Red Flames houden doelpuntenfestival tegen Hongarije

door
Red Flames houden doelpuntenfestival tegen Hongarije

De Red Flames speelden om 17u45 een match in en tegen Hongarije. Ze knokten daar voor het behoud van hun plaats in de A-divisie van de Nations League. De Belgische dames haalden stevig uit en wonnen met 1-5.

Valse start voor Red Flames

De match vond plaats in de prachtige Pancho Arena. De Flames begonnen zeer pover aan de match. Na 6 minuten kregen ze al een achterstand te verwerken. Er werd te pover verdedigd bij een vrije trap en Turanyi scoorde. De Flames waren meteen wakker.

Een viertal minuten later was het Kees die na een hoekschop de 1-1 tegen de touwen kopte. Serneels hoopte dat zijn team in zijn 150ste interland als coach nu voluit richting zege konden doorstomen. En wie anders dan Wullaert trekt de ploeg dan over de streep? De best Belgische speelster ooit kreeg te veel ruimte en na een uitstekende eerste baltoets schoot ze haar 78ste goal in 131 inderlands in doel. Een straffe madam!

Red Flames zetten scheve situatie recht

De Flames waren nadien stevig baas en de 1-2 bij de rust was verdiend. Konden ze na de koffie nog verder uitlopen? Ja, want de Belgische dames behielden rustig controle. Iets na het uur wist Vanhaevermaet de 1-3 op het bord te zetten. Wullaert zorgde nog voor de 1-4 en Kees legde de 1-5-eindcijfers op het bord.

Dinsdag volgt er nog een terugmatch, maar die match is een formaliteit.

Gaan de Flames Hongarije over de knie leggen in 2 matchen?

Meest recent

Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

0
0
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

30
30
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

18
18
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

30
30
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

119
119
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

240
240
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

67
67
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

61
61
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

112
112
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

210
210
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

848
848
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

164
164
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

272
272
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

150
150
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

174
174
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

478
478
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

226
226
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

301
301
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

659
659
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

148
148
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

975
975
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

352
352
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

258
258
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

613
613

Meer sportnieuws