TRANSFERUURTJE: 'Dilemma Vanhaezebrouck, recordtransfer Antwerp'

1124 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Dilemma Vanhaezebrouck, recordtransfer Antwerp'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Jupiler Pro League

Het lijkt er alsmaar minder op dat Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen nog trainer zal zijn van AA Gent. Dat betekent dat er voor volgend seizoen nog vier opties op tafel zouden liggen voor de coach. De minst waarschijnlijke mogelijkheid zou zijn dat hij aan de slag gaat bij een andere Belgische club. Wat wel zou kunnen is dat hij eindelijk de stap zet naar het buitenland. Daarnaast behoren ook een pensioen of een job als analist tot de mogelijkheden.

Bij Antwerp moeten er komende zomer stevige knopen doorgehakt worden. Zo zal de club moeten beslissen of het zijn transferrecord wil verbreken. Het beschikt immers over een aankoopoptie voor Soumaïla Coulibaly, die voor zijn blessure ook indruk maakte achterin. Antwerp zal echter maar liefst 8 miljoen euro moeten betalen om hem definitief over te nemen van Dortmund.

Buitenland

Ajax is nog volop aan het zoeken naar een trainer voor volgend seizoen en dat zou weleens een zeer opmerkelijke naam kunnen worden. Volgens Engelse media zijn ze namelijk in gesprek met Pepijn Lijnders, die de voorbije jaren de rechterhand was van Jürgen Klopp bij Liverpool. Ervaring als hoofdcoach heeft de 41-jarige echter amper. Hij stond enkel in 2018 enkele maanden aan het roer bij NEC, toen nog in de Nederlandse tweede klasse.

Nadat hij vorig seizoen wervelde bij Union, veroverde Victor Boniface de voorbije maanden ook de Bundesliga. Door zijn straffe prestaties bij Bayer Leverkusen zou de Nigeriaanse spits in de zomer alweer een nieuwe knaltransfer kunnen maken. Vooral Chelsea zou concrete interesse tonen, al zien ze hem daar wel vooral als alternatief voor toptargets Victor Osimhen (Napoli) en Ivan Toney (Brentford).

Moet AA Gent nog verdergaan met Vanhaezebrouck?

Meest recent

Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

41
41
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

64
64
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

191
191
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

32
32
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

33
33
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

368
368
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

92
92
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

124
124
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

154
154
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

823
823
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

72
72
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

207
207
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

112
112
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

75
75
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

33
33
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

318
318
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

91
91
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

67
67
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

233
233
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

326
326
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

101
101
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

194
194
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

45
45
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

280
280
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

80
80

Meer sportnieuws