'Man Utd en Spurs strijden om voormalig Club-goudhaantje'

148
'Man Utd en Spurs strijden om voormalig Club-goudhaantje'

Bij Manchester United mogen we de komende maanden heel wat beweging verwachten, nu de gedeeltelijke overname door Sir Jim Ratcliffe helemaal afgerond is. De sterke man van INEOS neemt het sportieve beleid in handen en wil met Dan Ashworth (Newcastle) een nieuwe sportief directeur halen. Die zal wellicht ook snel zijn stempel drukken op het transferbeleid.

Dat kenmerkte zich de voorbije jaren vooral door het betalen van veel te hoge transfersommen voor spelers die vervolgens de verwachtingen maar zelden konden inlossen. Er werd bovendien ook fors geïnvesteerd in oudere vedetten als Varane en Casemiro, maar dat bleek niet altijd een goede keuze.

LEES OOK: ‘Westerlo op een zucht van nieuwe toptransfer’

Kossounou speelt zich in de kijker

Er mogen in de zomer heel wat aanwinsten verwacht worden en één van hen wordt mogelijk een oude bekende van Club Brugge. Om zijn defensie te versterken, aast United volgens Sport Bild onder meer op Odilon Kossounou. De Ivoriaan was van 2019 tot 2021 aan de slag op Jan Breydel.

Club wist hem daarna voor een slordige 23 miljoen euro te verkopen aan Bayer Leverkusen, waar Kossounou dit seizoen net als heel wat ploegmaats indruk maakt. Het levert hem ook interesse van Tottenham op, terwijl hij door de roddelpers ook al aan Real Madrid gelinkt werd.

Leverkusen wordt kaalgeplukt

Leverkusen heeft dan ook geld geroken en zou een prijskaartje van minstens 50 miljoen euro op zijn hoofd geplakt hebben. Kossunou heeft nog een contract tot 2026 bij de Duitse club, die op weg lijkt naar de eerste landstitel uit de geschiedenis. Ze bouwden de voorbije weken hun voorsprong op Bayern München uit tot acht punten.

De keerzijde van de medaille voor Leverkusen is wel dat de club de komende maanden kaalgeplukt dreigt te worden. Trainer Xabi Alonso wordt het hof gemaakt door Bayern en Liverpool, terwijl Man Utd naast Kossounou ook nog Edmond Tapsoba, Exequiel Palacios en Jeremie Frimpong op zijn lijstje zou hebben staan. Sterspeler Florian Wirtz wordt dan weer gelinkt aan Real Madrid en Manchester City.

Zou Koussounou een aanwinst zijn voor Man Utd?

Meest recent

'De Ketelaere grijpt naast absolute droomtransfer'

Een transfer naar Paris Saint-Germain zit er voor Charles De Ketelaere wellicht niet meer in. PSG ...

92
92
KRC Genk passeert weer langs de kassa door Juventus

KRC Genk kent een héél lucratieve zomer. Ze verkochten al voor 33 miljoen euro, maar ...

55
55
Nieuwe smaakmaker voor AA Gent? "Dit is zalig"

AA Gent is met een foutloze 6 op 6 aan de competitie begonnen. Zondagnamiddag werd ook La ...

32
32
Vraagtekens bij ingreep Bruno: "Is een transfer hangende?"

De eerste nederlaag van het seizoen is een feit bij RSC Anderlecht. De recordkampioen ging ...

155
155
'Club Brugge doet duizelen: transfersom van 45 miljoen'

Nadat het deze zomer al verschillende steunpilaren zag vertrekken, wil Club Brugge de rest van zijn ...

581
581
'Rodri naar Barça: City dokt monstersom voor opvolger'

Verschillende vooraanstaande bronnen bevestigen inmiddels het nieuws: Manchester City en FC ...

57
57
Tzolis verbaast bij debuut: Engelse pers trekt straffe conclusie

In Engeland is de eerste grote prijs van het seizoen uitgereikt. Kampioen Arsenal FC legde ...

228
228
‘Anderlecht plundert de kassa voor topschutter van 6M’

Anderlecht wil nog een echte doelpuntenmaker aan zijn aanval toevoegen. Paars-wit heeft daarvoor een ...

400
400
Standard bestolen op Mechelen? "Dit maakt voetbal kapot"

Standard heeft voor de tweede week op rij twee kostbare punten verspeeld. Op het veld van KV ...

221
221
Drama bij KRC Genk: "Hele club leeft intens met hem mee"

KRC Genk heeft zaterdagavond zijn eerste zege van het seizoen geboekt. De Limburgers bogen tegen KVC ...

271
271
'Anderlecht tot uiterste: Sibierski vol voor topaanwinst'

RSC Anderlecht staat weer met de voeten op de grond. De Brusselaars liepen zondagmiddag op Beveren ...

411
411
KVM wacht bang af: debuut aanwinst wordt nachtmerrie

KV Mechelen heeft zondagavond zijn eerste punt van het seizoen gepakt na een zeer bewogen avond. ...

174
174
Euvrard kijkt niet naar ref: "Dat mag echt niet gebeuren"

Bij Standard kunnen ze niet tevreden zijn over hun seizoensbegin. Ze blijven achter met een twee op ...

99
99
'Transfertwist: Lazio trekt na njet Standard naar Genk'

Voor Lazio is het seizoen donderdagavond rampzalig begonnen. Het werd in de Coppa Italia meteen ...

467
467
'Cercle dringt aan: target eist transfer'

Cercle Brugge is na twee speeldagen nog steeds ongeslagen in de Jupiler Pro League. Twee keer zorgde ...

77
77
Met wat hulp van Yamal: Bisiwu maakt meteen indruk bij Barça

Jesse Bisiwu versierde deze zomer een zeer straffe transfer. Na een soap die maandenlang aansleepte ...

159
159
'AA Gent houdt been stijf in dossier-Dean'

AA Gent kan nog altijd terugblikken op een foutloos seizoensbegin, want het ging zondag met 1-2 ...

203
203
'Anderlecht gaat hard: 4,5 mil voor oude bekende Sibierski'

Anderlecht is zondag tegen zijn eerste domper van het seizoen aangelopen, want het ging verrassend ...

494
494
Ruben Van Gucht onthult groot geheim: "Ik wist het meteen"

Ruben Van Gucht beleeft momenteel een bijzonder hoofdstuk in zijn leven. Een paar dagen geleden ...

89
89
'Man City geeft jawoord: Barça heeft Rodri beet'

FC Barcelona was deze mercato al druk in de weer en haalde met Anthony Gordon en Karim Adeyemi al de ...

167
167
Charleroi pronkt met zes op zes na nipte zege in Lommel

Na Club Brugge, AA Gent en Antwerp pronkt ook Charleroi na twee speeldagen nog met het maximum van ...

32
32
'PSV verliest steunpilaar voor 22 miljoen aan Dortmund'

Joey Veerman staat voor een nieuwe stap in zijn carrière. De 27-jarige middenvelder verruilt ...

80
80
KV Mechelen pakt punt tegen Standard na zinderende partij

Om 18u30 namen KV Mechelen en Standard het tegen elkaar op. Beide ploegen begonnen het seizoen met ...

159
159
Marc Coucke trekt alle registers open: "Kleine kapoen!"

Anderlecht kende deze namiddag de eerste ontgoocheling van het seizoen. De recordkampioen ging ...

182
182
‘Seys smeedt geheim transferplan: Club in alle staten'

Joaquin Seys ligt nog tot 2029 vast bij Club Brugge, maar achter de schermen groeit de twijfel over ...

1504
1504

Meer sportnieuws