Staelens stelt enorm probleem vast bij Club Brugge

door
Staelens stelt enorm probleem vast bij Club Brugge

Club Brugge keek in de competitie al terug op een magere één op zes en slikte woensdagavond een nieuwe opdoffer. Het gaf tegen Union een zege uit de heenmatch nog uit handen en mag na een 2-0-nederlaag een kruis maken over de bekerfinale. Daarbij werd een onrustwekkende trend weer zichtbaar.

LEES OOK: Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Club blijft goals slikken in blessuretijd

De beslissende goal viel immers in de 92ste minuut en dat is lang niet de eerste keer dat Club dat overkomt. Het was al de vijfde keer sinds de winterstop dat het in de extra tijd nog een tegendoelpunt incasseerde. Dat leidde in de competitie tegen KV Kortrijk, Antwerp en Anderlecht telkens tot puntenverlies.

In de heenmatch tegen Union had Club dan weer in blessuretijd nog de 2-1-geslikt, waardoor de ommekeer van woensdagavond nog mogelijk was. "Pure pech kan je het niet meer noemen", stelt Lorenzo Staelens vast bij Sporza. "Ze zullen schrik beginnen te krijgen in de slotfase."

Over-mijn-lijk-mentaliteit ontbreekt

De ex-speler van Blauw-Zwart ziet een groot probleem. "De zaken zitten wat tegen bij Club Brugge, maar de over-mijn-lijkmentaliteit van Union ontbreekt momenteel bij Club", ziet hij immers. "Die mentaliteit is eigen aan de club, maar is de laatste jaren wat minder. Ze zouden een type-Vormer in de ploeg moeten hebben, die veel inzet toont. Dat doet Eder Balanta wel soms, maar hij neemt de ploeg niet mee op sleeptouw."

Van 'no sweat, no glory' lijkt er bij Club alsmaar minder sprake en dat wordt ook Ronny Deila kwalijk genomen. De positie van de Noorse trainer staat zwaar onder druk en bij een nieuwe nederlaag in Genk lijkt zijn lot bezegeld. De vraag is echter welke trainer wel het heilige vuur in de spelersgroep kan aanwakkeren.

Mist Club Brugge een aanjager à la Vormer?

Meest recent

Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

27
27
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

50
50
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

162
162
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

42
42
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

47
47
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

461
461
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

457
457
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

67
67
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

70
70
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

104
104
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1499
1499
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

145
145
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

214
214
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

44
44
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1188
1188
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

491
491
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

73
73
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

139
139
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

99
99
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

55
55
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

104
104
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

230
230
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

56
56

Meer sportnieuws