Club jaagt op doelpuntenkanon met sensationele cijfers

door
Club jaagt op doelpuntenkanon met sensationele cijfers

De veelbelovende 18-jarige Patrick Casey van Charlton Athletic staat hoog op het verlanglijstje van Club Brugge. Met indrukwekkende stats en lof van over Het Kanaal is hij een hotshot in wording.

LEES OOK: ‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Club Brugge zoekt naar opvolger Thiago

Club Brugge staat voor een belangrijke zoektocht in de komende weken en maanden naar een geschikte vervanger voor Igor Thiago. “Als Thiago weggaat, zal er iemand anders komen”, zei Ronny Deila eerder.

Momenteel wordt er gespeculeerd over verschillende opties, waaronder het doorschuiven van talenten zoals Vitor Barbara en Kaye Furo van Club NXT naar het eerste team. In buitenlandse media wordt ook de naam van de veelbelovende 18-jarige Patrick Casey genoemd in verband met Club Brugge.

Casey, onder contract bij Charlton Athletic, wordt niet alleen gelinkt aan Club Brugge, maar ook met andere clubs zoals Celtic, Brighton en Union SG. Hij staat bekend als een van de meest veelbelovende talenten die voortgekomen zijn uit The Valley in de afgelopen jaren.

Zijn recente debuut in het eerste elftal, tegen Oxford in de League One, heeft zijn reputatie alleen maar versterkt.

Clubs én landen trekken aan Casey’s mouw

Patrick Casey zette zijn eerste professionele handtekening onder een contract bij Charlton Athletic in juni vorig jaar en heeft altijd verklaard dat het zijn ultieme droom is om te schitteren op het hoogste niveau.

Steve Avory, de Academy director van Charlton, omschreef Casey als een speler met een immens potentieel.

De tiener is een felbegeerde speler op de transfermarkt, maar zijn talent heeft ook de aandacht getrokken op internationaal niveau. Zowel Ierland, Noord-Ierland als Engeland hebben interesse getoond om hem op te nemen in hun nationale jeugdselecties.

In mei vorig jaar kreeg Casey een oproep voor de U19-selectie van Ierland voor de zomerstage, maar zijn definitieve keuze is nog niet gemaakt.

Club Brugge aast op doelpuntenmachine: 31-goal wonderkid

Patrick Casey staat bekend als een echte doelpuntenmachine, met indrukwekkende cijfers van maar liefst 42 doelpunten in het vorige seizoen voor de U18 en U21 van Charlton Athletic.

Dit seizoen heeft hij alweer 31 keer het net laten bollen. De lof die over Het Kanaal komt voor dit 18-jarige toptalent is dan ook meer dan verdiend. Hij wordt beschreven als een hotshot, een sensatie, een starlet, highly-rated prolific Irish talent, klinische afwerker, 31-goal wonderkid, en nog veel meer.

Ondanks zijn vele doelpunten en zijn reputatie als natuurlijke doelpuntenmaker, is het belangrijk op te merken dat Casey op zijn leeftijd nog niet als een volledig afgewerkt product kan worden beschouwd - wat natuurlijk begrijpelijk is.

Hij heeft nog stappen te zetten op het fysieke aspect van het voetbal, en hoewel hij niet bijzonder snel of technisch begaafd is, heeft hij zeker het potentieel om zich op deze gebieden verder te ontwikkelen.

Moet Club Brugge buitenlandse high potentials aantrekken?

Meest recent

Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

65
65
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

59
59
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

38
38
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

71
71
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

113
113
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

198
198
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

362
362
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

179
179
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

283
283
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

765
765
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

375
375
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

366
366
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

165
165
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

78
78
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

227
227
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

449
449
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

345
345
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

167
167
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

60
60
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

126
126
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

265
265
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

384
384
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

86
86
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

657
657
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

482
482

Meer sportnieuws