Spitsbroeder Lukaku twijfelt openlijk over toekomst bij AS Roma

96 stemmen
Spitsbroeder Lukaku twijfelt openlijk over toekomst bij AS Roma

Paulo Dybala, de spitsbroeder van Romelu Lukaku bij AS Roma, weet niet of hij na deze zomer nog zal spelen in de Italiaanse hoofdstad. De Argentijnse spits ligt nog tot 2025 onder contract bij de Romeinen, maar zou graag andere oorden opzoeken. 

AS Roma doet het sinds de komst van coach De Rossi uitstekenend. Het pakte twaalf op vijftien in de afgelopen vijf wedstrijden en legde afgelopen maandag Torino nog met 3-2 over de knie. Matchwinnaar Dybala (30), goed voor een hattrick, sprak achteraf met DAZN over de wedstrijd en zijn toekomst in Rome. 

LEES OOK: 'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Hattrick

"Ik wilde al een tijdje een hattrick scoren", aldus de Argentijnse international. "Tegen Cagliari wilde ik het al (hij scoorde toen twee keer, red.), maar nu kwam het er eindelijk van en was het nodig voor de drie punten. Torino drong aan en de wedstrijd had alle kanten op kunnen gaan. Ik schoot en rende meteen naar de fans, die ik heel dankbaar ben."

Europa League

Dybala steekt echter niet onder stoelen of banken dat hij altijd meer wil. "Ik wil altijd prijzen winnen. De reis in de Europa League is nog lang, maar we weten wat onze doelen zijn en werken hard om ze te bereiken. Ik weet niet wat de toekomst brengt, maar ik geniet van het heden."

Op zeven maart neemt AS Roma het op tegen het Engelse Brighton in de achtste finale van de Europa League. De Premier League-club staat voorlopig zevende in de Engelse competitie.

Vertrekt Dybala deze zomer bij AS Roma?

Meest recent

AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

2
2
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

21
21
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

32
32
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

161
161
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

19
19
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

95
95
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

65
65
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

175
175
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1003
1003
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

85
85
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

242
242
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

353
353
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

26
26
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

53
53
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

313
313
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

151
151
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

395
395
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

303
303
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

470
470
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

487
487
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

253
253
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

115
115
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

197
197
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

70
70

Meer sportnieuws