'AA Gent ziet weer lucratieve transfer door vingers glippen'

door
'AA Gent ziet weer lucratieve transfer door vingers glippen'

2024 is tot dusver een annus horribilis voor AA Gent, dat woensdag ook uitgeschakeld werd in de Conference League. Daarbij viel een van de zogenaamde sterkhouders van de Buffalo's nog maar eens door de mand.

Nadat hij afgelopen zomer voor vier miljoen werd weggeplukt uit Zwitserland ging Archie Brown als een speer van start in de KAA Gent Arena, maar sinds hij eind vorig jaar een aantal weken in de lappenmand lag kon de linksachter die lijn niet doortrekken.

LEES OOK: KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

Belangstelling in Brown bekoeld

Ook tegen Maccabi Haifa slaagde Brown er niet in om de neerwaartse spiraal te doorbreken. "Kon zich opnieuw niet manifesteren. Is slechts een schim van de speler die zich bij zijn aankomst aankondigde als een potentiële revelatie", aldus Het Nieuwsblad.

"Intussen wordt duidelijk waarom zijn potentieel intussen door veel clubs in vraag wordt gesteld", voegt de krant er nog aan toe. Het ziet er dus naar uit dat de belangstelling in Brown, voor nieuwjaar gelinkt aan enkele Engelse ploegen, nu al afgekoeld is.

Financiële kater voor AA Gent?

Pech dus voor de Gentenaren, die zich ongetwijfeld al rijk rekenden. Net zoals in het geval van Gift Orban zullen zij volgende zomer mogelijk vrede moeten nemen met een lager bedrag dan de som die ze een paar weken geleden nog in gedachten hadden.

Met een contract tot medio 2027 is er gelukkig wel weinig gehaast mee gemoeid. Ongeacht zijn toekomstplannen hoopt Hein Vanhaezebrouck alvast dat Brown, tot dusver goed voor amper één assist in 30 optredens, snel weer zijn oude niveau terugvindt.

Hoeveel is Brown volgens u vandaag waard?

Meest recent

Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

8
8
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

89
89
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

35
35
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

161
161
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

81
81
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

55
55
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

53
53
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

87
87
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

301
301
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

65
65
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

161
161
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

55
55
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

345
345
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

229
229
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

673
673
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

146
146
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

376
376
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

73
73
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

417
417
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

565
565
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

716
716
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

156
156
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

290
290

Meer sportnieuws