Verrassende afwezige bij Club, Union zonder Lapoussin

315
Verrassende afwezige bij Club, Union zonder Lapoussin

Vanaf 20u30 mogen Union en Club Brugge onder elkaar uitmaken wie het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup pakt. Blauw-Zwart begint aan de terugwedstrijd met een licht voordeel na een 2-1-zege in de heenmatch, maar Union zit wel in een veel betere vorm én kan zich optrekken aan de late aansluitingstreffer in het Jan Breydelstadion.

LEES OOK: Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Nusa ontbreekt bij Club

Er staat door de tegenvallende resultaten in de competitie heel wat druk op Ronny Deila en de Noorse trainer maakt toch enkele opvallende keuzes in zijn basiselftal. Centraal achterin geeft hij Ordoñez de voorkeur op Spileers, terwijl hij op het middenveld Balanta boven Vetlesen verkiest.

Daarnaast is er voorin verrassend genoeg geen spoor van Antonio Nusa. De jonge winger zat nochtans in de aangekondigde selectie, maar zou uit voorzorg toch in Brugge gebleven zijn. Ferran Jutgla speelt daardoor vanaf links, terwijl de 18-jarige Talbi op de bank mag plaatsnemen.

Union zonder Lapoussin

Bij Union moet Alexander Blessin het dan weer stellen zonder Loïc Lapoussin. Henok Teklab is zijn vervanger op de linkerflank. Verder heeft de Duitser eigenlijk geen verrassingen in petto. Hij kan weer rekenen op Africa Cup-winnaar Lazare, maar blijft de voorkeur geven aan Rasmussen op het middenveld.

Voorin rekent hij dan weer op het duo Nilsson-Amoura om het verschil te maken, met assistkoning Puertas in hun rug. Hij houdt op de bank nog Eckert Ayensa en Kabangu achter de hand als er eventueel nog extra aanvallende vuurkracht ingebracht moet worden.

Wie zal de bekerfinale halen?

Meest recent

Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

42
42
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

103
103
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

75
75
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

93
93
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

79
79
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

145
145
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

142
142
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1293
1293
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

303
303
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

262
262
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

267
267
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

85
85
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

211
211
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

221
221
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

99
99
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

32
32
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

127
127
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

327
327
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

201
201
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

471
471
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

384
384
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

162
162

Meer sportnieuws