Blessin kritisch ondanks zege: "Daaruit lessen trekken"

door
Blessin kritisch ondanks zege:

Ook Standard is er niet in geslaagd om Union af te stoppen in de Jupiler Pro League. De Brusselaars wonnen in het Dudenpark met 2-1 en zijn daardoor nu al 21 wedstrijden ongeslagen in de competitie. Door het puntenverlies van vele concurrenten staan ze ook nog wat steviger aan de leiding.

LEES OOK: ‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

Blessin niet tevreden ondanks zege

Enkel Anderlecht blijft op acht punten nog enigszins in het spoor van Union, maar dat liep wel verder uit op Club Brugge en Antwerp. De twee titelconcurrenten volgen nu op maar liefst 20 punten van Union. Zelfs met de halvering van de punten in de play-offs is dat een immense kloof.

Desondanks was Alexander Blessin achteraf niet helemaal tevreden. "Onze eerste helft was heel goed, maar na die vroege tegengoal in de tweede helft verloren we onze manier van spelen", had de trainer immers vastgesteld bij Sporza. "Na zo'n wedstrijd tegen Frankfurt is het altijd moeilijk om opnieuw met volle concentratie te spelen. We hebben 55 minuten goed gespeeld, over de rest moeten we duidelijk nog eens praten."

Union moet lessen trekken

Blessin wou zijn spelers echter niet afvallen. "Maar ik wil niet té kritisch zijn. We hebben al heel veel wedstrijden een hoog niveau gehaald en daar ligt mijn lat voor elke wedstrijd. Maar we zijn allemaal mensen en slechte wedstrijden zitten er nu eenmaal tussen. We moeten daar onze lessen uit trekken", besloot hij.

Veel tijd om na te praten zullen ze bij Union echter niet hebben, want woensdag moeten ze alweer aan de bak. Dan komt Club Brugge immers op bezoek voor de terugwedstrijd van de halve finale van de Croky Cup. Union zal een 2-1-nederlaag uit de heenwedstrijd moeten zien goed te maken.

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

'Real flikt het weer: wereldster transfervrij naar Madrid'

Real Madrid wist de voorbije jaren heel wat topspelers op transfervrije basis binnen te halen. En ...

13
13
'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Bij KAA Gent is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Rik De Mil en zijn ...

69
69
Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

121
121
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

82
82
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

136
136
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

262
262
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

51
51
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

60
60
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

53
53
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

345
345
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

251
251
Gouden Schoen-race terug open: Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

271
271
'Zware klap voor Hayen: steunpilaar naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

357
357
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

484
484
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

200
200
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

44
44
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

212
212
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

599
599
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

217
217
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

220
220
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

74
74
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

198
198
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

258
258
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

699
699
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

266
266

Meer sportnieuws