'AA Gent ziet weer lucratieve transfer door vingers glippen'

726 stemmen
'AA Gent ziet weer lucratieve transfer door vingers glippen'

2024 is tot dusver een annus horribilis voor AA Gent, dat woensdag ook uitgeschakeld werd in de Conference League. Daarbij viel een van de zogenaamde sterkhouders van de Buffalo's nog maar eens door de mand.

Nadat hij afgelopen zomer voor vier miljoen werd weggeplukt uit Zwitserland ging Archie Brown als een speer van start in de KAA Gent Arena, maar sinds hij eind vorig jaar een aantal weken in de lappenmand lag kon de linksachter die lijn niet doortrekken.

LEES OOK: Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Belangstelling in Brown bekoeld

Ook tegen Maccabi Haifa slaagde Brown er niet in om de neerwaartse spiraal te doorbreken. "Kon zich opnieuw niet manifesteren. Is slechts een schim van de speler die zich bij zijn aankomst aankondigde als een potentiële revelatie", aldus Het Nieuwsblad.

"Intussen wordt duidelijk waarom zijn potentieel intussen door veel clubs in vraag wordt gesteld", voegt de krant er nog aan toe. Het ziet er dus naar uit dat de belangstelling in Brown, voor nieuwjaar gelinkt aan enkele Engelse ploegen, nu al afgekoeld is.

Financiële kater voor AA Gent?

Pech dus voor de Gentenaren, die zich ongetwijfeld al rijk rekenden. Net zoals in het geval van Gift Orban zullen zij volgende zomer mogelijk vrede moeten nemen met een lager bedrag dan de som die ze een paar weken geleden nog in gedachten hadden.

Met een contract tot medio 2027 is er gelukkig wel weinig gehaast mee gemoeid. Ongeacht zijn toekomstplannen hoopt Hein Vanhaezebrouck alvast dat Brown, tot dusver goed voor amper één assist in 30 optredens, snel weer zijn oude niveau terugvindt.

Hoeveel is Brown volgens u vandaag waard?

Meest recent

'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

37
37
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

40
40
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

191
191
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

219
219
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

170
170
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

139
139
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

48
48
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

328
328
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

19
19
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

146
146
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

77
77
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

911
911
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

738
738
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

246
246
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

39
39
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

403
403
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

383
383
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

524
524
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

379
379
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

435
435
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

53
53
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

187
187
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

585
585
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

262
262
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

121
121

Meer sportnieuws