Vertessen uit nu al ongenoegen na lastige start in Duitsland

door
Vertessen uit nu al ongenoegen na lastige start in Duitsland

PSV lijkt op weg om dit seizoen de titel te pakken in de Eredivisie en is ook nog steeds actief in de Champions League, maar desondanks besloot Yorbe Vertessen om zijn biezen te pakken. De jonge aanvaller had weinig uitzicht op een basisplaats en versierde op de valreep nog een transfer.

Vertessen was in de eerste helft van het seizoen amper de vierde keuze in de pikorde op de flanken, na Johan Bakayoko, Noa Lang en Hirving Lozano. Doordat die laatste twee met de nodige blessures kampten, kwam hij wel nog regelmatig aan spelen toe. Maar desondanks wou Vertessen in januari absoluut weg.

Vertessen beleeft moeilijke start bij Union Berlin

Dat werd uiteindelijk nog een soap. Vertessen bereikte een akkoord met Union Berlin, maar PSV weigerde plots hem vrij te geven omdat Lang opnieuw geblesseerd geraakt was. Vertessen weigerde naar Nederland terug te keren, maar uiteindelijk kwam alles toch nog in orde.

De 23-jarige beleeft echter geen makkelijke eerste weken bij zijn nieuwe club. Na zijn transfer kwam hij wel nog meteen aan de aftrap tegen RB Leipzig, maar sindsdien zat hij vier keer op rij op de bank. Drie keer viel hij in, tegen Hoffenheim leverde Vertessen wel een bepalende assist.

Teleurgesteld over weinige speelminuten

Stilaan begint de voormalige Jonge Duivel ongeduldig te worden. "In het begin was het geen probleem voor mij", vertelt hij aan Kicker. "Maar nu pas ik me steeds meer aan. Nu is het tijd om meer minuten te maken en te beginnen. We zullen zien wat de trainer beslist. Ik wil het team gewoon helpen. Want op dit moment ben ik een beetje teleurgesteld dat ik niet zoveel speel."

Hij stelt wel een opvallend verschil vast met PSV. "Bij Union zijn de spelers meer een eenheid. In Eindhoven waren er daarentegen meer kleine groepjes. Dat is het grootste verschil dat ik heb kunnen ontdekken de afgelopen weken. Veel dingen zijn nu anders", aldus Vertessen.

Zal Vertessen snel een basisplaats afdwingen?

Meest recent

'Code rood bij Club Brugge: Belgische kapers op de kust'

Club Brugge zet dinsdag de laatste rechte lijn in richting de Supercup, de eerste officiële ...

179
179
'Anderlecht pusht overbodig duo hardhandig richting exit'

De zomerstage zit erop, en dus is het stilaan tijd om knopen door te hakken bij RSC Anderlecht. ...

171
171
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Rigaux speelt open kaart'

Ruim een jaar na het vertrek van Vincent Mannaert heeft Club Brugge de start van een nieuw tijdperk ...

316
316
'De Condé staat pal: Genk weigert bod op steunpilaar'

Na een grotendeels geslaagde campagne sprak KRC Genk openlijk de ambitie uit om de kleedkamer in de ...

286
286
'Vuurwerk bij Club Brugge: volgende toptransfer op til'

De onderhandelingen met AC Milan omtrent Ardon Jashari zitten momenteel muurvast, maar de Speler van ...

1125
1125
'KRC Genk baalt: net te laat voor smaakmaker van AA Gent

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. De Buffalo's ...

204
204
'PSV verrast met komst Standard-flop'

PSV is héél actief op de transfermarkt. De Nederlandse landskampion verliest veel ...

120
120
AA Gent krijgt al meteen fikse domper met transfer van Brown

Bij AA Gent bleef het deze zomer tot dusver opvallend stil. Een stevige make-over van de kern leek ...

206
206
Blessure Coosemans: Anderlecht kent de uiteindelijke schade

RSC Anderlecht rondde afgelopen zaterdag zijn zomerse stage af met twee oefenwedstrijden. In het ...

449
449
Real Madrid slaat wild om zich heen: 168 miljoen euro

Real Madrid zit niet stil op de transfermarkt. De Koninklijke heeft zopas zijn volgende ingaande ...

167
167
Luka Modric heeft nieuwe club eindelijk helemaal beet

Het zat er al maanden aan te komen en nu heeft Luka Modric ook daadwerkelijk zijn volgende ...

77
77
Wanhopige RSCA-deal: Renard flirt met catastrofe

De zomermercato draait op volle toeren, maar bij Anderlecht lijkt de druk intussen te wegen. In ...

419
419
'Plottwist bij Club Brugge: Jashari in de etalage gezet'

De spanning stijgt bij Club Brugge, waar de soap rond Ardon Jashari richting haar ontknoping ...

834
834
DAZN staakt onderhandelingen: start JPL niet op tv

Binnen minder dan twee weken gaat de bal opnieuw aan het rollen in de Jupiler Pro League. Behalve ...

969
969
'Alarmbellen bij Club Brugge: Jashari-bom explodeert'

De afgelopen weken is er reeds veel inkt gevloeid over de vertrekwens van Ardon Jashari, die Club ...

1493
1493
'Renard in overdrive: Anderlecht pakt uit met drieklapper'

Besnik Hasi mocht al zes aanwinsten verwelkomen, en dus lijkt het nu vooral tijd voor uitgaand ...

656
656
Club Brugge verrast: sterkhouder tekent nieuw contract

Club Brugge bereidt zich voor op een leegloop, want in het zog van Ferran Jutglà, Chemsdine ...

374
374
Beerschot loopt leeg: volgende sterkhouder vertrekt

Bij Beerschot degradeerden ze naar de Challenger Pro League en de lichtpunten van vorig seizoen ...

245
245
KRC Genk stuurt Kompany wandelen met stevig statement

KRC Genk heeft een zeer grote slag weten te slaan. Ondanks interesse van het Bayern München van ...

375
375
'Anderlecht raast door: volgende transfer is een feit'

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Brusselaars gaan nog een nieuwe ...

315
315
Na 10 jaar is het over en out: lifestylemerk BALR. failliet

Toch wel straf nieuws vanuit het voetbal. Daar kwam vandaag het bericht dat een groot merk de boeken ...

453
453
'AA Gent laat smaakmaker door de handen glippen'

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. Sasha Tavolieri ...

278
278
'Lommel SK pakt uit met ex-speler van Tottenham'

Lommel SK verandert het geweer van schouder. De Limburgers gaan voluit voor promotie naar de Jupiler ...

90
90
Harde oorlog: UEFA en FIFA vliegen elkaar in de haren

Er heerst momenteel een oorlog tussen de UEFA, de Europese voetbalbond en de FIFA, de ...

216
216
“Discriminerend en vernederend” – Verjaardag Yamal ontspoort

Lamine Yamal is 18 jaar geworden en dat werd uitbundig gevierd, misschien wel té uitbundig. ...

242
242

Meer sportnieuws