Nielsen: "Of ik spijt heb dat ik vertrokken ben bij Union?"

1708 stemmen
Nielsen:

Deze week worden de finaletickets in de Croky Cup uitgedeeld. De eerste terugwedstrijd in de halve finales staat woensdagavond op het programma, waarin Union en Club Brugge een bittere strijd zullen uitvechten. Blauw-Zwart is daarbij licht in het voordeel, want het won de heenwedstrijd met 2-1.

Het is meteen ook het enige voordeel dat ze dit seizoen hebben ten opzichte van Union. In de competitie kijkt Club immers al tegen een achterstand van maar liefst 20 punten op de Brusselaars. Het zal misschien toch Casper Nielsen eens in de haren doen krabben.

LEES OOK: Brussel ontploft: Union laat Anderlecht achter met kater

Nielsen heeft geen spijt van transfer

De Deense middenvelder verkaste in de zomer van 2022 van Union naar Club Brugge omdat hij daar de kans groter achtte om een prijs te maken. Maar dat lijkt nu stilaan toch anders uit te draaien. Vorig seizoen bleef Club al met lege handen achter en ook dit seizoen lijkt de titel een utopie te zijn, terwijl Union alsmaar dichterbij de kampioensbeker komt.

"Ik heb geen spijt dat ik vertrokken ben", geeft Nielsen echter aan bij Sudpresse. "Want hier in Brugge is de uitdaging groter voor mij. Ik heb kennis kunnen maken met druk en ik heb Champions League gespeeld. Ik heb zoveel nieuwe dingen meegemaakt. Ik ben echt blij en trots dat ik voor zo'n grote club kan spelen."

Union doet beter dan Club Brugge

In de competitie deed Union het de voorbije twee seizoenen nochtans ruim beter dan Club, terwijl ze ook in de beker een beter rapport kunnen voorleggen met een halve finale vorig seizoen. Enkel in Europa houden de twee min of meer gelijke tred.

Ze staan straks allebei in de achtste finales van de Conference League. Vorig seizoen haalde Union wel de kwartfinale in de Europa League, maar Club wist zich toen ook zeer knap te plaatsen voor de achtste finale in de Champions League.

Zou Nielsen spijt moeten hebben?

Meest recent

Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

16
16
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

21
21
Vandenbempt ziet megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

62
62
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

103
103
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

63
63
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

92
92
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

228
228
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

157
157
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

132
132
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

165
165
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

289
289
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

206
206
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

440
440
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

225
225
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

97
97
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

463
463
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

281
281
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

264
264
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

103
103
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

186
186
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

362
362
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

194
194
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

223
223

Meer sportnieuws