'Anderlecht mag stunttransfer vergeten'

door
'Anderlecht mag stunttransfer vergeten'

Anderlecht vond na een lastige wintermercato uiteindelijk twee aanwinsten in de vorm van doelman Mads Kikkenborg en verdediger Federico Gattoni. Daarmee wist CEO Sports Jesper Fredberg de belangrijkste lacunes in de kern in te vullen, al is zijn werk zeker nog niet af.

Er moet immers ook al uitgekeken worden naar aanwinsten voor volgend seizoen. Daarvoor denkt Fredberg alvast aan enkele opportuniteiten. Zo werd Anderlecht de voorbije weken al gelinkt aan enkele jonge talenten die einde contract zijn bij grotere clubs, zoals bijvoorbeeld Amario Cozier-Duberry, de 18-jarige flankaanvaller van Arsenal.

LEES OOK: Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Anderlecht grijpt naast Babadi

Ook in Isaac Babadi toonde Anderlecht interesse. De 18-jarige middenvelder brak dit seizoen door in de hoofdmacht van PSV, waar hij de voorbije maanden al zestien keer in actie kwam. Hij wist daarbij ook twee keer te scoren. De Nederlandse jeugdinternational lijkt echter niet van plan om zijn aflopende contract te verlengen.

Anderlecht hoopte daarvan te profiteren, maar komt wellicht van een kale reis thuis. Volgens 1908.nl heeft Babadi immers geen zin in een transfer naar het buitenland, want hij wil eerst doorbreken in Nederland. Daardoor vissen Anderlecht en ook Olympique Marseille wellicht achter het net.

Feyenoord heeft beste papieren

PSV hoopt nog steeds hem te laten bijtekenen, maar momenteel zou Feyenoord de beste papieren in handen hebben om Babadi te overtuigen. De Rotterdammers zouden vorig weekend de gesprekken met de speler en zijn entourage opgedreven hebben en Babadi zou stilaan overtuigd zijn.

Bij Feyenoord leggen ze hem immers op zowel sportief als financieel vlak een beter voorstel voor. Babadi zou er meer uitzicht hebben op een basisplaats dan bij PSV, omdat de titelverdediger in hem zowel een potentiële linksbuiten als een nummer tien ziet. Er liggen in dat compartiment ook vacatures bij Feyenoord.

Was hij een aanwinst geweest voor Anderlecht?

Meest recent

'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

56
56
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

46
46
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

164
164
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

133
133
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

505
505
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

87
87
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

141
141
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

328
328
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

49
49
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

249
249
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

289
289
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

104
104
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

564
564
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

45
45
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

94
94
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

190
190
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

742
742
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

275
275
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

104
104
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

378
378
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

297
297
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1523
1523
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

574
574
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

160
160
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

652
652

Meer sportnieuws