Nielsen: "Of ik spijt heb dat ik vertrokken ben bij Union?"

door
Nielsen:

Deze week worden de finaletickets in de Croky Cup uitgedeeld. De eerste terugwedstrijd in de halve finales staat woensdagavond op het programma, waarin Union en Club Brugge een bittere strijd zullen uitvechten. Blauw-Zwart is daarbij licht in het voordeel, want het won de heenwedstrijd met 2-1.

Het is meteen ook het enige voordeel dat ze dit seizoen hebben ten opzichte van Union. In de competitie kijkt Club immers al tegen een achterstand van maar liefst 20 punten op de Brusselaars. Het zal misschien toch Casper Nielsen eens in de haren doen krabben.

LEES OOK: 'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Nielsen heeft geen spijt van transfer

De Deense middenvelder verkaste in de zomer van 2022 van Union naar Club Brugge omdat hij daar de kans groter achtte om een prijs te maken. Maar dat lijkt nu stilaan toch anders uit te draaien. Vorig seizoen bleef Club al met lege handen achter en ook dit seizoen lijkt de titel een utopie te zijn, terwijl Union alsmaar dichterbij de kampioensbeker komt.

"Ik heb geen spijt dat ik vertrokken ben", geeft Nielsen echter aan bij Sudpresse. "Want hier in Brugge is de uitdaging groter voor mij. Ik heb kennis kunnen maken met druk en ik heb Champions League gespeeld. Ik heb zoveel nieuwe dingen meegemaakt. Ik ben echt blij en trots dat ik voor zo'n grote club kan spelen."

Union doet beter dan Club Brugge

In de competitie deed Union het de voorbije twee seizoenen nochtans ruim beter dan Club, terwijl ze ook in de beker een beter rapport kunnen voorleggen met een halve finale vorig seizoen. Enkel in Europa houden de twee min of meer gelijke tred.

Ze staan straks allebei in de achtste finales van de Conference League. Vorig seizoen haalde Union wel de kwartfinale in de Europa League, maar Club wist zich toen ook zeer knap te plaatsen voor de achtste finale in de Champions League.

Zou Nielsen spijt moeten hebben?

Meest recent

'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

39
39
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

59
59
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

95
95
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

47
47
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

212
212
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

9
9
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

57
57
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

68
68
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

161
161
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

90
90
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

55
55
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

68
68
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

160
160
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

36
36
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

152
152
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

30
30
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

136
136
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

236
236
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

71
71
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

328
328
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

206
206
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

191
191
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

132
132
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

91
91
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

125
125

Meer sportnieuws