OHL voor moment van de waarheid: "De fans leggen ons druk op"

door
OHL voor moment van de waarheid:

OH Leuven trekt komende zaterdag naar Brussel voor het uiterst belangrijke duel met RWDM. De Leuvenaars moeten winnen als ze uit de degradatiezone willen blijven. Maar de club uit Molenbeek zal z'n huid duur verkopen. 

Want bij winst komt RWDM gelijk te staan met OH Leuven. Richie Sagrado (OHL) beseft dan ook dat de wedstrijd van zaterdag er één zal worden op het scherpst van de snee. "Het de belangrijkste match van het jaar is? Ja, dat mag je zeggen. Maar ik denk dat we er klaar voor zijn", vertelde hij aan Het Nieuwsblad. 

"Met de nieuwe coach speelt RWDM graag aan de bal, dus wij zullen ons op de tegenaanval concentreren. Hun backs staan hoog, dus in hun rug ligt er ruimte", ging de 20-jarige rechtsback verder. 

LEES OOK: Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

Druk 

"Dat er druk is, kan je niet ontkennen. Er resten ons nog vier finales waarin we honderd procent moeten zijn. In de kleedkamer en op training voel je ook dat iedereen nog meer geconcentreerd is dan anders." Na de partij tegen RWDM neemt Leuven het nog op tegen leider Union, Club Brugge en KV Mechelen. 

Sagrado denkt dat OH Leuven zich veilig kan stellen als het zes op twaalf haalt. "De fans willen ons absoluut niet zien degraderen en leggen ons daarom wel wat druk op, maar zelf denk ik daar niet zo veel aan. Ik heb vertrouwen in mezelf en mijn ploegmaats."

 

Speelt OH Leuven volgend jaar nog in de Jupiler Pro League?

Meest recent

Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

14
14
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

173
173
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

108
108
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

146
146
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

259
259
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

193
193
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

38
38
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

147
147
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

78
78
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

480
480
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

152
152
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

88
88
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

162
162
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

54
54
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

377
377
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

470
470
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

141
141
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

215
215
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

91
91
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

89
89
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

199
199
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

103
103
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

284
284
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

24
24
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

122
122

Meer sportnieuws