Spitsbroeder Lukaku twijfelt openlijk over toekomst bij AS Roma

96 stemmen
Spitsbroeder Lukaku twijfelt openlijk over toekomst bij AS Roma

Paulo Dybala, de spitsbroeder van Romelu Lukaku bij AS Roma, weet niet of hij na deze zomer nog zal spelen in de Italiaanse hoofdstad. De Argentijnse spits ligt nog tot 2025 onder contract bij de Romeinen, maar zou graag andere oorden opzoeken. 

AS Roma doet het sinds de komst van coach De Rossi uitstekenend. Het pakte twaalf op vijftien in de afgelopen vijf wedstrijden en legde afgelopen maandag Torino nog met 3-2 over de knie. Matchwinnaar Dybala (30), goed voor een hattrick, sprak achteraf met DAZN over de wedstrijd en zijn toekomst in Rome. 

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Hattrick

"Ik wilde al een tijdje een hattrick scoren", aldus de Argentijnse international. "Tegen Cagliari wilde ik het al (hij scoorde toen twee keer, red.), maar nu kwam het er eindelijk van en was het nodig voor de drie punten. Torino drong aan en de wedstrijd had alle kanten op kunnen gaan. Ik schoot en rende meteen naar de fans, die ik heel dankbaar ben."

Europa League

Dybala steekt echter niet onder stoelen of banken dat hij altijd meer wil. "Ik wil altijd prijzen winnen. De reis in de Europa League is nog lang, maar we weten wat onze doelen zijn en werken hard om ze te bereiken. Ik weet niet wat de toekomst brengt, maar ik geniet van het heden."

Op zeven maart neemt AS Roma het op tegen het Engelse Brighton in de achtste finale van de Europa League. De Premier League-club staat voorlopig zevende in de Engelse competitie.

Vertrekt Dybala deze zomer bij AS Roma?

Meest recent

Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

17
17
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

36
36
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

181
181
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

127
127
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

400
400
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

387
387
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

118
118
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

74
74
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

221
221
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

118
118
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

78
78
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

308
308
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

241
241
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

98
98
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

99
99
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

264
264
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

164
164
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

403
403
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

139
139
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

94
94
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

218
218
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

36
36
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

539
539
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

236
236

Meer sportnieuws