Spitsbroeder Lukaku twijfelt openlijk over toekomst bij AS Roma

door
Spitsbroeder Lukaku twijfelt openlijk over toekomst bij AS Roma

Paulo Dybala, de spitsbroeder van Romelu Lukaku bij AS Roma, weet niet of hij na deze zomer nog zal spelen in de Italiaanse hoofdstad. De Argentijnse spits ligt nog tot 2025 onder contract bij de Romeinen, maar zou graag andere oorden opzoeken. 

AS Roma doet het sinds de komst van coach De Rossi uitstekenend. Het pakte twaalf op vijftien in de afgelopen vijf wedstrijden en legde afgelopen maandag Torino nog met 3-2 over de knie. Matchwinnaar Dybala (30), goed voor een hattrick, sprak achteraf met DAZN over de wedstrijd en zijn toekomst in Rome. 

Hattrick

"Ik wilde al een tijdje een hattrick scoren", aldus de Argentijnse international. "Tegen Cagliari wilde ik het al (hij scoorde toen twee keer, red.), maar nu kwam het er eindelijk van en was het nodig voor de drie punten. Torino drong aan en de wedstrijd had alle kanten op kunnen gaan. Ik schoot en rende meteen naar de fans, die ik heel dankbaar ben."

Europa League

Dybala steekt echter niet onder stoelen of banken dat hij altijd meer wil. "Ik wil altijd prijzen winnen. De reis in de Europa League is nog lang, maar we weten wat onze doelen zijn en werken hard om ze te bereiken. Ik weet niet wat de toekomst brengt, maar ik geniet van het heden."

Op zeven maart neemt AS Roma het op tegen het Engelse Brighton in de achtste finale van de Europa League. De Premier League-club staat voorlopig zevende in de Engelse competitie.

Vertrekt Dybala deze zomer bij AS Roma?

Meest recent

Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

93
93
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

127
127
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

38
38
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

69
69
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

46
46
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

275
275
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

279
279
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

150
150
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

67
67
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

226
226
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

146
146
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

443
443
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

77
77
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

62
62
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

70
70
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

306
306
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

291
291
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

47
47
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

249
249
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

153
153
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

457
457
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

71
71
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

291
291
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1506
1506
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

463
463

Meer sportnieuws