Mignolet doet onrustwekkende onthulling over blessure

821 stemmen
Mignolet doet onrustwekkende onthulling over blessure

Het zijn zorgelijke tijden voor Club Brugge, dat met de uitschakeling door Union in de halve finale van de beker een nieuwe mokerslag incasseerde. Het vertrouwen bereikt door de tegenvallende resultaten een nieuw dieptepunt, maar daarnaast is er nog meer slecht nieuws.

Club kwam immers niet ongeschonden uit de strijd in het Dudenpark. Het zal Maxim De Cuyper wellicht een poos moeten missen, want er wacht de flankverdediger normaliter een stevige schorsing na zijn rode kaart in de slotfase. Daarnaast zag Club ook nog eens Simon Mignolet uitvallen.

LEES OOK: Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Mignolet sleept blessure al tijdje mee

De doelman moest in de slotfase naar de kant met een hamstringblessure en ook hij dreigt aan de kant te moeten blijven. "Ik hoop dat het geen weken worden", geeft hij aan bij Het Nieuwsblad. "Mijn blessure dateert eigenlijk al van voor de wedstrijd tegen Anderlecht. Maar je kent mij: ik wou doorbijten. Vandaag ging het écht niet meer."

Het wordt nu bang afwachten wat het verdict wordt na bijkomend onderzoek. Het lijkt wel quasi zeker dat de ex-Rode Duivel niet op tijd speelklaar zal raken voor de cruciale topper van zondag in Genk. Tegen een rechtstreekse concurrent moet er absoluut gewonnen worden, want anders dreigt Club uit de top zes te vallen.

Jackers of Bursik in doel?

Het wordt afwachten wie straks in Genk dan wel onder de lat zal plaatsnemen. Op Union was het Nordin Jackers die Mignolet kwam vervangen, maar de 26-jarige huurling van OH Leuven heeft al een hele tijd geen profwedstrijd meer gespeeld.

De andere optie is Joe Bursik, die nog maar net terug is na een zware knieblessure. De Engelsman stond de voorbije weken wel al drie keer onder de lat bij Club NXT en werd een jaar geleden nog gehaald om na het vertrek van Senne Lammens de nummer twee te worden.

Wie moet Mignolet vervangen?

Meest recent

Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

16
16
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

34
34
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

45
45
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

32
32
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

76
76
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

31
31
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

220
220
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

85
85
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

556
556
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

50
50
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

242
242
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

247
247
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

500
500
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

440
440
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

560
560
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

75
75
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

106
106
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

176
176
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

92
92
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

224
224
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

161
161
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

146
146
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

279
279
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

565
565

Meer sportnieuws