Vertessen uit nu al ongenoegen na lastige start in Duitsland

door
Vertessen uit nu al ongenoegen na lastige start in Duitsland

PSV lijkt op weg om dit seizoen de titel te pakken in de Eredivisie en is ook nog steeds actief in de Champions League, maar desondanks besloot Yorbe Vertessen om zijn biezen te pakken. De jonge aanvaller had weinig uitzicht op een basisplaats en versierde op de valreep nog een transfer.

Vertessen was in de eerste helft van het seizoen amper de vierde keuze in de pikorde op de flanken, na Johan Bakayoko, Noa Lang en Hirving Lozano. Doordat die laatste twee met de nodige blessures kampten, kwam hij wel nog regelmatig aan spelen toe. Maar desondanks wou Vertessen in januari absoluut weg.

Vertessen beleeft moeilijke start bij Union Berlin

Dat werd uiteindelijk nog een soap. Vertessen bereikte een akkoord met Union Berlin, maar PSV weigerde plots hem vrij te geven omdat Lang opnieuw geblesseerd geraakt was. Vertessen weigerde naar Nederland terug te keren, maar uiteindelijk kwam alles toch nog in orde.

De 23-jarige beleeft echter geen makkelijke eerste weken bij zijn nieuwe club. Na zijn transfer kwam hij wel nog meteen aan de aftrap tegen RB Leipzig, maar sindsdien zat hij vier keer op rij op de bank. Drie keer viel hij in, tegen Hoffenheim leverde Vertessen wel een bepalende assist.

Teleurgesteld over weinige speelminuten

Stilaan begint de voormalige Jonge Duivel ongeduldig te worden. "In het begin was het geen probleem voor mij", vertelt hij aan Kicker. "Maar nu pas ik me steeds meer aan. Nu is het tijd om meer minuten te maken en te beginnen. We zullen zien wat de trainer beslist. Ik wil het team gewoon helpen. Want op dit moment ben ik een beetje teleurgesteld dat ik niet zoveel speel."

Hij stelt wel een opvallend verschil vast met PSV. "Bij Union zijn de spelers meer een eenheid. In Eindhoven waren er daarentegen meer kleine groepjes. Dat is het grootste verschil dat ik heb kunnen ontdekken de afgelopen weken. Veel dingen zijn nu anders", aldus Vertessen.

Zal Vertessen snel een basisplaats afdwingen?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

62
62
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

21
21
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

26
26
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

50
50
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

112
112
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

36
36
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

139
139
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

257
257
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

229
229
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

129
129
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

75
75
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

629
629
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

104
104
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

100
100
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

178
178
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

265
265
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

144
144
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

135
135
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

465
465
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

128
128
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

297
297
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

498
498
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

396
396
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

237
237
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

397
397

Meer sportnieuws