Mignolet doet onrustwekkende onthulling over blessure

821
Mignolet doet onrustwekkende onthulling over blessure

Het zijn zorgelijke tijden voor Club Brugge, dat met de uitschakeling door Union in de halve finale van de beker een nieuwe mokerslag incasseerde. Het vertrouwen bereikt door de tegenvallende resultaten een nieuw dieptepunt, maar daarnaast is er nog meer slecht nieuws.

Club kwam immers niet ongeschonden uit de strijd in het Dudenpark. Het zal Maxim De Cuyper wellicht een poos moeten missen, want er wacht de flankverdediger normaliter een stevige schorsing na zijn rode kaart in de slotfase. Daarnaast zag Club ook nog eens Simon Mignolet uitvallen.

LEES OOK: Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Mignolet sleept blessure al tijdje mee

De doelman moest in de slotfase naar de kant met een hamstringblessure en ook hij dreigt aan de kant te moeten blijven. "Ik hoop dat het geen weken worden", geeft hij aan bij Het Nieuwsblad. "Mijn blessure dateert eigenlijk al van voor de wedstrijd tegen Anderlecht. Maar je kent mij: ik wou doorbijten. Vandaag ging het écht niet meer."

Het wordt nu bang afwachten wat het verdict wordt na bijkomend onderzoek. Het lijkt wel quasi zeker dat de ex-Rode Duivel niet op tijd speelklaar zal raken voor de cruciale topper van zondag in Genk. Tegen een rechtstreekse concurrent moet er absoluut gewonnen worden, want anders dreigt Club uit de top zes te vallen.

Jackers of Bursik in doel?

Het wordt afwachten wie straks in Genk dan wel onder de lat zal plaatsnemen. Op Union was het Nordin Jackers die Mignolet kwam vervangen, maar de 26-jarige huurling van OH Leuven heeft al een hele tijd geen profwedstrijd meer gespeeld.

De andere optie is Joe Bursik, die nog maar net terug is na een zware knieblessure. De Engelsman stond de voorbije weken wel al drie keer onder de lat bij Club NXT en werd een jaar geleden nog gehaald om na het vertrek van Senne Lammens de nummer twee te worden.

Wie moet Mignolet vervangen?

Meest recent

'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

14
14
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

20
20
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

115
115
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

78
78
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

49
49
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

164
164
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

155
155
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

29
29
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

215
215
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

122
122
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

204
204
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

203
203
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

283
283
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

228
228
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

297
297
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

463
463
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

217
217
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

201
201
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

177
177
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

159
159
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

227
227
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

143
143

Meer sportnieuws