'Liverpool schakelt vol voor gedroomde opvolger Klopp'

217 stemmen
'Liverpool schakelt vol voor gedroomde opvolger Klopp'

Jürgen Klopp is bezig aan zijn afscheidstournee bij Liverpool en die zette hij vorig weekend alvast goed in door tegen Chelsea de League Cup te pakken. De komende maanden kunnen daar ook nog de Premier League, FA Cup en Europa League bijkomen. Intussen maakt de club achter de schermen volop werk van zijn opvolger.

In januari kondigde Klopp immers al aan dat hij na dit seizoen ermee stopt als coach van Liverpool na negen succesvolle jaren. Daarmee wou hij de club de nodige tijd geven om een opvolger te vinden en die tijd gebruiken ze op Anfield ook nuttig.

LEES OOK: Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Liverpool doet Alonso voorstel

Al snel werd Xabi Alonso naar voor geschoven als dé topfavoriet. Geen verrassing, want de Spanjaard heeft een verleden als speler van de Reds en is bovendien aan een sensationeel seizoen bezig bij Bayer Leverkusen, dat onder zijn leiding op weg lijkt naar de eerste landstitel uit de clubgeschiedenis.

The Athletic bevestigt dat Alonso kandidaat nummer één is voor Liverpool en vanuit verschillende andere hoeken klinkt het zelfs dat de onderhandelingen al opgestart zijn. Volgens TEAMtalk ligt er zelfs al een contractvoorstel voor drie jaar op tafel. 

Alonso verkiest Liverpool boven Bayern

Liverpool moet alleen nog de concurrentie vrezen van Bayern München, ook al een ex-club van de Spanjaard die hem als prioriteit ziet om Thomas Tuchel op te volgen. Alonso zou zelf echter Liverpool verkiezen, omdat hij Bayern niet als een echte stap vooruit ziet - aangezien hij die club nu al met Leverkusen overvleugelt.

Toch houden ze bij Liverpool rekening met alle scenario's en daarom wordt een schaduwlijst opgesteld. Daarop zouden de namen prijken van Ruben Amorim (Sporting CP) en Julian Nagelsmann, twee coaches die goed scoren op het vlak van data. Ongetwijfeld zullen ze echter ook nog naar andere namen kijken.

Wat zou de beste keuze zijn voor Alonso?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

33
33
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

38
38
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

21
21
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

70
70
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

101
101
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

23
23
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

41
41
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

54
54
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

232
232
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

146
146
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

35
35
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

189
189
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

136
136
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

132
132
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

88
88
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

409
409
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

321
321
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

126
126
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

91
91
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

192
192
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws