Ajax liet ex-topper van Anderlecht schieten: "Ging niet door"

door
Ajax liet ex-topper van Anderlecht schieten:

Joshua Zirkzee brak bij RSC Anderlecht helemaal door. Daar wist hij eindelijk zijn talent te laten ontbolsteren op een hoog niveau. Bij Bologna zette hij dit seizoen de volgende stap.

LEES OOK: ‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Ajax liet Zirkzee schieten

De sierlijke Nederlandse aanvaller is uitgegroeid tot een sensatie bij de Italiaanse revelatie. Met 10 goals en 6 assists in 28 duels is hij zeer bepalend voor zijn team. Bij Ajax zullen ze wellicht vloeken dat ze afgelopen zomer niet doorduwden voor Zirkzee.

"Van Feyenoord, om eerlijk te zijn, weet ik niet of ze mij echt wilden. Ajax in elk geval wel. Sven Mislintat kende mij al langer. Maar het is niet doorgegaan, dat is het hele verhaal", aldus de aanvaller in het Algemeen Dagblad.

Zirkzee mee naar het EK?

Het is bijna ondenkbaar dat Ronald Koeman de voormalige smaakmaker van Anderlecht geen kans gaat geven in de volgende interlandperiode. Zirkzee droomt uiteraard van deelname aan het EK van komende zomer.

"Ik zou de droom graag willen laten uitkomen. In mijn hoofd zit bij Bologna presteren en dan kan het gebeuren. En zo niet? Dan sta ik bij het EK in Duitsland als supporter", laat hij nog weten.

Zirkzee wordt ook steeds meer in verband gebracht met een toptransfer. Zo is AC Milan op zoek naar een centrumaanvaller. De Italiaanse topclub heeft Zirkzee volgens meerdere Italiaanse bronnen hoog op zijn shortlist staan. De marktwaarde van de speler zou volgens Transfermarkt ondertussen al 30 miljoen euro bedragen.

Gaat Zirkzee meer naar het EK?

Meest recent

Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

25
25
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

152
152
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

73
73
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

169
169
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

133
133
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

81
81
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

58
58
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

83
83
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

93
93
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

58
58
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

190
190
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

80
80
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

133
133
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

133
133
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

415
415
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

330
330
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

471
471
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

413
413
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

343
343
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

371
371
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

105
105
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

228
228
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

330
330
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

78
78
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

135
135

Meer sportnieuws