'Volgende recordtransfer al in de maak bij Antwerp?'

1483 stemmen
'Volgende recordtransfer al in de maak bij Antwerp?'

Na de dubbel van vorig seizoen verlegde Antwerp vervolgens zowel op inkomend als uitgaand gebied ook op de transfermarkt haar grenzen. Doet de Great Old er ondanks de financiële perikelen straks nog een schepje bovenop?

Nadat het een halfjaar eerder al cashte op Willian Pacho en Gaston Avila zag het stamnummer één zich in januari nochtans genoodzaakt om ook Arthur Vermeeren van de hand te doen. Toch staat er volgende zomer allicht weer heel wat verkeer til op de Bosuil.

LEES OOK: 'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Records op de Bosuil

Zo wordt de clausule van Mandela Keita automatisch gelicht, waardoor hij met zijn totale prijskaartje van een achttal miljoen George Ilenikhena officieel van de troon zal stoten als duurste inkomende transfer. Al zal dat record misschien evenmin lang standhouden.

Tenslotte kan Antwerp ook huurling Soumaïla Coulibaly definitief in huis halen voor een vastgelegd bedrag. De linksbenige verdediger, die de afgelopen weken in de lappenmand lag, slaagde er alvast met verve in om Pacho te vervangen naast Toby Alderweireld.

Clausule van Coulibaly

Op het eerste gezicht no-brainer dus, ware het niet dat Coulibaly zijn aankoopoptie naar verluidt ruim acht miljoen bedraagt. De vraag is dus of Antwerp bereid is om die som op te hoesten. En wat dan eventueel de verdere plannen zijn met de jonge Fransman.

"Niet lichten? Wel lichten? Lichten en meteen verkopen?", vraagt Gazet van Antwerpen zich luidop af. Dure en strategische beslissingen waarin Marc Overmars, die tot november een schorsing uitzit, normaal gesproken het laatste woord zou moeten hebben.

Antwerp moet de optie op Coulibaly sowieso lichten

Meest recent

Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

88
88
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

199
199
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

208
208
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

14
14
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

98
98
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

31
31
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

63
63
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

91
91
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

50
50
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

75
75
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

63
63
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

352
352
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

946
946
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

382
382
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

375
375
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

328
328
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

39
39
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

243
243
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

26
26
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

245
245
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

35
35
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

96
96
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

150
150

Meer sportnieuws