Slimani ontkracht mythe over vertrek bij Anderlecht

451 stemmen
Slimani ontkracht mythe over vertrek bij Anderlecht

Met nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie belooft de strijd om Play-Off I nog razend spannend te worden. Union en Anderlecht zijn al zeker van hun plaats en ook aan Club Brugge en Antwerp twijfelt niemand, maar daarachter lijken nog vier teams in aanmerking te komen voor twee tickets.

Cercle Brugge maakt AA Gent en KRC Genk het leven zuur, terwijl achter hen ook KV Mechelen zich de voorbije weken tot outsider ontpopte. Malinwa moest dit seizoen nog lange tijd knokken om weg te raken uit de kelder van het klassement, maar pakte sinds de winterstop veertien op achttien en naderde daardoor tot op vier punten van de top zes.

LEES OOK: Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen haalde Slimani terug naar België

De aanstelling van Besnik Hasi lijkt een schot in de roos geweest te zijn, al werd hij ook geholpen door het feit dat enkele belangrijke spelers terugkeerden uit blessure én er enkele sterke winteraanwinsten bijkwamen. Zo verraste KV Mechelen bijvoorbeeld door Islam Slimani terug naar België te halen.

De intussen al 35-jarige spits was een halfjaar in Brazilië aan de slag, nadat hij vorige zomer uiteindelijk zijn contract bij Anderlecht niet verlengd zag worden. Nochtans bleek Slimani in de tweede helft van vorig seizoen nog zeer nuttig voor Paars-Wit, waar hij nog negen keer scoorde in zestien wedstrijden.

Vertrek bij Anderlecht niét om financiële kwestie

Aan zijn vertrek ging een lange soap vooraf, waarover Slimani toch één ding wil ontkrachten. "Ik heb de afgelopen maanden veel gehoord en gelezen dat het een financiële kwestie was. En dat ik te veel vroeg. Maar daar ging het helemaal niet over", maakt hij immers duidelijk in Het Laatste Nieuws.

Volgens Slimani was zijn vertrek een sportieve beslissing van het Anderlecht-bestuur. "De directie heeft andere keuzes gemaakt. Een ander project, andere profielen...", klinkt het. "Voor mij was er financieel geen enkel probleem. Het geld was het laatste van mijn zorgen. Ik wilde graag bij Anderlecht blijven."

Had Anderlecht Slimani dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

44
44
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

98
98
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

54
54
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

210
210
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

47
47
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

80
80
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

114
114
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

410
410
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

33
33
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

84
84
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

239
239
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

163
163
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

128
128
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

96
96
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

165
165
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

439
439
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

83
83
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

472
472
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

104
104
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

335
335
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

530
530
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

383
383
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

487
487
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

573
573

Meer sportnieuws