'Europese topclubs kloppen aan voor toptransfer Debast'

door
'Europese topclubs kloppen aan voor toptransfer Debast'

Zeno Debast is wellicht aan zijn laatste seizoen bij Anderlecht bezig. De speler wordt gevolgd door gerenommeerde clubs, waaronder Internazionale.

Eind januari stuurde Inter al eens afgezanten op pad om de prestaties van Debast wat beter te volgen en de scouts waren behoorlijk onder de indruk van wat ze zagen. Maar de Nerazzurri zijn lang niet de enigen die aan de Belgische verdediger denken.

LEES OOK: Grote zorgen om Debast: wat is er aan de hand?

Ook AC Milan komt naar Brussel

Dat geldt ook voor buur AC Milan dat volgens Calciomercato op zijn beurt scouts naar België stuurde om naar Debast te kijken. Voorlopig is er nog niets concreets voor de Anderlecht-speler, maar de Rossoneri overwegen serieus om hem volgende zomer te rekruteren.

Met zijn jong en voetballend profiel, zijn de twee Milanese clubs ervan overtuigd dat Debast een meerwaarde kan brengen. Het jeugdproduct van Anderlecht, dat door Kompany is gelanceerd, is al zeer volwassen ondanks zijn 20 lentes.

Debast is een mooie investering voor Europese topclubs

Debast ontwikkelt zich steeds meer als een belangrijke leider en hij heeft nog veel ruimte om te verbeteren. Daarom zou hij een ​​interessante investering kunnen zijn voor het heden, maar ook voor de toekomst.

Marktwaarde bedraagt 13 miljoen euro

De waarde van de speler is de afgelopen tijd blijven stijgen en bedraagt ​​volgens de gespecialiseerde site Transfermarkt nu 13 miljoen euro. Volledig opgeleid bij Anderlecht zou Debast de Brusselaars een mooi geldbedrag in de kas kunnen laten brengen, ook al zou zijn vertrek sportief gezien uiteraard een aanzienlijk verlies betekenen.

Het valt nu nog te bezien welke beslissing de verschillende partijen zullen nemen en of de speler zelf naar de Serie A wil verhuizen, zoals al een tijdje het geval is voor heel wat Belgische spelers, met meer of minder succes.

Welke club moet Debast kiezen?

Meest recent

Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

27
27
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

40
40
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

85
85
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

314
314
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

35
35
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

71
71
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

29
29
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

395
395
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

441
441
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

169
169
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

275
275
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

310
310
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

213
213
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

70
70
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

230
230
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

236
236
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

451
451
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

494
494
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

406
406
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

200
200
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

483
483
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

1167
1167
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

151
151
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

874
874
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

686
686

Meer sportnieuws