'AA Gent ziet weer lucratieve transfer door vingers glippen'

726
'AA Gent ziet weer lucratieve transfer door vingers glippen'

2024 is tot dusver een annus horribilis voor AA Gent, dat woensdag ook uitgeschakeld werd in de Conference League. Daarbij viel een van de zogenaamde sterkhouders van de Buffalo's nog maar eens door de mand.

Nadat hij afgelopen zomer voor vier miljoen werd weggeplukt uit Zwitserland ging Archie Brown als een speer van start in de KAA Gent Arena, maar sinds hij eind vorig jaar een aantal weken in de lappenmand lag kon de linksachter die lijn niet doortrekken.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Belangstelling in Brown bekoeld

Ook tegen Maccabi Haifa slaagde Brown er niet in om de neerwaartse spiraal te doorbreken. "Kon zich opnieuw niet manifesteren. Is slechts een schim van de speler die zich bij zijn aankomst aankondigde als een potentiële revelatie", aldus Het Nieuwsblad.

"Intussen wordt duidelijk waarom zijn potentieel intussen door veel clubs in vraag wordt gesteld", voegt de krant er nog aan toe. Het ziet er dus naar uit dat de belangstelling in Brown, voor nieuwjaar gelinkt aan enkele Engelse ploegen, nu al afgekoeld is.

Financiële kater voor AA Gent?

Pech dus voor de Gentenaren, die zich ongetwijfeld al rijk rekenden. Net zoals in het geval van Gift Orban zullen zij volgende zomer mogelijk vrede moeten nemen met een lager bedrag dan de som die ze een paar weken geleden nog in gedachten hadden.

Met een contract tot medio 2027 is er gelukkig wel weinig gehaast mee gemoeid. Ongeacht zijn toekomstplannen hoopt Hein Vanhaezebrouck alvast dat Brown, tot dusver goed voor amper één assist in 30 optredens, snel weer zijn oude niveau terugvindt.

Hoeveel is Brown volgens u vandaag waard?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

10
10
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

19
19
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

2
2
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

32
32
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

16
16
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

83
83
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

31
31
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

16
16
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

9
9
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

25
25
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

311
311
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

76
76
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

78
78
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

57
57
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

141
141
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

268
268
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

30
30
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

312
312
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

143
143
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

54
54
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38

Meer sportnieuws