Boskamp keihard voor JPL-topclub: "Niet om aan te gluren"

door
Boskamp keihard voor JPL-topclub:

Zondagmiddag staat de clash tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. Johan Boskamp loopt momenteel niet wild van het voetbal van beide ploegen.

LEES OOK: Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Boskamp: "Het spel van Anderlecht is vaak niet om aan te gluren"

Boskamp kijkt meer uit naar het wielervoorjaar dan de Klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge zondag. “Noem me maar een kritische oude zak, maar voor het voetbal van Anderlecht of Club blijf ik op dit moment niet thuis”, zei Bossie aan Het Belang van Limburg.

De Nederlander stelt dat Club Brugge veel te afhankelijk is van individuele flitsen. Anderlecht wint dan wel zijn wedstrijden, maar het spelniveau van paars-wit is niet bijster hoog. “Het spel zelf is vaak niet om aan te gluren.”

Anderlecht moet winnen én goed voetbal brengen

Voor Boskamp staat het instituut Anderlecht nog steeds voor winnen én goed voetbal brengen. "En dat laatste mis ik verschrikkelijk hard onder Riemer.” Anderzijds is de kloof tussen Anderlecht en Club Brugge niet meer zo groot als in de voorbije jaren.

Club Brugge moet grote achterstand inhalen

Blauw-Zwart liet afgelopen weekend in de derby tegen Cercle Brugge andermaal duur puntenverlies noteren. Hierdoor kon leider Union SG alweer 17 punten uitlopen. Zelfs met de puntenhalvering die aan de Play-Offs vooraf gaat, is dat stilaan een heuse kloof. Om een waterkans op de titel te behouden kan Club zich dus geen slippers meer permitteren.

Maar niet enkel het intact houden van de titeldroom staat zondag op het spel. Anderlecht telt momenteel immers ook al 9 punten meer in het klassement. Een nederlaag tegen de grote rivaal uit Brussel zou ook de kansen op de tweede plaats een flinke knauw geven.

Wint Anderlecht de Klassieker van Club Brugge?

Meest recent

Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

52
52
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

55
55
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

150
150
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

320
320
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

286
286
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

232
232
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

272
272
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

177
177
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

304
304
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

234
234
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

460
460
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

505
505
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

352
352
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

470
470
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

311
311
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

344
344
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

81
81
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

358
358
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

297
297
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

218
218
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

383
383
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

146
146
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

116
116
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

193
193
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

311
311

Meer sportnieuws