'Ancelotti neemt beslissing over terugkeer Courtois'

476
'Ancelotti neemt beslissing over terugkeer Courtois'

Bij Real Madrid konden ze zich deze week in de handen wrijven, want daar konden ze Thibaut Courtois een eerste keer op de groepstraining verwelkomen. Voorlopig hield de doelman het wel nog bij een oefeningetje op balbezit, maar zijn korte optreden zorgt ervoor dat er nu al reikhalzend uitgekeken wordt naar zijn comeback.

Courtois ligt al sinds augustus in de lappenmand, want toen hij scheurde hij op training zijn kruisband. Sindsdien doen ze het bij Real met Kepa of Andriy Lunin in doel. Die laatste doet het de laatste weken uitstekend, maar een fitte Courtois is toch nog van een ander kaliber.

LEES OOK: Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Courtois in maart al terug op groepstraining?

Real kijkt dan ook reikhalzend uit naar de terugkeer van zijn nummer één, maar die zal nog niet voor meteen zijn. Relevo komt met een update en stelt dat Courtois zichzelf geen druk en geen deadline wil opleggen. Hij mikt erop om midden april weer bij de groep aan te kunnen sluiten, maar zal zeker niet overhaasten.

De technische staf van Real koestert dan weer iets meer optimisme en hoopt om Courtois al tijdens de interlandbreak in maart terug op de groepstraining te zien. In dat geval zou hij weer onder de lat kunnen plaatsnemen voor de kwartfinales van de Champions League, die in april afgewerkt worden. 

Ancelotti legt beslissing in handen van Courtois

De Koninklijke hoopt weer op zijn sluitstuk te kunnen rekenen voor de laatste rechte lijn in de titelstrijd en het kampioenenbal. Desondanks zou Carlo Ancelotti wel al één belangrijke knoop doorgehakt hebben. De Italiaanse trainer zou al laten weten hebben dat hij niét zal beslissen wanneer Courtois terugkeert.

Ancelotti zal onze landgenoot pas opstellen wanneer de medische staf het licht op groen gezet heeft én wanneer Courtois zelf aangegeven heeft dat hij zich klaar voelt om weer te spelen. Tot dan mag hij in de luwte verder werken aan zijn herstel, waarbij het nu vooral zaak is om goed op te bouwen en de spieren te versterken, om zo een terugval te vermijden.

Denk je dat Courtois begin april al zal kunnen spelen?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

14
14
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

12
12
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

12
12
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

32
32
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

121
121
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

25
25
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

36
36
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

91
91
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

53
53
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

179
179
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

60
60
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

171
171
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

82
82
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

900
900
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

50
50
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

156
156
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

867
867
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

152
152
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

295
295
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws