Antwerp-legende scherp: "Verwachtingen lagen veel te hoog"

216
Antwerp-legende scherp:

ROyal Antwerp FC kijkt vanavond KV Oostende in de ogen in de halve finale van de Beker van België. 'The Great Old' moet doorstoten naar de finale, want verliezen tegen tweedeklasser Oostende zou een ferme blammage zijn voor de manschappen van coach Van Bommel. 

Antwerp moet vanavond doorstoten naar de finale van de Beker, zo veel is duidelijk. Alex Czerniatynski, die de Beker van België won met 'The Great Old' in 1992, legt uit waarom. "Antwerp kende geluk met de loting. Als ik zie dat KV Oostende afgelopen weekend met 1-4 verloor van Club NXT, dan mag Antwerp zich niet laten verrassen", vertelde hij bij Gazet van Antwerpen. 

LEES OOK: 'Cashbom bij Antwerp: waanzinnig prijskaartje bekend'

Te hoge verwachtingen

De titel mag Antwerp volgens Czerniatysnki vergeten. "De verwachtingen lagen na de dubbel van vorig seizoen bij iedereen veel te hoog, ook bij mij. Toch kunnen we niet ontkennen dat Antwerp niet constant presteerde."

"Zes nederlagen en negen gelijke spelen zijn gewoon te veel. Kwamen we het ooit al tegen, dat de derde in de stand nog voor het begin van de lente twintig punten minder telt dan de leider?”

Eén groot verschil

Volgens Czerniatysnki is er wel één groot verschil met zijn bekerfinale. "Wij speelden zonder druk. Wij gaven het grote KV Mechelen partij in de finale . Ondertussen zijn de tijden veranderd en is Antwerp geëvolueerd naar een topclub die hoort mee te doen voor de prijzen, met een voorzitter die brandt van ambitie. Paul Gheysens wil iets in return voor zijn geïnvesteerde centen. Zonder prijs zal het in zijn ogen een mislukt seizoen zijn.”

Stoot Antwerp door naar de finale van de Beker?

Meest recent

'Club Brugge slikt domper in dossier Ordoñez'

Het is bij Club Brugge al een zeer bewogen transferzomer geweest en er lijkt nog één ...

78
78
Amorim verrast met rollen voor Moreira en Saelemaekers

AC Milan is afgelopen weekend zijn seizoen goed begonnen. De Rossoneri pakte in hun ...

27
27
Marc Coucke verrast iedereen met plotse gezinsuitbreiding

Marc Coucke vierde wederom feest dit weekend. De ondernemer nam de bekende restaurantketen Amadeus ...

20
20
Union heeft nieuwe Europese thuishaven beet

Donderdag hopen Anderlecht, STVV en AA Gent hun ticket voor hun respectievelijke Europese league ...

38
38
Transferitis in Mechelen: Raman haalt uit naar maats

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League en ...

143
143
Titelstrijd nu al gestreden? Vandenbempt maakt zich zorgen

Na de derde speeldag in de Jupiler Pro League zijn er nog drie teams die met het maximum van de ...

241
241
'Standard alsnog verlost van overbodige grootverdiener'

Voor Standard belooft het nog een bewogen einde van de zomerse transferperiode te gaan worden. Op ...

58
58
Trossard en Besiktas briesen na schandalige klap

Afgelopen weekend werd in de Turkse competitie de tweede speeldag afgewerkt en die werd voor de Rode ...

100
100
'STVV baalt: nòg plotse miljoenentransfer sterkhouder'

STVV kwam afgelopen weekend niet in actie, want de Kanaries mochten zich sparen voor de return tegen ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Charleroi, transfer Bertaccini'

De zomerse transferperiode nadert zijn ontknoping, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

376
376
Thorup krijgt de volle laag bij Genk: grijpt De Condé in?

KRC Genk is dit seizoen wisselvallig begonnen. Tegen Royal Antwerp leken de Limburgers op weg naar ...

417
417
Issame Charaï maakt Westerlo af: transfers nakend?

Westerlo kreeg afgelopen speeldag een pak voor de broek in de Jupiler Pro League. De Kemphanen ...

84
84
Infantino haalt snoeihard uit na FIFA-controverse

Gianni Infantino ligt zwaar onder vuur bij de FIFA. De voorzitter van de wereldvoetbalbond krijgt na ...

156
156
"Negatieve exponent" - Vandenbempt vreest voor titularis Club

Club Brugge blijft na drie speeldagen in de Jupiler Pro League zijn perfecte rapport behouden. ...

340
340
'Contract tot 2032: supertransfer Bradley Barcola nabij'

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag van de Premier League slechts op het nippertje een ...

97
97
'Eerste doorbraak Ordoñez: Club ruikt spetterend bedrag'

Club Brugge lijkt in het uiterste slot van de transferperiode dan toch nog een grote uitgaande ...

404
404
'STVV houdt hart vast: volgende steunpilaar naar exit'

STVV bereidt zich momenteel voor op één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

337
337
Geurtje aan comeback Antwerp: ex-ref spreekt ferme taal

KRC Genk heeft zaterdagavond twee kostbare punten verspeeld. In de slotfase gaf het immers nog een ...

819
819
Godts debuteert bij PSG: Franse pers streng maar hoopvol

Ook in de Franse Ligue 1 is de kop eraf. En de openingsspeeldag leidde meteen tot puntenverlies voor ...

362
362
In extremis toptransfer Tresoldi: Leko doet boekje open

Nicolo Tresoldi kan voorlopig niet stoppen met scoren dit seizoen. Zondag bezorgde hij Club Brugge ...

559
559
Bijzondere wissel bij Antwerp: transfer in de maak?

Antwerp FC zorgde zaterdagavond voor een spectaculaire comeback in de slotfase tegen KRC Genk (4-4). ...

379
379
'Premier League davert: Arsenal-bom vlak voor deadline'

Arsenal FC is uitstekend aan het seizoen begonnen. Na de zege in de Community Shield werd ook ...

141
141
Club gered door VAR? Analisten vellen verdict penaltyfase

Club Brugge heeft zijn perfecte rapport intact gehouden met een zege tegen Cercle Brugge. Een ...

1316
1316
Miljoenentransfer Epolo: Wilmots spreekt duidelijke taal

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

376
376
Toptransfer na derby: Club-uitblinker kan meteen vertrekken

Club Brugge won de derby tegen Cercle dankzij een uitblinker die opnieuw het verschil maakte. Net nu ...

1077
1077

Meer sportnieuws