Nielsen: "Of ik spijt heb dat ik vertrokken ben bij Union?"

1709
Nielsen:

Deze week worden de finaletickets in de Croky Cup uitgedeeld. De eerste terugwedstrijd in de halve finales staat woensdagavond op het programma, waarin Union en Club Brugge een bittere strijd zullen uitvechten. Blauw-Zwart is daarbij licht in het voordeel, want het won de heenwedstrijd met 2-1.

Het is meteen ook het enige voordeel dat ze dit seizoen hebben ten opzichte van Union. In de competitie kijkt Club immers al tegen een achterstand van maar liefst 20 punten op de Brusselaars. Het zal misschien toch Casper Nielsen eens in de haren doen krabben.

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Nielsen heeft geen spijt van transfer

De Deense middenvelder verkaste in de zomer van 2022 van Union naar Club Brugge omdat hij daar de kans groter achtte om een prijs te maken. Maar dat lijkt nu stilaan toch anders uit te draaien. Vorig seizoen bleef Club al met lege handen achter en ook dit seizoen lijkt de titel een utopie te zijn, terwijl Union alsmaar dichterbij de kampioensbeker komt.

"Ik heb geen spijt dat ik vertrokken ben", geeft Nielsen echter aan bij Sudpresse. "Want hier in Brugge is de uitdaging groter voor mij. Ik heb kennis kunnen maken met druk en ik heb Champions League gespeeld. Ik heb zoveel nieuwe dingen meegemaakt. Ik ben echt blij en trots dat ik voor zo'n grote club kan spelen."

Union doet beter dan Club Brugge

In de competitie deed Union het de voorbije twee seizoenen nochtans ruim beter dan Club, terwijl ze ook in de beker een beter rapport kunnen voorleggen met een halve finale vorig seizoen. Enkel in Europa houden de twee min of meer gelijke tred.

Ze staan straks allebei in de achtste finales van de Conference League. Vorig seizoen haalde Union wel de kwartfinale in de Europa League, maar Club wist zich toen ook zeer knap te plaatsen voor de achtste finale in de Champions League.

Zou Nielsen spijt moeten hebben?

Meest recent

Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

3
3
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

2
2
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

5
5
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

82
82
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

36
36
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

75
75
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

55
55
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

77
77
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

68
68
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

286
286
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

54
54
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

56
56
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

291
291
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

268
268
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

216
216
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

170
170
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

109
109
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

198
198
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

202
202
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

256
256
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

124
124
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

144
144
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

222
222
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

172
172

Meer sportnieuws