'Anderlecht mag stunttransfer vergeten'

348 stemmen
'Anderlecht mag stunttransfer vergeten'

Anderlecht vond na een lastige wintermercato uiteindelijk twee aanwinsten in de vorm van doelman Mads Kikkenborg en verdediger Federico Gattoni. Daarmee wist CEO Sports Jesper Fredberg de belangrijkste lacunes in de kern in te vullen, al is zijn werk zeker nog niet af.

Er moet immers ook al uitgekeken worden naar aanwinsten voor volgend seizoen. Daarvoor denkt Fredberg alvast aan enkele opportuniteiten. Zo werd Anderlecht de voorbije weken al gelinkt aan enkele jonge talenten die einde contract zijn bij grotere clubs, zoals bijvoorbeeld Amario Cozier-Duberry, de 18-jarige flankaanvaller van Arsenal.

LEES OOK: Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Anderlecht grijpt naast Babadi

Ook in Isaac Babadi toonde Anderlecht interesse. De 18-jarige middenvelder brak dit seizoen door in de hoofdmacht van PSV, waar hij de voorbije maanden al zestien keer in actie kwam. Hij wist daarbij ook twee keer te scoren. De Nederlandse jeugdinternational lijkt echter niet van plan om zijn aflopende contract te verlengen.

Anderlecht hoopte daarvan te profiteren, maar komt wellicht van een kale reis thuis. Volgens 1908.nl heeft Babadi immers geen zin in een transfer naar het buitenland, want hij wil eerst doorbreken in Nederland. Daardoor vissen Anderlecht en ook Olympique Marseille wellicht achter het net.

Feyenoord heeft beste papieren

PSV hoopt nog steeds hem te laten bijtekenen, maar momenteel zou Feyenoord de beste papieren in handen hebben om Babadi te overtuigen. De Rotterdammers zouden vorig weekend de gesprekken met de speler en zijn entourage opgedreven hebben en Babadi zou stilaan overtuigd zijn.

Bij Feyenoord leggen ze hem immers op zowel sportief als financieel vlak een beter voorstel voor. Babadi zou er meer uitzicht hebben op een basisplaats dan bij PSV, omdat de titelverdediger in hem zowel een potentiële linksbuiten als een nummer tien ziet. Er liggen in dat compartiment ook vacatures bij Feyenoord.

Was hij een aanwinst geweest voor Anderlecht?

Meest recent

Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

33
33
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

13
13
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

13
13
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

117
117
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

72
72
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

79
79
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

241
241
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

248
248
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

60
60
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

42
42
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

140
140
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

138
138
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

50
50
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

390
390
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

280
280
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

69
69
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

290
290
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

359
359
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

109
109
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

64
64
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

427
427
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

268
268
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

82
82
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

507
507

Meer sportnieuws