Club jaagt op doelpuntenkanon met sensationele cijfers

1081
Club jaagt op doelpuntenkanon met sensationele cijfers

De veelbelovende 18-jarige Patrick Casey van Charlton Athletic staat hoog op het verlanglijstje van Club Brugge. Met indrukwekkende stats en lof van over Het Kanaal is hij een hotshot in wording.

LEES OOK: Champions League-druk op “beste transfer van Club”

Club Brugge zoekt naar opvolger Thiago

Club Brugge staat voor een belangrijke zoektocht in de komende weken en maanden naar een geschikte vervanger voor Igor Thiago. “Als Thiago weggaat, zal er iemand anders komen”, zei Ronny Deila eerder.

Momenteel wordt er gespeculeerd over verschillende opties, waaronder het doorschuiven van talenten zoals Vitor Barbara en Kaye Furo van Club NXT naar het eerste team. In buitenlandse media wordt ook de naam van de veelbelovende 18-jarige Patrick Casey genoemd in verband met Club Brugge.

Casey, onder contract bij Charlton Athletic, wordt niet alleen gelinkt aan Club Brugge, maar ook met andere clubs zoals Celtic, Brighton en Union SG. Hij staat bekend als een van de meest veelbelovende talenten die voortgekomen zijn uit The Valley in de afgelopen jaren.

Zijn recente debuut in het eerste elftal, tegen Oxford in de League One, heeft zijn reputatie alleen maar versterkt.

Clubs én landen trekken aan Casey’s mouw

Patrick Casey zette zijn eerste professionele handtekening onder een contract bij Charlton Athletic in juni vorig jaar en heeft altijd verklaard dat het zijn ultieme droom is om te schitteren op het hoogste niveau.

Steve Avory, de Academy director van Charlton, omschreef Casey als een speler met een immens potentieel.

De tiener is een felbegeerde speler op de transfermarkt, maar zijn talent heeft ook de aandacht getrokken op internationaal niveau. Zowel Ierland, Noord-Ierland als Engeland hebben interesse getoond om hem op te nemen in hun nationale jeugdselecties.

In mei vorig jaar kreeg Casey een oproep voor de U19-selectie van Ierland voor de zomerstage, maar zijn definitieve keuze is nog niet gemaakt.

Club Brugge aast op doelpuntenmachine: 31-goal wonderkid

Patrick Casey staat bekend als een echte doelpuntenmachine, met indrukwekkende cijfers van maar liefst 42 doelpunten in het vorige seizoen voor de U18 en U21 van Charlton Athletic.

Dit seizoen heeft hij alweer 31 keer het net laten bollen. De lof die over Het Kanaal komt voor dit 18-jarige toptalent is dan ook meer dan verdiend. Hij wordt beschreven als een hotshot, een sensatie, een starlet, highly-rated prolific Irish talent, klinische afwerker, 31-goal wonderkid, en nog veel meer.

Ondanks zijn vele doelpunten en zijn reputatie als natuurlijke doelpuntenmaker, is het belangrijk op te merken dat Casey op zijn leeftijd nog niet als een volledig afgewerkt product kan worden beschouwd - wat natuurlijk begrijpelijk is.

Hij heeft nog stappen te zetten op het fysieke aspect van het voetbal, en hoewel hij niet bijzonder snel of technisch begaafd is, heeft hij zeker het potentieel om zich op deze gebieden verder te ontwikkelen.

Moet Club Brugge buitenlandse high potentials aantrekken?

Meest recent

Van Crombrugge eerlijk: KRC Genk dumpt genadeloos

De carrière van Hendrik Van Crombrugge zit op een dood spoor. Bij KRC Genk komt de doelman ...

25
25
Champions League-druk op “beste transfer van Club”

Club Brugge heeft er weer een drukke mercato opzitten. Verschillende sterkhouders werden verkocht en ...

13
13
Vincent Kompany genomineerd voor prestigieuze award

De opmars van Vincent Kompany als hoofdtrainer is indrukwekkend. De Belgische oefenmeester kende een ...

18
18
Club Brugge grijpt zwaar in na vertrek Bisiwu en Furo

Club Brugge legde de focus de afgelopen seizoenen op de jeugd en de samenwerking met Club NXT. ...

171
171
Schrik bij Antwerp groeit: Patrick Goots is snoeihard

Royal Antwerp FC was goed begonnen in de Jupiler Pro League, maar de afgelopen weken liep het plots ...

94
94
Crisis KV Mechelen: lot Fred Vanderbiest al beslist?

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag kreeg Malinwa in eigen huis ...

143
143
Verhaeghe slaat hard terug op Club Brugge-twijfels

Club Brugge is in de competitie met een 12 op 15 gestart. Geen slechte start, maar vooral de zure ...

149
149
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht zoekt oplossing, toekomst Club’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

213
213
Vitor Bruno krijgt ‘godsgeschenk’ bij Anderlecht

RSC Anderlecht is met een 7 op 15 aan de Jupiler Pro League begonnen. Tegen KV Kortrijk wonnen de ...

618
618
Hendrik Van Crombrugge verrast fans met nieuwe uitdaging

Hendrik Van Crombrugge heeft een opvallende nieuwe uitdaging beet. De voormalige doelman van ...

387
387
KV Mechelen-icoon onthult: “Problemen binnen de ploeg”

Het rommelt bij KV Mechelen. Malinwa was vorig seizoen nog één van de grote revelaties ...

200
200
"Zwaar geraakt": Hevige storm rond Van Gucht en Alderweireld

Ruben Van Gucht en Toby Alderweireld zijn in een stevige storm terechtgekomen. De twee bekende ...

113
113
Balans Anderlecht bekend: ‘Nog altijd op centen letten’

RSC Anderlecht heeft er een drukke zomermercato opzitten. Antoine Sibierski spendeerde een slordige ...

335
335
OPTA geeft Club Brugge straffe Champions League-hoop

De afgelopen seizoenen maakte Club Brugge telkens indruk in de Champions League. Ook dit seizoen is ...

158
158
Na amper drie matchen: 'Uppercut Tielemans bij United'

In de Champions League neemt Manchester United het aanstaande donderdag op tegen debutant Sabah FC. ...

247
247
Verhaeghe grijpt eerste keer in: kleedkamer krijg keiharde boodschap

Club Brugge is degelijk aan het seizoen begonnen, maar er is zeker nog heel wat ruimte voor ...

455
455
Antwerp-aanwinst zakt door ijs: "Ongelooflijk hoe moeilijk"

Na een hoopgevende competitiestart, staat Antwerp FC weer met beide voeten op de grond. Zo werd in ...

512
512
Plottwist Stroeykens: 'RSCA ontvangt opzienbarend transfervoorstel'

Mario Stroeykens dreigt steeds verder op een zijspoor te belanden bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

362
362
Allegri heeft genoeg gezien: radicale De Bruyne-ingreep

Kevin De Bruyne is vrij moeizaam aan het seizoen begonnen bij SSC Napoli. Na drie officiële ...

485
485
Philippe Albert verbaast: "Hij is de beste aanwinst in de JPL"

De transfermakt is ook in België weer voor enkele maanden achter slot en grendel gegaan. ...

396
396
Anderlecht stevig op plaats gezet: "Zij zijn van andere grootorde"

RSC Anderlecht liet in het prille seizoen al veelbelovende flitsen zien. Maar de barre realiteit is ...

527
527
'Toekomst Courtois: Real zet opvolgingsplan in werking'

Recordhouder Real Madrid zet vanaf deze week zijn queeste in om opnieuw succes te oogsten in de ...

361
361
‘Sommer bezorgt Club Brugge levensgroot probleem’

Yann Sommer houdt Club Brugge overeind, maar net daarin schuilt een probleem voor Ivan Leko. De ...

596
596
'Verguisde Stroeykens slikt volgende dreun bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een behoorlijk specactulaire mercato achter de rug, maar vond niet voor ...

462
462
Genk slaat voltreffer op transfermarkt: "Week na week"

Met 8 op 15 kan de competitiestart van KRC Genk niet bepaald als een groot succes bestempeld worden. ...

464
464

Meer sportnieuws