De Bruyne spreekt klare taal: "Dat is mijn ondergang geweest"

1351 stemmen
De Bruyne spreekt klare taal:

Kevin De Bruyne is helemaal terug. De ster van Manchester City, die een halfjaar lang in de lappenmand lag na een zware blessure, speelt de pannen van het dak. Tegen Luton Town was hij goed voor maar liefst vier assists op Haaland. De donkere periode is voorbij, the king is back. 

Amper twee maand geleden maakte De Bruyne zijn terugkeer. Ondertussen haalt hij opnieuw z'n allerbeste niveau en lijkt het alsof hij nooit geblesseerd was aan z'n hamstrings. "Ik maakte me nooit echt zorgen, maar zo'n terugkeer had ik nu ook niet verwacht, om eerlijk te zijn", vertelde King Kev aan de Daily Mail. 

Luton Town werd de speelbal van het duo De Bruyne-Haaland. Met maar liefst vier assists dirigeerde KDB z'n team naar de overwinning. "Het was zo'n wedstrijd waar je vaak één-op-één kwam en er veel ruimte lag. Het is dan zaak om de juiste hoeken te vinden. Als je snel speelt, is dat soms lastig, aangezien zij dan meer controle hebben. Eens je door hebt dat je de bal even moet bijhouden, is dat al veel moeilijker voor hen."

LEES OOK: De Bruyne stuurt duidelijk signaal na woelig seizoen

Ondergang

De 32-jarige De Bruyne beseft dat hij meer naar z'n lichaam moet luisteren. "Normaal gezien speel ik altijd verder, maar dat is eigenlijk mijn ondergang geweest. Maar ik besef dat ik elders kwaaltjes zal krijgen, wat normaal is als je zes maanden niet gevoetbald hebt."

Manchester City, tweede in de Premier League op amper één punt van leider Liverpool, neemt het komende zondag op tegen stadsrivaal Manchester United. Volgende week woensdag staat het duel met Kopenhagen in de achtste finale van de Champions League op het programma. 

🚀

Speelt De Bruyne volgend jaar nog voor City?

Meest recent

'Club Brugge kan cashen: stormloop voor sterkhouder'

Club Brugge begon aan het nieuwe seizoen met een vlotte 3-0 zege tegen KV Kortrijk. Zaterdag trekt ...

48
48
'Transferbommetje bij AA Gent: deal van bijna 5 miljoen'

AA Gent kan tevreden zijn over de start van het seizoen, maar er ligt nog werk op de transferplank. ...

46
46
Hasi shopt in Genk, Westerlo slaat toe bij Tottenham

De Jupiler Pro League mag dan wel begonnen zijn, de eersteklassers blijven druk in de weer op de ...

46
46
'Nieuwe miljoenenbom: Arsenal neemt contact op met Club'

Arsenal FC betaalde deze zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

568
568
'Toptransfer Fernandez-Pardo: Lille vraagt hallucinante som'

Een uitgebreide rol zat er voor hem uiteindelijk niet in, maar Matias Fernandez-Pardo liet tijdens ...

85
85
'Fofana on the move: Champions League-club legt riante som klaar'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

377
377
'Akkoord met Adedeji schiet Leko in verkeerde keelgat'

Club Brugge blijft werk maken van Noah Adedeji-Sternberg, maar die mogelijke transfer krijgt plots ...

1368
1368
Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het optreden van zijn korps op de eerste ...

285
285
Under Review: VAR in de fout, Lardot verdedigt Visser

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, waar afgelopen weekend de eerste speeldag van de nieuwe ...

392
392
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

342
342
'Thorup spreekt klare taal: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

354
354
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolgers Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

1075
1075
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

343
343
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

276
276
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

293
293
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

350
350
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

71
71
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

60
60
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

538
538
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

229
229
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

39
39
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

154
154
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

392
392
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

303
303
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

81
81

Meer sportnieuws