'Club Brugge slaat onverwachte nieuwe miljoenenslag'

1876 stemmen
'Club Brugge slaat onverwachte nieuwe miljoenenslag'

Club Brugge verkocht in januari Tajon Buchanan aan Internazionale voor 7 miljoen euro en zette daarmee de teller van inkomsten uit transfers dit seizoen op maar liefst 53 miljoen euro. Volgend seizoen lijkt dat bedrag minstens geëvenaard te zullen worden. De verkoop van Igor Thiago aan Brentford ligt immers al vast.

De Braziliaan zou naar verluidt voor een bedrag van 33 miljoen euro plus bonussen naar Engeland verkassen en daar zal het niet bij blijven. Er lijken immers nog enkele spelers klaar te staan voor een lucratieve transfer. In de eerste plaats wordt er gekeken naar Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen, maar mogelijk is het een meer verrassende naam die eerst te gelde gemaakt wordt.

LEES OOK: Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

Onyedika lokt massaal Engelse interesse

Volgens HITC staan de Engelse clubs immers in de rij voor Raphael Onyedika. Club zou in januari al Galatasaray wandelen gestuurd hebben voor de 22-jarige middenvelder, die de voorbije maanden wel wat uit beeld verdween doordat hij met Nigeria op de Africa Cup actief was.

In de zomer lonkt echter de Premier League, mogelijk met dank aan een Rode Duivel. Hij zou immers op het wenslijstje staan bij Nottingham Forest en Everton, die in hem de ideale vervanger zien voor respectievelijk Orel Mangala (in januari vertrokken naar Lyon) en Amadou Onana, die in de zomer wellicht een transfer zal maken.

Club Brugge wil minstens 15 miljoen

Daarnaast zou Onyedika ook nog Thiago kunnen volgen naar Brentford, terwijl ook Crystal Palace en Leicester City, dat nog steeds op koers ligt om volgend seizoen in de Premier League terug te keren, hem op het oog zouden hebben.

Club kan van die vele interesse optimaal gebruik maken om de prijs op te drijven. Het zou minstens 15 miljoen euro verlangen voor een transfer van Onyedika, voor wie het zelf in de zomer van 2022 nog 9,5 miljoen euro neertelde. Een dergelijke transfersom zal dus nodig zijn om nog een degelijke winst te maken, zeker omdat ze ook nog eens 20 procent van de meerwaarde op een doorverkoop moeten afstaan aan vorige club FC Midtjylland.

Is 15 miljoen een realistische vraagprijs voor Onyedika?

Meest recent

'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

25
25
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

12
12
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

127
127
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

63
63
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

61
61
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

489
489
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

52
52
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

100
100
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

134
134
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

777
777
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

57
57
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

514
514
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

360
360
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

731
731
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

714
714
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

124
124
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

422
422
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

716
716
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

352
352
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

195
195
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

222
222
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

206
206
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

357
357
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

914
914
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

139
139

Meer sportnieuws