De Cuyper over ex-Club-speler: "Een klootzak op het veld"

door
De Cuyper over ex-Club-speler:

Maxim De Cuyper is sinds kinds af een grote supporter van Club Brugge en hij ging vroeg vaak met zijn vader naar de thuiswedstrijden kijken. Jonathan Blondel was zijn idool.

LEES OOK: Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Echt een klootzak op het veld

Blondel was een speler die zowel op training als tijdens de wedstrijden er alles probeerde uit te halen. Ondanks zijn kleine gestalte was hij een vechter op het veld, ging hij hard in de duels en was hij een leidersfiguur.

De Cuyper stelt in Het Laatste Nieuws dat Club Brugge vandaag wel zo'n type kan gebruiken. “Dat is tegen Cercle nog maar eens gebleken. Echt een klootzak op het veld. Die er niet om maalt om een kaart meer of minder te pakken.”

Blondel zou vandaag van pas komen bij Club Brugge

“Je kan niemand iets verwijten, want de jongens hier zitten zo niet ineen. Maar zo'n Blondel zou wel van pas komen, ja.” Blondel speelde voor Moeskroen, Tottenham en Club Brugge. Hij telde 4 caps voor de Rode Duivels en eindigde zijn carrière bij Westhoek.

Blondel stopte met voetballen op pas 30-jarige leeftijd, onder meer door veelvuldige blessures. “Joe was een beetje een zotteke”, zei Gert Verheyen destijds. ““En dat is geenszins negatief bedoeld. Met Joe kon je naar de oorlog trekken.”:

Ex-ploegmaats waren vol lof over Blondel

Peter Van der Heyden omschreef Blondel als een fantastische kerel en voetballer. “Ik heb in twee verschillende periodes aan zijn zijde gespeeld. Ik ben er zeker van dat elke ploeg een type-Blondel in de rangen wil tellen. “

“Ik kan zijn lijdensweg zeer goed onderschrijven”, zei Olivier De Cock destijds. “Eenmaal je op de sukkel raakt, zie je bij manier van spreken nog nauwelijks het einde van de tunnel.”

Club Brugge kan een speler zoals Blondel wel gebruiken vandaag

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

35
35
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

45
45
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

143
143
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

153
153
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

252
252
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

350
350
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

91
91
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

511
511
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

290
290
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

272
272
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

171
171
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

279
279
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

422
422
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

68
68
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

136
136
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

62
62
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

256
256
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

213
213
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

72
72
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

128
128

Meer sportnieuws