Club Brugge kan na maanden weer rekenen op goudhaantje

door
Club Brugge kan na maanden weer rekenen op goudhaantje

Het was bij Club Brugge de voorbije weken toch wat puzzelen voor Ronny Deila, onder meer door de blessures van Philip Zinckernagel en Hugo Vetlesen. Stilaan lijkt de Brugse ziekenboeg wel leeg te lopen. Ook de langdurig geblesseerden zijn bijna allemaal terug.

De voorbije weken maakte reservedoelman Joe Bursik bijvoorbeeld al een paar keer deel uit van de wedstrijdselectie en de Engelsman mocht ook al ritme opdoen bij Club NXT. Daar verscheen vorig weekend tegen Zulte Waregem ook Chemsdine Talbi aan de aftrap.

LEES OOK: Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

Club kan weer rekenen op Talbi

De 18-jarige offensieve middenvelder mocht zo zijn eerste minuten maken na een afwezigheid van maar liefst 7,5 maand. Hij had in het begin van de voorbereiding bij de A-kern een zware knieblessure opgelopen. Dat was voor een domper voor Talbi, die vorig seizoen al vijf keer mocht invallen bij het eerste elftal en op de rand van de doorbraak leek te staan.

Die doorbraak moet dus nog even uitgesteld worden. "Ik voel dan wel dat ik nog niet op het niveau van vorig jaar zit, maar ik geef mezelf de nodige tijd", beseft het jonge talent in Het Nieuwsblad. "Ik had nooit eerder zo’n zware blessure, maar uiteindelijk ging ik er mentaal wel vrij goed mee om."

Komende maanden wellicht bij Club NXT

"Ik voel me goed in mijn vel en probeer nu zoveel mogelijk minuten te maken. Normaal gezien train ik mee met de A-kern, maar het is nu ideaal om opnieuw minuten te kunnen maken met Club NXT", vindt Talbi.

De komende maanden zullen we Talbi dus wellicht vooral aan het werk zien in de Challenger Pro League. Een nieuwe kans versieren bij de A-ploeg wordt niet evident, want de concurrentie op de flanken is enorm. Talbi moest daar vorig seizoen al afrekenen met Skov Olsen en Nusa en nu zijn er ook nog Zinckernagel en Skoras. 

Moet hij nog dit seizoen opnieuw zijn kans krijgen?

Meest recent

Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

38
38
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

30
30
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

214
214
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

68
68
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

558
558
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

175
175
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

161
161
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

392
392
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

56
56
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

222
222
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

57
57
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

81
81
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

67
67
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

68
68
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

109
109
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

449
449
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

16
16
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

262
262
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

343
343
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

750
750
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

654
654
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

362
362
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

135
135
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

127
127

Meer sportnieuws