Good old Modric loodst Real op de valreep voorbij Sevilla

57 stemmen
Good old Modric loodst Real op de valreep voorbij Sevilla

In La Liga blijft Real Madrid op titelkoers liggen. De Koninklijke heeft er zondagavond voor gezorgd dat zijn voorsprong op FC Barcelona intact blijft, al heeft het daarvoor wel moeten zwoegen. Pas in de slotfase kon het afstand nemen van Sevilla FC, met dank aan de 38-jarige Luka Modric.

LEES OOK: 'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Sevilla maakt het Real lastig

Hét verhaal van de wedstrijd was de terugkeer van Sergio Ramos in het Bernabeu. De oude rot doeg de aanvoerdersband bij Sevilla, dat een moeilijk seizoen beleeft en momenteel pas op de vijftiende plaats in het klassement staat. Maar daarvan was zondagavond weinig te merken.

Een goal van Vazquez werd door de VAR afgekeurd, maar verder kwam Real maar moeizaam aan kansen. Sevilla weerde zich kranig en kwam zelf ook een paar keer piepen. En-Nesyri kreeg een grote kans en Lunin moest uitpakken met een geweldige redding op een poging van Romero.

Modric maakt het verschil

Een kwartier voor tijd besloot Carlo Ancelotti om in te grijpen bij Real, dat de geblesseerde Jude Bellingham duidelijk miste. Hij bracht Luka Modric tussen de lijnen en dat bleek een gouden zet. Zes minuten na zijn invalbeurt zorgde de Kroaat met een plaatsbal van net buiten de zestien voor het enige doelpunt van de wedstrijd.

Real kan zo opgelucht ademhalen en blijft acht punten voorsprong behouden op eerste achtervolger Barcelona. Sevilla, waar Adnan Januzaj in blessuretijd nog mocht invallen en Stanis Idumbo de hele match op de bank zat, blijft dan weer hangen net boven de gevarenzone.

Verdiende zege voor Real?

Meest recent

De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

0
0
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

6
6
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

93
93
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

78
78
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

153
153
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

95
95
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

92
92
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

290
290
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

135
135
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

246
246
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

169
169
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

123
123
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

126
126
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

100
100
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

768
768
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

10
10
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

230
230
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

216
216
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

812
812
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

254
254
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

1280
1280
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

110
110
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

816
816

Meer sportnieuws