Van Bommel: "Hij speelt volgend jaar niet meer voor Antwerp"

door
Van Bommel:

Royal Antwerp FC zal in de zomer weer een sterkhouder de club zien verlaten. Trainer Mark van Bommel was op de persconferentie eerlijk. Hij denkt dat een smaakmaker het voorbeeld van Arthur Vermeeren gaat volgen.

LEES OOK: Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Keita verlaat Antwerp

Antwerp blijft naar geld zoeken en het zal in de zomer ook spelers verkopen. Mark van Bommel kreeg op zijn perspraatje de vraag of Mandela Keita volgend jaar nog voor Antwerp zal voetballen.

De Nederlandse trainer was goudeerlijk. "Neen. Er is momenteel interesse in Keita en die interesse zal niet verdwijnen", sprak hij zeer duidelijke taal bij Het Laatste Nieuws.

Keita wordt door Antwerp gehuurd van OH Leuven, met een pittige aankoopoptie. De Belgische landskampioen zal die uiteraard gaan lichten, om zo meteen een doorverkoop af te ronden. In januari was er al grote interesse in de Rode Duivel.

West Ham United had al interesse

Keita lokte toen de interesse van West Ham United, maar tot een transfer kwam het niet. Antwerp hoopt op een grote som voor Keita en zal de vingers kruisen dat vooral Engelse ploegen hem willen vastleggen. Dat zou de prijs alleen maar gevoelig laten stijgen. Antwerp kan elke euro gebruiken.

Volgens Transfermarkt heeft hij een marktwaarde van 11 miljoen euro, maar bij Antwerp hopen ze wellicht om minstens 20 miljoen euro te vangen voor de sterkhouder. Wordt dus nog vervolgd.

Zal hij naar de Premier League verkassen?

Meest recent

VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

0
0
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

21
21
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

50
50
'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

21
21
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

142
142
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

244
244
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

56
56
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

107
107
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

136
136
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

397
397
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

324
324
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

228
228
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

245
245
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

210
210
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

139
139
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

156
156
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

68
68
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

195
195
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

465
465
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

429
429
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

307
307
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

150
150
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

468
468
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

98
98
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

876
876

Meer sportnieuws