'Anderlecht mag stunttransfer vergeten'

348
'Anderlecht mag stunttransfer vergeten'

Anderlecht vond na een lastige wintermercato uiteindelijk twee aanwinsten in de vorm van doelman Mads Kikkenborg en verdediger Federico Gattoni. Daarmee wist CEO Sports Jesper Fredberg de belangrijkste lacunes in de kern in te vullen, al is zijn werk zeker nog niet af.

Er moet immers ook al uitgekeken worden naar aanwinsten voor volgend seizoen. Daarvoor denkt Fredberg alvast aan enkele opportuniteiten. Zo werd Anderlecht de voorbije weken al gelinkt aan enkele jonge talenten die einde contract zijn bij grotere clubs, zoals bijvoorbeeld Amario Cozier-Duberry, de 18-jarige flankaanvaller van Arsenal.

LEES OOK: Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Anderlecht grijpt naast Babadi

Ook in Isaac Babadi toonde Anderlecht interesse. De 18-jarige middenvelder brak dit seizoen door in de hoofdmacht van PSV, waar hij de voorbije maanden al zestien keer in actie kwam. Hij wist daarbij ook twee keer te scoren. De Nederlandse jeugdinternational lijkt echter niet van plan om zijn aflopende contract te verlengen.

Anderlecht hoopte daarvan te profiteren, maar komt wellicht van een kale reis thuis. Volgens 1908.nl heeft Babadi immers geen zin in een transfer naar het buitenland, want hij wil eerst doorbreken in Nederland. Daardoor vissen Anderlecht en ook Olympique Marseille wellicht achter het net.

Feyenoord heeft beste papieren

PSV hoopt nog steeds hem te laten bijtekenen, maar momenteel zou Feyenoord de beste papieren in handen hebben om Babadi te overtuigen. De Rotterdammers zouden vorig weekend de gesprekken met de speler en zijn entourage opgedreven hebben en Babadi zou stilaan overtuigd zijn.

Bij Feyenoord leggen ze hem immers op zowel sportief als financieel vlak een beter voorstel voor. Babadi zou er meer uitzicht hebben op een basisplaats dan bij PSV, omdat de titelverdediger in hem zowel een potentiële linksbuiten als een nummer tien ziet. Er liggen in dat compartiment ook vacatures bij Feyenoord.

Was hij een aanwinst geweest voor Anderlecht?

Meest recent

Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

10
10
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

19
19
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

35
35
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

5
5
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

31
31
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

20
20
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

233
233
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

149
149
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

59
59
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

116
116
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

80
80
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

60
60
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

118
118
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

278
278
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

190
190
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

125
125
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

459
459
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

163
163
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

308
308
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

116
116
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

443
443

Meer sportnieuws