Boskamp keihard voor JPL-topclub: "Niet om aan te gluren"

door
Boskamp keihard voor JPL-topclub:

Zondagmiddag staat de clash tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. Johan Boskamp loopt momenteel niet wild van het voetbal van beide ploegen.

LEES OOK: Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Boskamp: "Het spel van Anderlecht is vaak niet om aan te gluren"

Boskamp kijkt meer uit naar het wielervoorjaar dan de Klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge zondag. “Noem me maar een kritische oude zak, maar voor het voetbal van Anderlecht of Club blijf ik op dit moment niet thuis”, zei Bossie aan Het Belang van Limburg.

De Nederlander stelt dat Club Brugge veel te afhankelijk is van individuele flitsen. Anderlecht wint dan wel zijn wedstrijden, maar het spelniveau van paars-wit is niet bijster hoog. “Het spel zelf is vaak niet om aan te gluren.”

Anderlecht moet winnen én goed voetbal brengen

Voor Boskamp staat het instituut Anderlecht nog steeds voor winnen én goed voetbal brengen. "En dat laatste mis ik verschrikkelijk hard onder Riemer.” Anderzijds is de kloof tussen Anderlecht en Club Brugge niet meer zo groot als in de voorbije jaren.

Club Brugge moet grote achterstand inhalen

Blauw-Zwart liet afgelopen weekend in de derby tegen Cercle Brugge andermaal duur puntenverlies noteren. Hierdoor kon leider Union SG alweer 17 punten uitlopen. Zelfs met de puntenhalvering die aan de Play-Offs vooraf gaat, is dat stilaan een heuse kloof. Om een waterkans op de titel te behouden kan Club zich dus geen slippers meer permitteren.

Maar niet enkel het intact houden van de titeldroom staat zondag op het spel. Anderlecht telt momenteel immers ook al 9 punten meer in het klassement. Een nederlaag tegen de grote rivaal uit Brussel zou ook de kansen op de tweede plaats een flinke knauw geven.

Wint Anderlecht de Klassieker van Club Brugge?

Meest recent

Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

0
0
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

12
12
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

17
17
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

162
162
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

25
25
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

74
74
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

160
160
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

193
193
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

326
326
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

297
297
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

366
366
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

285
285
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

595
595
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

106
106
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

387
387
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

65
65
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

135
135
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

170
170
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

232
232
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

646
646
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

373
373
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

249
249
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

533
533
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

311
311

Meer sportnieuws