Club jaagt op doelpuntenkanon met sensationele cijfers

door
Club jaagt op doelpuntenkanon met sensationele cijfers

De veelbelovende 18-jarige Patrick Casey van Charlton Athletic staat hoog op het verlanglijstje van Club Brugge. Met indrukwekkende stats en lof van over Het Kanaal is hij een hotshot in wording.

Club Brugge zoekt naar opvolger Thiago

Club Brugge staat voor een belangrijke zoektocht in de komende weken en maanden naar een geschikte vervanger voor Igor Thiago. “Als Thiago weggaat, zal er iemand anders komen”, zei Ronny Deila eerder.

Momenteel wordt er gespeculeerd over verschillende opties, waaronder het doorschuiven van talenten zoals Vitor Barbara en Kaye Furo van Club NXT naar het eerste team. In buitenlandse media wordt ook de naam van de veelbelovende 18-jarige Patrick Casey genoemd in verband met Club Brugge.

Casey, onder contract bij Charlton Athletic, wordt niet alleen gelinkt aan Club Brugge, maar ook met andere clubs zoals Celtic, Brighton en Union SG. Hij staat bekend als een van de meest veelbelovende talenten die voortgekomen zijn uit The Valley in de afgelopen jaren.

Zijn recente debuut in het eerste elftal, tegen Oxford in de League One, heeft zijn reputatie alleen maar versterkt.

Clubs én landen trekken aan Casey’s mouw

Patrick Casey zette zijn eerste professionele handtekening onder een contract bij Charlton Athletic in juni vorig jaar en heeft altijd verklaard dat het zijn ultieme droom is om te schitteren op het hoogste niveau.

Steve Avory, de Academy director van Charlton, omschreef Casey als een speler met een immens potentieel.

De tiener is een felbegeerde speler op de transfermarkt, maar zijn talent heeft ook de aandacht getrokken op internationaal niveau. Zowel Ierland, Noord-Ierland als Engeland hebben interesse getoond om hem op te nemen in hun nationale jeugdselecties.

In mei vorig jaar kreeg Casey een oproep voor de U19-selectie van Ierland voor de zomerstage, maar zijn definitieve keuze is nog niet gemaakt.

Club Brugge aast op doelpuntenmachine: 31-goal wonderkid

Patrick Casey staat bekend als een echte doelpuntenmachine, met indrukwekkende cijfers van maar liefst 42 doelpunten in het vorige seizoen voor de U18 en U21 van Charlton Athletic.

Dit seizoen heeft hij alweer 31 keer het net laten bollen. De lof die over Het Kanaal komt voor dit 18-jarige toptalent is dan ook meer dan verdiend. Hij wordt beschreven als een hotshot, een sensatie, een starlet, highly-rated prolific Irish talent, klinische afwerker, 31-goal wonderkid, en nog veel meer.

Ondanks zijn vele doelpunten en zijn reputatie als natuurlijke doelpuntenmaker, is het belangrijk op te merken dat Casey op zijn leeftijd nog niet als een volledig afgewerkt product kan worden beschouwd - wat natuurlijk begrijpelijk is.

Hij heeft nog stappen te zetten op het fysieke aspect van het voetbal, en hoewel hij niet bijzonder snel of technisch begaafd is, heeft hij zeker het potentieel om zich op deze gebieden verder te ontwikkelen.

JOUW MENING TELT:
Moet Club Brugge buitenlandse high potentials aantrekken?

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

82
82
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

23
23
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

38
38
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

88
88
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

151
151
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

628
628
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

88
88
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

379
379
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

87
87
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1161
1161
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

675
675
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

476
476
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1686
1686
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

728
728
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

636
636
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

513
513
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

216
216
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

147
147
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

192
192
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

98
98
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

569
569
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

200
200
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

421
421
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws