'Man Utd en Spurs strijden om voormalig Club-goudhaantje'

door
'Man Utd en Spurs strijden om voormalig Club-goudhaantje'

Bij Manchester United mogen we de komende maanden heel wat beweging verwachten, nu de gedeeltelijke overname door Sir Jim Ratcliffe helemaal afgerond is. De sterke man van INEOS neemt het sportieve beleid in handen en wil met Dan Ashworth (Newcastle) een nieuwe sportief directeur halen. Die zal wellicht ook snel zijn stempel drukken op het transferbeleid.

Dat kenmerkte zich de voorbije jaren vooral door het betalen van veel te hoge transfersommen voor spelers die vervolgens de verwachtingen maar zelden konden inlossen. Er werd bovendien ook fors geïnvesteerd in oudere vedetten als Varane en Casemiro, maar dat bleek niet altijd een goede keuze.

LEES OOK: Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Kossounou speelt zich in de kijker

Er mogen in de zomer heel wat aanwinsten verwacht worden en één van hen wordt mogelijk een oude bekende van Club Brugge. Om zijn defensie te versterken, aast United volgens Sport Bild onder meer op Odilon Kossounou. De Ivoriaan was van 2019 tot 2021 aan de slag op Jan Breydel.

Club wist hem daarna voor een slordige 23 miljoen euro te verkopen aan Bayer Leverkusen, waar Kossounou dit seizoen net als heel wat ploegmaats indruk maakt. Het levert hem ook interesse van Tottenham op, terwijl hij door de roddelpers ook al aan Real Madrid gelinkt werd.

Leverkusen wordt kaalgeplukt

Leverkusen heeft dan ook geld geroken en zou een prijskaartje van minstens 50 miljoen euro op zijn hoofd geplakt hebben. Kossunou heeft nog een contract tot 2026 bij de Duitse club, die op weg lijkt naar de eerste landstitel uit de geschiedenis. Ze bouwden de voorbije weken hun voorsprong op Bayern München uit tot acht punten.

De keerzijde van de medaille voor Leverkusen is wel dat de club de komende maanden kaalgeplukt dreigt te worden. Trainer Xabi Alonso wordt het hof gemaakt door Bayern en Liverpool, terwijl Man Utd naast Kossounou ook nog Edmond Tapsoba, Exequiel Palacios en Jeremie Frimpong op zijn lijstje zou hebben staan. Sterspeler Florian Wirtz wordt dan weer gelinkt aan Real Madrid en Manchester City.

Zou Koussounou een aanwinst zijn voor Man Utd?

Meest recent

Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

5
5
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

27
27
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

43
43
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

73
73
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

37
37
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

264
264
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

216
216
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

178
178
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

202
202
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

158
158
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

37
37
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

58
58
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

42
42
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

154
154
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

103
103
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

206
206
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

254
254
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

61
61
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

140
140
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

452
452
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

67
67
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

368
368
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

257
257
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

97
97

Meer sportnieuws