'Club Brugge slaat onverwachte nieuwe miljoenenslag'

door
'Club Brugge slaat onverwachte nieuwe miljoenenslag'

Club Brugge verkocht in januari Tajon Buchanan aan Internazionale voor 7 miljoen euro en zette daarmee de teller van inkomsten uit transfers dit seizoen op maar liefst 53 miljoen euro. Volgend seizoen lijkt dat bedrag minstens geëvenaard te zullen worden. De verkoop van Igor Thiago aan Brentford ligt immers al vast.

De Braziliaan zou naar verluidt voor een bedrag van 33 miljoen euro plus bonussen naar Engeland verkassen en daar zal het niet bij blijven. Er lijken immers nog enkele spelers klaar te staan voor een lucratieve transfer. In de eerste plaats wordt er gekeken naar Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen, maar mogelijk is het een meer verrassende naam die eerst te gelde gemaakt wordt.

LEES OOK: Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Onyedika lokt massaal Engelse interesse

Volgens HITC staan de Engelse clubs immers in de rij voor Raphael Onyedika. Club zou in januari al Galatasaray wandelen gestuurd hebben voor de 22-jarige middenvelder, die de voorbije maanden wel wat uit beeld verdween doordat hij met Nigeria op de Africa Cup actief was.

In de zomer lonkt echter de Premier League, mogelijk met dank aan een Rode Duivel. Hij zou immers op het wenslijstje staan bij Nottingham Forest en Everton, die in hem de ideale vervanger zien voor respectievelijk Orel Mangala (in januari vertrokken naar Lyon) en Amadou Onana, die in de zomer wellicht een transfer zal maken.

Club Brugge wil minstens 15 miljoen

Daarnaast zou Onyedika ook nog Thiago kunnen volgen naar Brentford, terwijl ook Crystal Palace en Leicester City, dat nog steeds op koers ligt om volgend seizoen in de Premier League terug te keren, hem op het oog zouden hebben.

Club kan van die vele interesse optimaal gebruik maken om de prijs op te drijven. Het zou minstens 15 miljoen euro verlangen voor een transfer van Onyedika, voor wie het zelf in de zomer van 2022 nog 9,5 miljoen euro neertelde. Een dergelijke transfersom zal dus nodig zijn om nog een degelijke winst te maken, zeker omdat ze ook nog eens 20 procent van de meerwaarde op een doorverkoop moeten afstaan aan vorige club FC Midtjylland.

Is 15 miljoen een realistische vraagprijs voor Onyedika?

Meest recent

Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

18
18
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

18
18
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

56
56
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

48
48
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

53
53
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

173
173
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

30
30
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

305
305
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

231
231
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

87
87
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

126
126
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

221
221
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

90
90
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

67
67
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

137
137
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

39
39
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

336
336
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

133
133
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

447
447
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

134
134
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

233
233
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

327
327
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

437
437

Meer sportnieuws