Good old Modric loodst Real op de valreep voorbij Sevilla

57 stemmen
Good old Modric loodst Real op de valreep voorbij Sevilla

In La Liga blijft Real Madrid op titelkoers liggen. De Koninklijke heeft er zondagavond voor gezorgd dat zijn voorsprong op FC Barcelona intact blijft, al heeft het daarvoor wel moeten zwoegen. Pas in de slotfase kon het afstand nemen van Sevilla FC, met dank aan de 38-jarige Luka Modric.

LEES OOK: Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Sevilla maakt het Real lastig

Hét verhaal van de wedstrijd was de terugkeer van Sergio Ramos in het Bernabeu. De oude rot doeg de aanvoerdersband bij Sevilla, dat een moeilijk seizoen beleeft en momenteel pas op de vijftiende plaats in het klassement staat. Maar daarvan was zondagavond weinig te merken.

Een goal van Vazquez werd door de VAR afgekeurd, maar verder kwam Real maar moeizaam aan kansen. Sevilla weerde zich kranig en kwam zelf ook een paar keer piepen. En-Nesyri kreeg een grote kans en Lunin moest uitpakken met een geweldige redding op een poging van Romero.

Modric maakt het verschil

Een kwartier voor tijd besloot Carlo Ancelotti om in te grijpen bij Real, dat de geblesseerde Jude Bellingham duidelijk miste. Hij bracht Luka Modric tussen de lijnen en dat bleek een gouden zet. Zes minuten na zijn invalbeurt zorgde de Kroaat met een plaatsbal van net buiten de zestien voor het enige doelpunt van de wedstrijd.

Real kan zo opgelucht ademhalen en blijft acht punten voorsprong behouden op eerste achtervolger Barcelona. Sevilla, waar Adnan Januzaj in blessuretijd nog mocht invallen en Stanis Idumbo de hele match op de bank zat, blijft dan weer hangen net boven de gevarenzone.

Verdiende zege voor Real?

Meest recent

Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

2
2
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

12
12
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

91
91
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

58
58
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

43
43
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

139
139
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

250
250
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

70
70
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

136
136
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

32
32
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

210
210
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

64
64
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

38
38
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

571
571
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

537
537
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

68
68
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

277
277
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

149
149
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

297
297
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

156
156
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

189
189
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

114
114
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

76
76
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

78
78

Meer sportnieuws