: Atlético Madrid jaagt op smaakmaker'

Mignolet sleept blessure al tijdje mee

De doelman moest in de slotfase naar de kant met een hamstringblessure en ook hij dreigt aan de kant te moeten blijven. "Ik hoop dat het geen weken worden", geeft hij aan bij Het Nieuwsblad. "Mijn blessure dateert eigenlijk al van voor de wedstrijd tegen Anderlecht. Maar je kent mij: ik wou doorbijten. Vandaag ging het écht niet meer."

Het wordt nu bang afwachten wat het verdict wordt na bijkomend onderzoek. Het lijkt wel quasi zeker dat de ex-Rode Duivel niet op tijd speelklaar zal raken voor de cruciale topper van zondag in Genk. Tegen een rechtstreekse concurrent moet er absoluut gewonnen worden, want anders dreigt Club uit de top zes te vallen.

Jackers of Bursik in doel?

Het wordt afwachten wie straks in Genk dan wel onder de lat zal plaatsnemen. Op Union was het Nordin Jackers die Mignolet kwam vervangen, maar de 26-jarige huurling van OH Leuven heeft al een hele tijd geen profwedstrijd meer gespeeld.

De andere optie is Joe Bursik, die nog maar net terug is na een zware knieblessure. De Engelsman stond de voorbije weken wel al drie keer onder de lat bij Club NXT en werd een jaar geleden nog gehaald om na het vertrek van Senne Lammens de nummer twee te worden.

Wie moet Mignolet vervangen?

Meest recent

Garcia bekoort: "Dat was een goede tactische vondst"

De Rode Duivels wonnen na een sterke prestatie met 2-4 op het veld van Wales. Het WK is zo goed als ...

23
23
Union met verrassende transfer: "Dacht dat het om te lachen was"

Union SG verraste met de komst van David Hubert als nieuwe trainer. Nog groter was de verrassing ...

18
18
Gaat OH Leuven voor stunt met nieuwe coach?

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe coach. Ze zagen David Hubert naar Union SG verkassen ...

45
45
Mazzu verrast: "Dankzij hem won België van Wales"

De Rode Duivels gaan al bij al nog vlot richting WK. Ze boekten een 14 op 18 en het WK-ticket ligt ...

61
61
Engeland naar WK, Ronaldo baalt ondanks nieuw record

Vanavond stonden er nog heel wat WK-kwalificatiematchen op het programma. Onder meer Italië, ...

53
53
Hein: "Hij staat op eenzame hoogte bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels zijn quasi zeker van het WK. Ze gaan tijdens de volgende interlandperiode sowieso de ...

140
140
Jonge Rode Duivels zwoegen zich naar heel belangrijke zege

De U21 van België speelden vanavond in Westerlo tegen hun leeftijdsgenoten van Denemarken. De ...

107
107
'Club Brugge bibbert: Atlético Madrid jaagt op smaakmaker'

Club Brugge zal in 2026 weer een aantal sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. De Belgische ...

266
266
Balans Duivels: Garcia lacht tanden bloot, WK-ploeg bekend

De Rode Duivels gaan naar het WK. Het wordt komende zomer dus weer een voetbalfeest in België. ...

161
161
Kameroen in rep en roer: Brys bijt stevig van zich af

Marc Brys ligt zwaar onder vuur in Kameroen. De Belgische coach wist zich met de Ontembare Leeuwen ...

87
87
'Rode Duivels naar WK mét twee straffe oefenduels'

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat durven we wel te schrijven na de ontwikkelingen van gisteren. ...

109
109
Hugo Broos schrijft geschiedenis en trekt naar het WK

Hugo Broos heeft het alweer geflikt. Hij heeft zich vanavond met Zuid-Afrika geplaatst voor het WK. ...

248
248
Verschueren naar Anderlecht: eindelijk de juiste functie?

RSC Anderlecht gaat voor een grote verandering. Nog maar eens. Hoofdaandeelhouder Marc Coucke wil ...

268
268
OHL zoekt coach: ex-Rode Duivel grote favoriet

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe trainer nadat Union SG David Hubert kwam wegplukken. ...

178
178
'Nieuwe België': gouden generatie laat Europees land dromen

Het is eindelijk prijs. Noorwegen gaat zo goed als zeker naar het WK 2026. We hoopten al vele ...

196
196
'Club Brugge kan cashen: strijd om smaakmaker barst los'

Club Brugge heeft een bijzonder lucratieve zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

252
252
'Coucke hakt knopen door: Renard out bij Anderlecht?'

Officieel is de kogel nog niet door de kerk, maar eerstdaags stelt RSC Anderlecht de nieuwe ...

892
892
Anderlecht-alarm: ‘Verschueren sneuvelt in recordtijd’

Wordt Michael Verschueren straks de ceremoniële voorzitter die het vuur opvangt voor Marc ...

476
476
Hevige clash ontaardt volledig tussen Brusselmans & De Wever

Herman Brusselmans zorgde de afgelopen jaar meer dan eens voor een vleugje controverse. Recent stond ...

212
212
Hayen in zak en as: Club Brugge velt zwaar verdict

Club Brugge boekte voor de interlandbreak een cruciale zege tegen Union, een lijn die Blauw-Zwart ...

509
509
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

De interlandperiode is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. ...

209
209
Coucke zet plan on hold: Vandenhaute grote spelbreker?

Tijdens de interlandbreak blijft Marc Coucke niet bij de pakken zitten bij RSC Anderlecht, want de ...

409
409
'Rampscenario voor Club Brugge: steunpilaar langer out'

Club Brugge gaat een paar drukke weken tegemoet, want zowel in eigen land als in Europa volgen de ...

299
299
Aster & Lize verrassen met onverwachte liefdeswending

Tussen drukke opnames, voetbal en mode lanceert hij binnenkort ook zijn belangrijkste ...

68
68
Toch twijfel over Garcia: ontploffingsgevaar in de lucht

De Rode Duivels kunnen het WK 2026 al ruiken. Na het gelijkspel tegen Noord-Macedonië werd er ...

157
157

Meer sportnieuws