Club jaagt op doelpuntenkanon met sensationele cijfers

1081 stemmen
Club jaagt op doelpuntenkanon met sensationele cijfers

De veelbelovende 18-jarige Patrick Casey van Charlton Athletic staat hoog op het verlanglijstje van Club Brugge. Met indrukwekkende stats en lof van over Het Kanaal is hij een hotshot in wording.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

Club Brugge zoekt naar opvolger Thiago

Club Brugge staat voor een belangrijke zoektocht in de komende weken en maanden naar een geschikte vervanger voor Igor Thiago. “Als Thiago weggaat, zal er iemand anders komen”, zei Ronny Deila eerder.

Momenteel wordt er gespeculeerd over verschillende opties, waaronder het doorschuiven van talenten zoals Vitor Barbara en Kaye Furo van Club NXT naar het eerste team. In buitenlandse media wordt ook de naam van de veelbelovende 18-jarige Patrick Casey genoemd in verband met Club Brugge.

Casey, onder contract bij Charlton Athletic, wordt niet alleen gelinkt aan Club Brugge, maar ook met andere clubs zoals Celtic, Brighton en Union SG. Hij staat bekend als een van de meest veelbelovende talenten die voortgekomen zijn uit The Valley in de afgelopen jaren.

Zijn recente debuut in het eerste elftal, tegen Oxford in de League One, heeft zijn reputatie alleen maar versterkt.

Clubs én landen trekken aan Casey’s mouw

Patrick Casey zette zijn eerste professionele handtekening onder een contract bij Charlton Athletic in juni vorig jaar en heeft altijd verklaard dat het zijn ultieme droom is om te schitteren op het hoogste niveau.

Steve Avory, de Academy director van Charlton, omschreef Casey als een speler met een immens potentieel.

De tiener is een felbegeerde speler op de transfermarkt, maar zijn talent heeft ook de aandacht getrokken op internationaal niveau. Zowel Ierland, Noord-Ierland als Engeland hebben interesse getoond om hem op te nemen in hun nationale jeugdselecties.

In mei vorig jaar kreeg Casey een oproep voor de U19-selectie van Ierland voor de zomerstage, maar zijn definitieve keuze is nog niet gemaakt.

Club Brugge aast op doelpuntenmachine: 31-goal wonderkid

Patrick Casey staat bekend als een echte doelpuntenmachine, met indrukwekkende cijfers van maar liefst 42 doelpunten in het vorige seizoen voor de U18 en U21 van Charlton Athletic.

Dit seizoen heeft hij alweer 31 keer het net laten bollen. De lof die over Het Kanaal komt voor dit 18-jarige toptalent is dan ook meer dan verdiend. Hij wordt beschreven als een hotshot, een sensatie, een starlet, highly-rated prolific Irish talent, klinische afwerker, 31-goal wonderkid, en nog veel meer.

Ondanks zijn vele doelpunten en zijn reputatie als natuurlijke doelpuntenmaker, is het belangrijk op te merken dat Casey op zijn leeftijd nog niet als een volledig afgewerkt product kan worden beschouwd - wat natuurlijk begrijpelijk is.

Hij heeft nog stappen te zetten op het fysieke aspect van het voetbal, en hoewel hij niet bijzonder snel of technisch begaafd is, heeft hij zeker het potentieel om zich op deze gebieden verder te ontwikkelen.

Moet Club Brugge buitenlandse high potentials aantrekken?

Meest recent

'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

49
49
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

160
160
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

299
299
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

616
616
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

118
118
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

282
282
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

84
84
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

135
135
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

383
383
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

54
54
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

435
435
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

280
280
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

213
213
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

415
415
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

315
315
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

813
813
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

591
591
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

519
519
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

367
367
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

157
157
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

144
144
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

67
67
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

235
235

Meer sportnieuws