Albert niet te spreken over Anderlecht: "Dat is niet normaal"

door
Albert niet te spreken over Anderlecht:

Anderlecht lijkt de komende maanden de voornaamste - misschien zelfs de enige - concurrent van Union voor de titel te gaan worden. Paars-Wit nestelde zich de voorbije weken bijzonder stevig op de tweede plaats en heeft zelfs al twaalf punten voorsprong op zijn dichtste concurrenten. Bovendien is de weelde groot voor Brian Riemer.

Op een aantal posities heeft de trainer keuze te over, bijvoorbeeld op het middenveld. Daar koos hij de jongste weken doorgaans voor het trio Rits-Verschaeren-Stroeykens, terwijl Delaney nu ook terug is na blessureleed. Het grootste slachtoffer daarvan is Theo Leoni.

LEES OOK: Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

Albert scherp voor Anderlecht

De 23-jarige is één van de grootste chouchous van het Lotto Park, maar moet weer vrede nemen met een rol als invaller. En dat terwijl hij begin dit seizoen eindelijk helemaal leek door te breken nadat hij de voorbije jaren bijzonder veel geduld had moeten tonen.

In La Tribune toont Philippe Albert zich toch scherp voor Anderlecht voor de manier waarop het met Leoni omgegaan is. Volgens de ex-Rode Duivel had het niet zo lang mogen duren eer de frêle ogende middenvelder zijn kans bij de A-ploeg kreeg.

Leoni had sneller moeten doorbreken

"Ik stel me toch vragen bij de manier van werken bij Anderlecht", klinkt het scherp. "Iets meer dan een jaar geleden speelde hij een klassewedstrijd op Antwerp. Hij was de beste speler op het veld, maar daarna verdween hij weer uit beeld. Dat is toch helemaal niet normaal. Anderhalf jaar geleden had hij al titularis moeten zijn, maar bepaalde personen schoven hem opzij."

Leoni had onder Vincent Kompany al een paar keer in de selectie gezeten bij Anderlecht, maar het was Robin Veldman die hem tijdens zijn interimperiode voluit zijn kans gaf. Na die sterke partij op Antwerp kwam Brian Riemer en die liet Leoni aanvankelijk echter links liggen. Na diens aanstelling kreeg de middenvelder vorig seizoen een schamele vijf speelminuten.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

8
8
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

196
196
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

38
38
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

141
141
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

42
42
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

26
26
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

59
59
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

247
247
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

226
226
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

24
24
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

134
134
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

175
175
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

344
344
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

252
252
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

24
24
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

386
386
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

82
82
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

192
192
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

72
72
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

99
99
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

60
60
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

212
212
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

73
73
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

409
409

Meer sportnieuws