'AA Gent ziet weer lucratieve transfer door vingers glippen'

726 stemmen
'AA Gent ziet weer lucratieve transfer door vingers glippen'

2024 is tot dusver een annus horribilis voor AA Gent, dat woensdag ook uitgeschakeld werd in de Conference League. Daarbij viel een van de zogenaamde sterkhouders van de Buffalo's nog maar eens door de mand.

Nadat hij afgelopen zomer voor vier miljoen werd weggeplukt uit Zwitserland ging Archie Brown als een speer van start in de KAA Gent Arena, maar sinds hij eind vorig jaar een aantal weken in de lappenmand lag kon de linksachter die lijn niet doortrekken.

LEES OOK: Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Belangstelling in Brown bekoeld

Ook tegen Maccabi Haifa slaagde Brown er niet in om de neerwaartse spiraal te doorbreken. "Kon zich opnieuw niet manifesteren. Is slechts een schim van de speler die zich bij zijn aankomst aankondigde als een potentiële revelatie", aldus Het Nieuwsblad.

"Intussen wordt duidelijk waarom zijn potentieel intussen door veel clubs in vraag wordt gesteld", voegt de krant er nog aan toe. Het ziet er dus naar uit dat de belangstelling in Brown, voor nieuwjaar gelinkt aan enkele Engelse ploegen, nu al afgekoeld is.

Financiële kater voor AA Gent?

Pech dus voor de Gentenaren, die zich ongetwijfeld al rijk rekenden. Net zoals in het geval van Gift Orban zullen zij volgende zomer mogelijk vrede moeten nemen met een lager bedrag dan de som die ze een paar weken geleden nog in gedachten hadden.

Met een contract tot medio 2027 is er gelukkig wel weinig gehaast mee gemoeid. Ongeacht zijn toekomstplannen hoopt Hein Vanhaezebrouck alvast dat Brown, tot dusver goed voor amper één assist in 30 optredens, snel weer zijn oude niveau terugvindt.

Hoeveel is Brown volgens u vandaag waard?

Meest recent

Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

2
2
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

55
55
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

65
65
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

49
49
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

183
183
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

201
201
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

49
49
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

42
42
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

128
128
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

130
130
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

48
48
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

365
365
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

278
278
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

275
275
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

66
66
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

273
273
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

346
346
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

107
107
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

62
62
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

412
412
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

259
259
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

82
82
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

500
500
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

143
143
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

783
783

Meer sportnieuws