Nielsen: "Of ik spijt heb dat ik vertrokken ben bij Union?"

door
Nielsen:

Deze week worden de finaletickets in de Croky Cup uitgedeeld. De eerste terugwedstrijd in de halve finales staat woensdagavond op het programma, waarin Union en Club Brugge een bittere strijd zullen uitvechten. Blauw-Zwart is daarbij licht in het voordeel, want het won de heenwedstrijd met 2-1.

Het is meteen ook het enige voordeel dat ze dit seizoen hebben ten opzichte van Union. In de competitie kijkt Club immers al tegen een achterstand van maar liefst 20 punten op de Brusselaars. Het zal misschien toch Casper Nielsen eens in de haren doen krabben.

LEES OOK: Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Nielsen heeft geen spijt van transfer

De Deense middenvelder verkaste in de zomer van 2022 van Union naar Club Brugge omdat hij daar de kans groter achtte om een prijs te maken. Maar dat lijkt nu stilaan toch anders uit te draaien. Vorig seizoen bleef Club al met lege handen achter en ook dit seizoen lijkt de titel een utopie te zijn, terwijl Union alsmaar dichterbij de kampioensbeker komt.

"Ik heb geen spijt dat ik vertrokken ben", geeft Nielsen echter aan bij Sudpresse. "Want hier in Brugge is de uitdaging groter voor mij. Ik heb kennis kunnen maken met druk en ik heb Champions League gespeeld. Ik heb zoveel nieuwe dingen meegemaakt. Ik ben echt blij en trots dat ik voor zo'n grote club kan spelen."

Union doet beter dan Club Brugge

In de competitie deed Union het de voorbije twee seizoenen nochtans ruim beter dan Club, terwijl ze ook in de beker een beter rapport kunnen voorleggen met een halve finale vorig seizoen. Enkel in Europa houden de twee min of meer gelijke tred.

Ze staan straks allebei in de achtste finales van de Conference League. Vorig seizoen haalde Union wel de kwartfinale in de Europa League, maar Club wist zich toen ook zeer knap te plaatsen voor de achtste finale in de Champions League.

Zou Nielsen spijt moeten hebben?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

69
69
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

51
51
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

300
300
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

84
84
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

84
84
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

265
265
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

84
84
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

173
173
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

546
546
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

420
420
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

71
71
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

124
124
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

226
226
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

71
71
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

249
249
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

35
35
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

53
53
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

221
221
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

175
175
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

118
118
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

182
182
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

265
265
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

156
156
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

189
189

Meer sportnieuws