'Club Brugge slaat onverwachte nieuwe miljoenenslag'

door
'Club Brugge slaat onverwachte nieuwe miljoenenslag'

Club Brugge verkocht in januari Tajon Buchanan aan Internazionale voor 7 miljoen euro en zette daarmee de teller van inkomsten uit transfers dit seizoen op maar liefst 53 miljoen euro. Volgend seizoen lijkt dat bedrag minstens geëvenaard te zullen worden. De verkoop van Igor Thiago aan Brentford ligt immers al vast.

De Braziliaan zou naar verluidt voor een bedrag van 33 miljoen euro plus bonussen naar Engeland verkassen en daar zal het niet bij blijven. Er lijken immers nog enkele spelers klaar te staan voor een lucratieve transfer. In de eerste plaats wordt er gekeken naar Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen, maar mogelijk is het een meer verrassende naam die eerst te gelde gemaakt wordt.

LEES OOK: Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Onyedika lokt massaal Engelse interesse

Volgens HITC staan de Engelse clubs immers in de rij voor Raphael Onyedika. Club zou in januari al Galatasaray wandelen gestuurd hebben voor de 22-jarige middenvelder, die de voorbije maanden wel wat uit beeld verdween doordat hij met Nigeria op de Africa Cup actief was.

In de zomer lonkt echter de Premier League, mogelijk met dank aan een Rode Duivel. Hij zou immers op het wenslijstje staan bij Nottingham Forest en Everton, die in hem de ideale vervanger zien voor respectievelijk Orel Mangala (in januari vertrokken naar Lyon) en Amadou Onana, die in de zomer wellicht een transfer zal maken.

Club Brugge wil minstens 15 miljoen

Daarnaast zou Onyedika ook nog Thiago kunnen volgen naar Brentford, terwijl ook Crystal Palace en Leicester City, dat nog steeds op koers ligt om volgend seizoen in de Premier League terug te keren, hem op het oog zouden hebben.

Club kan van die vele interesse optimaal gebruik maken om de prijs op te drijven. Het zou minstens 15 miljoen euro verlangen voor een transfer van Onyedika, voor wie het zelf in de zomer van 2022 nog 9,5 miljoen euro neertelde. Een dergelijke transfersom zal dus nodig zijn om nog een degelijke winst te maken, zeker omdat ze ook nog eens 20 procent van de meerwaarde op een doorverkoop moeten afstaan aan vorige club FC Midtjylland.

Is 15 miljoen een realistische vraagprijs voor Onyedika?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

16
16
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

107
107
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

10
10
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

201
201
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

104
104
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

434
434
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

110
110
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

93
93
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

215
215
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

321
321
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

98
98
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

607
607
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

427
427
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

75
75
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

131
131
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

253
253
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

76
76
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

286
286
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

38
38
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

55
55
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

228
228
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

181
181
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

121
121
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

187
187

Meer sportnieuws