Mignolet doet onrustwekkende onthulling over blessure

821
Mignolet doet onrustwekkende onthulling over blessure

Het zijn zorgelijke tijden voor Club Brugge, dat met de uitschakeling door Union in de halve finale van de beker een nieuwe mokerslag incasseerde. Het vertrouwen bereikt door de tegenvallende resultaten een nieuw dieptepunt, maar daarnaast is er nog meer slecht nieuws.

Club kwam immers niet ongeschonden uit de strijd in het Dudenpark. Het zal Maxim De Cuyper wellicht een poos moeten missen, want er wacht de flankverdediger normaliter een stevige schorsing na zijn rode kaart in de slotfase. Daarnaast zag Club ook nog eens Simon Mignolet uitvallen.

LEES OOK: ‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

Mignolet sleept blessure al tijdje mee

De doelman moest in de slotfase naar de kant met een hamstringblessure en ook hij dreigt aan de kant te moeten blijven. "Ik hoop dat het geen weken worden", geeft hij aan bij Het Nieuwsblad. "Mijn blessure dateert eigenlijk al van voor de wedstrijd tegen Anderlecht. Maar je kent mij: ik wou doorbijten. Vandaag ging het écht niet meer."

Het wordt nu bang afwachten wat het verdict wordt na bijkomend onderzoek. Het lijkt wel quasi zeker dat de ex-Rode Duivel niet op tijd speelklaar zal raken voor de cruciale topper van zondag in Genk. Tegen een rechtstreekse concurrent moet er absoluut gewonnen worden, want anders dreigt Club uit de top zes te vallen.

Jackers of Bursik in doel?

Het wordt afwachten wie straks in Genk dan wel onder de lat zal plaatsnemen. Op Union was het Nordin Jackers die Mignolet kwam vervangen, maar de 26-jarige huurling van OH Leuven heeft al een hele tijd geen profwedstrijd meer gespeeld.

De andere optie is Joe Bursik, die nog maar net terug is na een zware knieblessure. De Engelsman stond de voorbije weken wel al drie keer onder de lat bij Club NXT en werd een jaar geleden nog gehaald om na het vertrek van Senne Lammens de nummer twee te worden.

Wie moet Mignolet vervangen?

Meest recent

‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

18
18
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

69
69
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

14
14
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

42
42
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

60
60
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

141
141
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

55
55
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

186
186
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

256
256
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

40
40
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

341
341
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

274
274
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

107
107
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

175
175
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

23
23
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

72
72
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

47
47
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

113
113
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

107
107
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

39
39
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

520
520
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

86
86

Meer sportnieuws