Nielsen: "Of ik spijt heb dat ik vertrokken ben bij Union?"

1708 stemmen
Nielsen:

Deze week worden de finaletickets in de Croky Cup uitgedeeld. De eerste terugwedstrijd in de halve finales staat woensdagavond op het programma, waarin Union en Club Brugge een bittere strijd zullen uitvechten. Blauw-Zwart is daarbij licht in het voordeel, want het won de heenwedstrijd met 2-1.

Het is meteen ook het enige voordeel dat ze dit seizoen hebben ten opzichte van Union. In de competitie kijkt Club immers al tegen een achterstand van maar liefst 20 punten op de Brusselaars. Het zal misschien toch Casper Nielsen eens in de haren doen krabben.

LEES OOK: 'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Nielsen heeft geen spijt van transfer

De Deense middenvelder verkaste in de zomer van 2022 van Union naar Club Brugge omdat hij daar de kans groter achtte om een prijs te maken. Maar dat lijkt nu stilaan toch anders uit te draaien. Vorig seizoen bleef Club al met lege handen achter en ook dit seizoen lijkt de titel een utopie te zijn, terwijl Union alsmaar dichterbij de kampioensbeker komt.

"Ik heb geen spijt dat ik vertrokken ben", geeft Nielsen echter aan bij Sudpresse. "Want hier in Brugge is de uitdaging groter voor mij. Ik heb kennis kunnen maken met druk en ik heb Champions League gespeeld. Ik heb zoveel nieuwe dingen meegemaakt. Ik ben echt blij en trots dat ik voor zo'n grote club kan spelen."

Union doet beter dan Club Brugge

In de competitie deed Union het de voorbije twee seizoenen nochtans ruim beter dan Club, terwijl ze ook in de beker een beter rapport kunnen voorleggen met een halve finale vorig seizoen. Enkel in Europa houden de twee min of meer gelijke tred.

Ze staan straks allebei in de achtste finales van de Conference League. Vorig seizoen haalde Union wel de kwartfinale in de Europa League, maar Club wist zich toen ook zeer knap te plaatsen voor de achtste finale in de Champions League.

Zou Nielsen spijt moeten hebben?

Meest recent

'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

0
0
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

39
39
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

31
31
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

216
216
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

458
458
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

178
178
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

233
233
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

70
70
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

710
710
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

419
419
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

126
126
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

397
397
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

467
467
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

68
68
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

95
95
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

174
174
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

51
51
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

452
452
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

447
447
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

241
241
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

154
154
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

69
69
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

582
582
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

131
131

Meer sportnieuws