Albert niet te spreken over Anderlecht: "Dat is niet normaal"

door
Albert niet te spreken over Anderlecht:

Anderlecht lijkt de komende maanden de voornaamste - misschien zelfs de enige - concurrent van Union voor de titel te gaan worden. Paars-Wit nestelde zich de voorbije weken bijzonder stevig op de tweede plaats en heeft zelfs al twaalf punten voorsprong op zijn dichtste concurrenten. Bovendien is de weelde groot voor Brian Riemer.

Op een aantal posities heeft de trainer keuze te over, bijvoorbeeld op het middenveld. Daar koos hij de jongste weken doorgaans voor het trio Rits-Verschaeren-Stroeykens, terwijl Delaney nu ook terug is na blessureleed. Het grootste slachtoffer daarvan is Theo Leoni.

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Albert scherp voor Anderlecht

De 23-jarige is één van de grootste chouchous van het Lotto Park, maar moet weer vrede nemen met een rol als invaller. En dat terwijl hij begin dit seizoen eindelijk helemaal leek door te breken nadat hij de voorbije jaren bijzonder veel geduld had moeten tonen.

In La Tribune toont Philippe Albert zich toch scherp voor Anderlecht voor de manier waarop het met Leoni omgegaan is. Volgens de ex-Rode Duivel had het niet zo lang mogen duren eer de frêle ogende middenvelder zijn kans bij de A-ploeg kreeg.

Leoni had sneller moeten doorbreken

"Ik stel me toch vragen bij de manier van werken bij Anderlecht", klinkt het scherp. "Iets meer dan een jaar geleden speelde hij een klassewedstrijd op Antwerp. Hij was de beste speler op het veld, maar daarna verdween hij weer uit beeld. Dat is toch helemaal niet normaal. Anderhalf jaar geleden had hij al titularis moeten zijn, maar bepaalde personen schoven hem opzij."

Leoni had onder Vincent Kompany al een paar keer in de selectie gezeten bij Anderlecht, maar het was Robin Veldman die hem tijdens zijn interimperiode voluit zijn kans gaf. Na die sterke partij op Antwerp kwam Brian Riemer en die liet Leoni aanvankelijk echter links liggen. Na diens aanstelling kreeg de middenvelder vorig seizoen een schamele vijf speelminuten.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

7
7
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

14
14
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

64
64
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

195
195
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

212
212
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

228
228
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

289
289
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

52
52
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

236
236
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

178
178
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

246
246
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

180
180
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

431
431
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

371
371
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

106
106
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

300
300
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

197
197
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

560
560
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

737
737
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

426
426
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

347
347
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

177
177
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

655
655
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

626
626

Meer sportnieuws