Boskamp keihard voor JPL-topclub: "Niet om aan te gluren"

386
Boskamp keihard voor JPL-topclub:

Zondagmiddag staat de clash tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. Johan Boskamp loopt momenteel niet wild van het voetbal van beide ploegen.

LEES OOK: Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Boskamp: "Het spel van Anderlecht is vaak niet om aan te gluren"

Boskamp kijkt meer uit naar het wielervoorjaar dan de Klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge zondag. “Noem me maar een kritische oude zak, maar voor het voetbal van Anderlecht of Club blijf ik op dit moment niet thuis”, zei Bossie aan Het Belang van Limburg.

De Nederlander stelt dat Club Brugge veel te afhankelijk is van individuele flitsen. Anderlecht wint dan wel zijn wedstrijden, maar het spelniveau van paars-wit is niet bijster hoog. “Het spel zelf is vaak niet om aan te gluren.”

Anderlecht moet winnen én goed voetbal brengen

Voor Boskamp staat het instituut Anderlecht nog steeds voor winnen én goed voetbal brengen. "En dat laatste mis ik verschrikkelijk hard onder Riemer.” Anderzijds is de kloof tussen Anderlecht en Club Brugge niet meer zo groot als in de voorbije jaren.

Club Brugge moet grote achterstand inhalen

Blauw-Zwart liet afgelopen weekend in de derby tegen Cercle Brugge andermaal duur puntenverlies noteren. Hierdoor kon leider Union SG alweer 17 punten uitlopen. Zelfs met de puntenhalvering die aan de Play-Offs vooraf gaat, is dat stilaan een heuse kloof. Om een waterkans op de titel te behouden kan Club zich dus geen slippers meer permitteren.

Maar niet enkel het intact houden van de titeldroom staat zondag op het spel. Anderlecht telt momenteel immers ook al 9 punten meer in het klassement. Een nederlaag tegen de grote rivaal uit Brussel zou ook de kansen op de tweede plaats een flinke knauw geven.

Wint Anderlecht de Klassieker van Club Brugge?

Meest recent

Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

4
4
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

40
40
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

38
38
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

37
37
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

30
30
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

11
11
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

15
15
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

23
23
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

101
101
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

28
28
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

215
215
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

99
99
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

198
198
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

68
68
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

65
65
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

230
230
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

54
54
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

50
50
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

264
264
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

56
56
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

148
148
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

90
90

Meer sportnieuws