'Volgende recordtransfer al in de maak bij Antwerp?'

door
'Volgende recordtransfer al in de maak bij Antwerp?'

Na de dubbel van vorig seizoen verlegde Antwerp vervolgens zowel op inkomend als uitgaand gebied ook op de transfermarkt haar grenzen. Doet de Great Old er ondanks de financiële perikelen straks nog een schepje bovenop?

Nadat het een halfjaar eerder al cashte op Willian Pacho en Gaston Avila zag het stamnummer één zich in januari nochtans genoodzaakt om ook Arthur Vermeeren van de hand te doen. Toch staat er volgende zomer allicht weer heel wat verkeer til op de Bosuil.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

Records op de Bosuil

Zo wordt de clausule van Mandela Keita automatisch gelicht, waardoor hij met zijn totale prijskaartje van een achttal miljoen George Ilenikhena officieel van de troon zal stoten als duurste inkomende transfer. Al zal dat record misschien evenmin lang standhouden.

Tenslotte kan Antwerp ook huurling Soumaïla Coulibaly definitief in huis halen voor een vastgelegd bedrag. De linksbenige verdediger, die de afgelopen weken in de lappenmand lag, slaagde er alvast met verve in om Pacho te vervangen naast Toby Alderweireld.

Clausule van Coulibaly

Op het eerste gezicht no-brainer dus, ware het niet dat Coulibaly zijn aankoopoptie naar verluidt ruim acht miljoen bedraagt. De vraag is dus of Antwerp bereid is om die som op te hoesten. En wat dan eventueel de verdere plannen zijn met de jonge Fransman.

"Niet lichten? Wel lichten? Lichten en meteen verkopen?", vraagt Gazet van Antwerpen zich luidop af. Dure en strategische beslissingen waarin Marc Overmars, die tot november een schorsing uitzit, normaal gesproken het laatste woord zou moeten hebben.

Antwerp moet de optie op Coulibaly sowieso lichten

Meest recent

‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

36
36
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

64
64
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

96
96
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

58
58
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

163
163
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

141
141
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

135
135
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

513
513
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

62
62
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

27
27
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

100
100
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

31
31
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

82
82
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

50
50
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

51
51
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

116
116
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

56
56
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

209
209
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

139
139
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

129
129
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

50
50
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

739
739
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

27
27
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

87
87
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

97
97

Meer sportnieuws