'Liverpool schakelt vol voor gedroomde opvolger Klopp'

door
'Liverpool schakelt vol voor gedroomde opvolger Klopp'

Jürgen Klopp is bezig aan zijn afscheidstournee bij Liverpool en die zette hij vorig weekend alvast goed in door tegen Chelsea de League Cup te pakken. De komende maanden kunnen daar ook nog de Premier League, FA Cup en Europa League bijkomen. Intussen maakt de club achter de schermen volop werk van zijn opvolger.

In januari kondigde Klopp immers al aan dat hij na dit seizoen ermee stopt als coach van Liverpool na negen succesvolle jaren. Daarmee wou hij de club de nodige tijd geven om een opvolger te vinden en die tijd gebruiken ze op Anfield ook nuttig.

LEES OOK: Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

Liverpool doet Alonso voorstel

Al snel werd Xabi Alonso naar voor geschoven als dé topfavoriet. Geen verrassing, want de Spanjaard heeft een verleden als speler van de Reds en is bovendien aan een sensationeel seizoen bezig bij Bayer Leverkusen, dat onder zijn leiding op weg lijkt naar de eerste landstitel uit de clubgeschiedenis.

The Athletic bevestigt dat Alonso kandidaat nummer één is voor Liverpool en vanuit verschillende andere hoeken klinkt het zelfs dat de onderhandelingen al opgestart zijn. Volgens TEAMtalk ligt er zelfs al een contractvoorstel voor drie jaar op tafel. 

Alonso verkiest Liverpool boven Bayern

Liverpool moet alleen nog de concurrentie vrezen van Bayern München, ook al een ex-club van de Spanjaard die hem als prioriteit ziet om Thomas Tuchel op te volgen. Alonso zou zelf echter Liverpool verkiezen, omdat hij Bayern niet als een echte stap vooruit ziet - aangezien hij die club nu al met Leverkusen overvleugelt.

Toch houden ze bij Liverpool rekening met alle scenario's en daarom wordt een schaduwlijst opgesteld. Daarop zouden de namen prijken van Ruben Amorim (Sporting CP) en Julian Nagelsmann, twee coaches die goed scoren op het vlak van data. Ongetwijfeld zullen ze echter ook nog naar andere namen kijken.

Wat zou de beste keuze zijn voor Alonso?

Meest recent

Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

7
7
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

39
39
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

181
181
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

187
187
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

220
220
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

271
271
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

51
51
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

233
233
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

174
174
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

178
178
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

423
423
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

363
363
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

106
106
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

298
298
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

192
192
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

556
556
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

719
719
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

424
424
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

347
347
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

173
173
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

654
654
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

620
620
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

391
391

Meer sportnieuws