Blessin kritisch ondanks zege: "Daaruit lessen trekken"

door
Blessin kritisch ondanks zege:

Ook Standard is er niet in geslaagd om Union af te stoppen in de Jupiler Pro League. De Brusselaars wonnen in het Dudenpark met 2-1 en zijn daardoor nu al 21 wedstrijden ongeslagen in de competitie. Door het puntenverlies van vele concurrenten staan ze ook nog wat steviger aan de leiding.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Blessin niet tevreden ondanks zege

Enkel Anderlecht blijft op acht punten nog enigszins in het spoor van Union, maar dat liep wel verder uit op Club Brugge en Antwerp. De twee titelconcurrenten volgen nu op maar liefst 20 punten van Union. Zelfs met de halvering van de punten in de play-offs is dat een immense kloof.

Desondanks was Alexander Blessin achteraf niet helemaal tevreden. "Onze eerste helft was heel goed, maar na die vroege tegengoal in de tweede helft verloren we onze manier van spelen", had de trainer immers vastgesteld bij Sporza. "Na zo'n wedstrijd tegen Frankfurt is het altijd moeilijk om opnieuw met volle concentratie te spelen. We hebben 55 minuten goed gespeeld, over de rest moeten we duidelijk nog eens praten."

Union moet lessen trekken

Blessin wou zijn spelers echter niet afvallen. "Maar ik wil niet té kritisch zijn. We hebben al heel veel wedstrijden een hoog niveau gehaald en daar ligt mijn lat voor elke wedstrijd. Maar we zijn allemaal mensen en slechte wedstrijden zitten er nu eenmaal tussen. We moeten daar onze lessen uit trekken", besloot hij.

Veel tijd om na te praten zullen ze bij Union echter niet hebben, want woensdag moeten ze alweer aan de bak. Dan komt Club Brugge immers op bezoek voor de terugwedstrijd van de halve finale van de Croky Cup. Union zal een 2-1-nederlaag uit de heenwedstrijd moeten zien goed te maken.

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen dreigen

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

8
8
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

48
48
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

32
32
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

66
66
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

51
51
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

76
76
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

55
55
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

94
94
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

71
71
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

262
262
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

78
78
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

33
33
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

240
240
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

372
372
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

691
691
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

84
84
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

132
132
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

134
134
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

860
860
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

438
438
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

404
404
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

190
190
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

473
473
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

304
304

Meer sportnieuws