TRANSFERUURTJE: 'Onverwachte vertrekker bij Club, Dolberg verlaat Anderlecht'

813
TRANSFERUURTJE: 'Onverwachte vertrekker bij Club, Dolberg verlaat Anderlecht'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Jupiler Pro League

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer cashen op een aantal spelers, waarbij een verrassende lucratieve transfer in de maak zou kunnen zijn. Raphael Onyedika zou namelijk grof wild zijn in Engeland, waar hij op het verlanglijstje zou staan van Nottingham Forest, Everton, Brentford, Crystal Palace en Leicester. Club zou minstens 15 miljoen euro verlangen voor de middenvelder.

Bij Anderlecht moeten ze mogelijk na één seizoen alweer afscheid nemen van Kasper Dolberg. De Deense spits zou een mondelinge afspraak hebben met het bestuur dat hij bij een goed bod mag vertrekken. Er zou al interesse zijn van Valencia en Girona, maar zij zouden wel minstens 10 miljoen euro moeten neertellen.

Antwerp verliest in de zomer ook één van zijn smaakmakers. Op zijn persconferentie woensdag gaf Mark van Bommel aan dat Mandela Keita in principe volgend seizoen niet meer op de Bosuil te bewonderen zal zijn. Er is nu al interesse voor de 21-jarige Rode Duivel en bij Antwerp verwachten ze niet dat die nog zal verdwijnen.

Voor Cercle Brugge lijkt het dan weer schier onmogelijk om Kevin Denkey nog te houden. De topschutter geniet interesse van onder meer Lyon, Lille, Lens, Rennes en een aantal teams uit de Bundesliga. Er lijkt een opbod in de maak en Cercle hoopt daar meer dan 10 miljoen euro aan over te zullen houden.

Buitenland

Het lijkt slechts een kwestie van tijd voor de transfer van Kylian Mbappé naar Real Madrid helemaal beklonken zal worden. De Franse steraanvaller zal niet alleen arriveren bij de Koninklijke. Hij zou Real namelijk met succes gevraagd hebben om ook zijn jongere broertje Ethan binnen te halen. De 17-jarige middenvelder is eveneens einde contract bij PSG, waar hij al in de A-ploeg debuteerde.

Bij Liverpool is de eerste prioriteit het vinden van een opvolger voor de afscheidnemende Jürgen Klopp. Dat moet Xabi Alonso worden en de onderhandelingen met de Spanjaard zouden al volop gaande zijn. Er zou zelfs al een contractvoorstel voor drie jaar op tafel liggen, al blijft ook Bayern München aan de mouw van Alonso trekken. De coach zou zelf een voorkeur voor Liverpool hebben, maar de club houdt desondanks Ruben Amorim (Sporting CP) en Julian Nagelsmann als alternatieven achter de hand.

Zal Anderlecht 10 miljoen kunnen vangen voor Dolberg?

Meest recent

Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

1
1
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

26
26
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

28
28
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

107
107
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

179
179
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

186
186
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

70
70
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

57
57
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

183
183
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

37
37
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

100
100
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

185
185
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

710
710
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

92
92
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

141
141
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

190
190
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

193
193
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

70
70
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

121
121
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

134
134
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

229
229
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

449
449
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

251
251
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

42
42

Meer sportnieuws