Enrique geeft veelzeggende uitleg na ongeziene Mbappé-wissel

251 stemmen
Enrique geeft veelzeggende uitleg na ongeziene Mbappé-wissel

In de Ligue 1 lijkt Paris Saint-Germain alweer onbedreigd op weg naar de titel, maar zondag liet het toch een zeldzame keer van zijn pluimen. De titelverdediger bleef in eigen huis steken op een 1-1-gelijkspel tegen Stade Rennes en mocht daar zelfs nog blij mee zijn. Ze kwamen pas in minuut 97 langszij dankzij een penalty.

Daarbij was ook een hoofdrol weggelegd voor Kylian Mbappé, zij het niet op de gebruikelijke wijze. Deze keer was de vedette niet bepalend voor zijn ploeg, integendeel zelfs. Hij werd al na 65 minuten naar de kant gehaald, terwijl PSG op dat moment 0-1 in het krijt stond.

LEES OOK: AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

"PSG moet leren om zonder Mbappé te spelen"

Dat is toch ongezien in Parijs, waar Mbappé de voorbije jaren op een voetstuk gezet werd. Uiteraard kreeg trainer Luis Enrique achteraf zeer veel vragen over de opmerkelijke wissel en zijn uitleg was veelbetekenend.

"Vroeg of laat zullen we op een gegeven moment toch moeten leren om zonder Kylian te spelen", verklaarde hij immers op zijn persconferentie. "Hij zal spelen of niet spelen wanneer ik dat opportuun acht, zoals elke trainer doet met zijn spelers. Ik wil dat onze ploeg zo competitief mogelijk is naar volgend seizoen toe."

Volgende maanden vaker aan de kant?

Het mag dus duidelijk zijn dat de Spanjaard PSG al wil klaarstomen voor volgend seizoen, wanneer hij het zonder Mbappé zal moeten stellen. Officieel is het nog niet, maar niemand twijfelt er nog aan dat de steraanvaller zijn aflopende contract niet zal verlengen en dat hij in de zomer naar Real Madrid zal trekken.

Het zou dus goed kunnen dat Mbappé de komende maanden wel vaker naar de kant gehaald zal worden en misschien zelfs op de bank zal belanden. Zijn voorkeursbehandeling bij PSG lijkt voorgoed verleden tijd te zijn na wat ze in Parijs ongetwijfeld ervaren als een verraad van hun chouchou.

Kan je begrijpen dat Mbappé gewisseld werd?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

46
46
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

44
44
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

38
38
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

153
153
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

73
73
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

254
254
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

269
269
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

77
77
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

306
306
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

39
39
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

455
455
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

322
322
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

411
411
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

153
153
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

70
70
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

125
125
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

108
108
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

54
54
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

228
228
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

293
293
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

139
139
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

82
82
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

821
821
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

535
535
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

306
306

Meer sportnieuws