Good old Modric loodst Real op de valreep voorbij Sevilla

door
Good old Modric loodst Real op de valreep voorbij Sevilla

In La Liga blijft Real Madrid op titelkoers liggen. De Koninklijke heeft er zondagavond voor gezorgd dat zijn voorsprong op FC Barcelona intact blijft, al heeft het daarvoor wel moeten zwoegen. Pas in de slotfase kon het afstand nemen van Sevilla FC, met dank aan de 38-jarige Luka Modric.

LEES OOK: 'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Sevilla maakt het Real lastig

Hét verhaal van de wedstrijd was de terugkeer van Sergio Ramos in het Bernabeu. De oude rot doeg de aanvoerdersband bij Sevilla, dat een moeilijk seizoen beleeft en momenteel pas op de vijftiende plaats in het klassement staat. Maar daarvan was zondagavond weinig te merken.

Een goal van Vazquez werd door de VAR afgekeurd, maar verder kwam Real maar moeizaam aan kansen. Sevilla weerde zich kranig en kwam zelf ook een paar keer piepen. En-Nesyri kreeg een grote kans en Lunin moest uitpakken met een geweldige redding op een poging van Romero.

Modric maakt het verschil

Een kwartier voor tijd besloot Carlo Ancelotti om in te grijpen bij Real, dat de geblesseerde Jude Bellingham duidelijk miste. Hij bracht Luka Modric tussen de lijnen en dat bleek een gouden zet. Zes minuten na zijn invalbeurt zorgde de Kroaat met een plaatsbal van net buiten de zestien voor het enige doelpunt van de wedstrijd.

Real kan zo opgelucht ademhalen en blijft acht punten voorsprong behouden op eerste achtervolger Barcelona. Sevilla, waar Adnan Januzaj in blessuretijd nog mocht invallen en Stanis Idumbo de hele match op de bank zat, blijft dan weer hangen net boven de gevarenzone.

Verdiende zege voor Real?

Meest recent

Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

25
25
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

5
5
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

51
51
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

122
122
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

70
70
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

96
96
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

161
161
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

69
69
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

266
266
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

436
436
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

109
109
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

248
248
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

190
190
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

329
329
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

376
376
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

76
76
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

819
819
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

412
412
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

584
584
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

159
159
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

559
559

Meer sportnieuws