Verrassende afwezige bij Club, Union zonder Lapoussin

door
Verrassende afwezige bij Club, Union zonder Lapoussin

Vanaf 20u30 mogen Union en Club Brugge onder elkaar uitmaken wie het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup pakt. Blauw-Zwart begint aan de terugwedstrijd met een licht voordeel na een 2-1-zege in de heenmatch, maar Union zit wel in een veel betere vorm én kan zich optrekken aan de late aansluitingstreffer in het Jan Breydelstadion.

LEES OOK: Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Nusa ontbreekt bij Club

Er staat door de tegenvallende resultaten in de competitie heel wat druk op Ronny Deila en de Noorse trainer maakt toch enkele opvallende keuzes in zijn basiselftal. Centraal achterin geeft hij Ordoñez de voorkeur op Spileers, terwijl hij op het middenveld Balanta boven Vetlesen verkiest.

Daarnaast is er voorin verrassend genoeg geen spoor van Antonio Nusa. De jonge winger zat nochtans in de aangekondigde selectie, maar zou uit voorzorg toch in Brugge gebleven zijn. Ferran Jutgla speelt daardoor vanaf links, terwijl de 18-jarige Talbi op de bank mag plaatsnemen.

Union zonder Lapoussin

Bij Union moet Alexander Blessin het dan weer stellen zonder Loïc Lapoussin. Henok Teklab is zijn vervanger op de linkerflank. Verder heeft de Duitser eigenlijk geen verrassingen in petto. Hij kan weer rekenen op Africa Cup-winnaar Lazare, maar blijft de voorkeur geven aan Rasmussen op het middenveld.

Voorin rekent hij dan weer op het duo Nilsson-Amoura om het verschil te maken, met assistkoning Puertas in hun rug. Hij houdt op de bank nog Eckert Ayensa en Kabangu achter de hand als er eventueel nog extra aanvallende vuurkracht ingebracht moet worden.

Wie zal de bekerfinale halen?

Meest recent

PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

33
33
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

65
65
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

56
56
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

97
97
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

33
33
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

72
72
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

225
225
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

42
42
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

230
230
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

211
211
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

105
105
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

295
295
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

53
53
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

138
138
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

261
261
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

362
362
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

140
140
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

77
77
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

64
64
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

75
75
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

177
177
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

161
161
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

407
407
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

91
91

Meer sportnieuws