Blessin kritisch ondanks zege: "Daaruit lessen trekken"

54 stemmen
Blessin kritisch ondanks zege:

Ook Standard is er niet in geslaagd om Union af te stoppen in de Jupiler Pro League. De Brusselaars wonnen in het Dudenpark met 2-1 en zijn daardoor nu al 21 wedstrijden ongeslagen in de competitie. Door het puntenverlies van vele concurrenten staan ze ook nog wat steviger aan de leiding.

Blessin niet tevreden ondanks zege

Enkel Anderlecht blijft op acht punten nog enigszins in het spoor van Union, maar dat liep wel verder uit op Club Brugge en Antwerp. De twee titelconcurrenten volgen nu op maar liefst 20 punten van Union. Zelfs met de halvering van de punten in de play-offs is dat een immense kloof.

Desondanks was Alexander Blessin achteraf niet helemaal tevreden. "Onze eerste helft was heel goed, maar na die vroege tegengoal in de tweede helft verloren we onze manier van spelen", had de trainer immers vastgesteld bij Sporza. "Na zo'n wedstrijd tegen Frankfurt is het altijd moeilijk om opnieuw met volle concentratie te spelen. We hebben 55 minuten goed gespeeld, over de rest moeten we duidelijk nog eens praten."

Union moet lessen trekken

Blessin wou zijn spelers echter niet afvallen. "Maar ik wil niet té kritisch zijn. We hebben al heel veel wedstrijden een hoog niveau gehaald en daar ligt mijn lat voor elke wedstrijd. Maar we zijn allemaal mensen en slechte wedstrijden zitten er nu eenmaal tussen. We moeten daar onze lessen uit trekken", besloot hij.

Veel tijd om na te praten zullen ze bij Union echter niet hebben, want woensdag moeten ze alweer aan de bak. Dan komt Club Brugge immers op bezoek voor de terugwedstrijd van de halve finale van de Croky Cup. Union zal een 2-1-nederlaag uit de heenwedstrijd moeten zien goed te maken.

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

66
66
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

35
35
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

379
379
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

35
35
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

59
59
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

82
82
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

326
326
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

64
64
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

380
380
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

193
193
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

88
88
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

183
183
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

510
510
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

148
148
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

73
73
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

223
223
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

483
483
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

232
232
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

103
103
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

87
87
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

97
97
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

271
271
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

273
273
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

363
363

Meer sportnieuws