Club Brugge kan na maanden weer rekenen op goudhaantje

963 stemmen
Club Brugge kan na maanden weer rekenen op goudhaantje

Het was bij Club Brugge de voorbije weken toch wat puzzelen voor Ronny Deila, onder meer door de blessures van Philip Zinckernagel en Hugo Vetlesen. Stilaan lijkt de Brugse ziekenboeg wel leeg te lopen. Ook de langdurig geblesseerden zijn bijna allemaal terug.

De voorbije weken maakte reservedoelman Joe Bursik bijvoorbeeld al een paar keer deel uit van de wedstrijdselectie en de Engelsman mocht ook al ritme opdoen bij Club NXT. Daar verscheen vorig weekend tegen Zulte Waregem ook Chemsdine Talbi aan de aftrap.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club kan weer rekenen op Talbi

De 18-jarige offensieve middenvelder mocht zo zijn eerste minuten maken na een afwezigheid van maar liefst 7,5 maand. Hij had in het begin van de voorbereiding bij de A-kern een zware knieblessure opgelopen. Dat was voor een domper voor Talbi, die vorig seizoen al vijf keer mocht invallen bij het eerste elftal en op de rand van de doorbraak leek te staan.

Die doorbraak moet dus nog even uitgesteld worden. "Ik voel dan wel dat ik nog niet op het niveau van vorig jaar zit, maar ik geef mezelf de nodige tijd", beseft het jonge talent in Het Nieuwsblad. "Ik had nooit eerder zo’n zware blessure, maar uiteindelijk ging ik er mentaal wel vrij goed mee om."

Komende maanden wellicht bij Club NXT

"Ik voel me goed in mijn vel en probeer nu zoveel mogelijk minuten te maken. Normaal gezien train ik mee met de A-kern, maar het is nu ideaal om opnieuw minuten te kunnen maken met Club NXT", vindt Talbi.

De komende maanden zullen we Talbi dus wellicht vooral aan het werk zien in de Challenger Pro League. Een nieuwe kans versieren bij de A-ploeg wordt niet evident, want de concurrentie op de flanken is enorm. Talbi moest daar vorig seizoen al afrekenen met Skov Olsen en Nusa en nu zijn er ook nog Zinckernagel en Skoras. 

Moet hij nog dit seizoen opnieuw zijn kans krijgen?

Meest recent

Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

0
0
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

28
28
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

74
74
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

28
28
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

20
20
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

87
87
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

319
319
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

154
154
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

163
163
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

117
117
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

83
83
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

380
380
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

316
316
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

131
131
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

138
138
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

114
114
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

21
21
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

123
123
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

514
514
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

328
328
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

212
212
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

198
198
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

67
67
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

113
113
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1097
1097

Meer sportnieuws