Riemer doet oproep aan ... Club Brugge-supporters

door
Riemer doet oproep aan ... Club Brugge-supporters

Zondag gaat Anderlecht op bezoek bij Club Brugge. Een match die Mats Rits ongetwijfeld met stip heeft aangeduid in zijn kalender, want hij keert voor het eerst als speler van de aartsrivaal terug naar het oude nest.

Daar staat de 30-jarige middenvelder, die na vijf seizoenen in Brugse loondienst Blauw-Zwart afgelopen zomer inruilde voor Paars-Wit, allicht geen warm onthaal te wachten. Denk maar aan hoe pakweg Lior Refaelov en Ronald Vargas er telkens ontvangen werden.

LEES OOK: 'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

Fluitconcert voor Rits?

Brian Riemer maakt zich echter weinig zorgen. "Mocht het gaan om een speler van begin 20 is dat een ander verhaal, maar Rits heeft een pak ervaring en straalt heel veel rust uit", denkt de coach niet dat de verwensingen vanuit de tribunes hem zullen beïnvloeden.

Bovendien gelooft Riemer dat Rits het niet te zwaar moet ontgelden. "Ik denk dat het publiek in Brugge niet zal vergeten zijn wat hij voor hen betekend heeft. Het is ook niet alsof hij absoluut wilde vertrekken. Hij paste gewoon niet meer in de plannen", klinkt het nog.

Vijandige sfeer

Of hij gelijk krijgt valt te betwijfelen, maar voorts is Riemer zich wel bewust van de atmosfeer in Jan Breydel. "Het is altijd moeilijk om daarheen te gaan. De supporters weten hoe ze een vijandige sfeer moeten creëren. Al moet dat mijn spelers ook extra motiveren."

"Wie bij Anderlecht voetbalt leeft en sterft voor dit soort wedstrijden. We hebben veel respect voor Club Brugge, maar gaan naar ginds om te winnen. Als dat lukt wordt de druk op hen gigantisch. Het is een goed moment om hen te treffen", besluit de Deense trainer.

Denkt u dat Rits zal worden uitgejouwd?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

165
165
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

66
66
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

32
32
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

37
37
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

300
300
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

53
53
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

414
414
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

210
210
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

381
381
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

334
334
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

332
332
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1285
1285
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

427
427
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

720
720
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

319
319
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

408
408
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1041
1041
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

469
469
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

487
487
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

95
95
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

362
362
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

146
146
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

132
132
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws