Club jaagt op doelpuntenkanon met sensationele cijfers

door
Club jaagt op doelpuntenkanon met sensationele cijfers

De veelbelovende 18-jarige Patrick Casey van Charlton Athletic staat hoog op het verlanglijstje van Club Brugge. Met indrukwekkende stats en lof van over Het Kanaal is hij een hotshot in wording.

LEES OOK: Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

Club Brugge zoekt naar opvolger Thiago

Club Brugge staat voor een belangrijke zoektocht in de komende weken en maanden naar een geschikte vervanger voor Igor Thiago. “Als Thiago weggaat, zal er iemand anders komen”, zei Ronny Deila eerder.

Momenteel wordt er gespeculeerd over verschillende opties, waaronder het doorschuiven van talenten zoals Vitor Barbara en Kaye Furo van Club NXT naar het eerste team. In buitenlandse media wordt ook de naam van de veelbelovende 18-jarige Patrick Casey genoemd in verband met Club Brugge.

Casey, onder contract bij Charlton Athletic, wordt niet alleen gelinkt aan Club Brugge, maar ook met andere clubs zoals Celtic, Brighton en Union SG. Hij staat bekend als een van de meest veelbelovende talenten die voortgekomen zijn uit The Valley in de afgelopen jaren.

Zijn recente debuut in het eerste elftal, tegen Oxford in de League One, heeft zijn reputatie alleen maar versterkt.

Clubs én landen trekken aan Casey’s mouw

Patrick Casey zette zijn eerste professionele handtekening onder een contract bij Charlton Athletic in juni vorig jaar en heeft altijd verklaard dat het zijn ultieme droom is om te schitteren op het hoogste niveau.

Steve Avory, de Academy director van Charlton, omschreef Casey als een speler met een immens potentieel.

De tiener is een felbegeerde speler op de transfermarkt, maar zijn talent heeft ook de aandacht getrokken op internationaal niveau. Zowel Ierland, Noord-Ierland als Engeland hebben interesse getoond om hem op te nemen in hun nationale jeugdselecties.

In mei vorig jaar kreeg Casey een oproep voor de U19-selectie van Ierland voor de zomerstage, maar zijn definitieve keuze is nog niet gemaakt.

Club Brugge aast op doelpuntenmachine: 31-goal wonderkid

Patrick Casey staat bekend als een echte doelpuntenmachine, met indrukwekkende cijfers van maar liefst 42 doelpunten in het vorige seizoen voor de U18 en U21 van Charlton Athletic.

Dit seizoen heeft hij alweer 31 keer het net laten bollen. De lof die over Het Kanaal komt voor dit 18-jarige toptalent is dan ook meer dan verdiend. Hij wordt beschreven als een hotshot, een sensatie, een starlet, highly-rated prolific Irish talent, klinische afwerker, 31-goal wonderkid, en nog veel meer.

Ondanks zijn vele doelpunten en zijn reputatie als natuurlijke doelpuntenmaker, is het belangrijk op te merken dat Casey op zijn leeftijd nog niet als een volledig afgewerkt product kan worden beschouwd - wat natuurlijk begrijpelijk is.

Hij heeft nog stappen te zetten op het fysieke aspect van het voetbal, en hoewel hij niet bijzonder snel of technisch begaafd is, heeft hij zeker het potentieel om zich op deze gebieden verder te ontwikkelen.

Moet Club Brugge buitenlandse high potentials aantrekken?

Meest recent

Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

5
5
'Verrassende club wil knaltransfer Karetsas kapen'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

20
20
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

15
15
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

178
178
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

168
168
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

47
47
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

261
261
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

29
29
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

130
130
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

230
230
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

81
81
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

85
85
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

13
13
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

457
457
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

493
493
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

252
252
Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

111
111
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

303
303
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

574
574
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

183
183
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

497
497
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

247
247
Benteke-gerucht ontploft: familie reageert keihard

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

231
231
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

163
163

Meer sportnieuws