Van Bommel: "Hij speelt volgend jaar niet meer voor Antwerp"

door
Van Bommel:

Royal Antwerp FC zal in de zomer weer een sterkhouder de club zien verlaten. Trainer Mark van Bommel was op de persconferentie eerlijk. Hij denkt dat een smaakmaker het voorbeeld van Arthur Vermeeren gaat volgen.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Keita verlaat Antwerp

Antwerp blijft naar geld zoeken en het zal in de zomer ook spelers verkopen. Mark van Bommel kreeg op zijn perspraatje de vraag of Mandela Keita volgend jaar nog voor Antwerp zal voetballen.

De Nederlandse trainer was goudeerlijk. "Neen. Er is momenteel interesse in Keita en die interesse zal niet verdwijnen", sprak hij zeer duidelijke taal bij Het Laatste Nieuws.

Keita wordt door Antwerp gehuurd van OH Leuven, met een pittige aankoopoptie. De Belgische landskampioen zal die uiteraard gaan lichten, om zo meteen een doorverkoop af te ronden. In januari was er al grote interesse in de Rode Duivel.

West Ham United had al interesse

Keita lokte toen de interesse van West Ham United, maar tot een transfer kwam het niet. Antwerp hoopt op een grote som voor Keita en zal de vingers kruisen dat vooral Engelse ploegen hem willen vastleggen. Dat zou de prijs alleen maar gevoelig laten stijgen. Antwerp kan elke euro gebruiken.

Volgens Transfermarkt heeft hij een marktwaarde van 11 miljoen euro, maar bij Antwerp hopen ze wellicht om minstens 20 miljoen euro te vangen voor de sterkhouder. Wordt dus nog vervolgd.

Zal hij naar de Premier League verkassen?

Meest recent

Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

5
5
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

15
15
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

15
15
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

84
84
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

51
51
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

74
74
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

34
34
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

98
98
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

99
99
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

97
97
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

137
137
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

105
105
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

117
117
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

46
46
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

420
420
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

189
189
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

130
130
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

279
279
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

399
399
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

328
328
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

106
106
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

533
533
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

101
101
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

338
338
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

270
270

Meer sportnieuws