Moris (Union) klaar voor Frankfurt: "We hebben veel geleerd van Schotland"

door
Moris (Union) klaar voor Frankfurt:

Royal Union SG kijkt vanavond Eintracht Frankfurt in de ogen in de Conference League. Maar liefst 58 000 fans zullen aanwezig zijn om het Europese duel te aanschouwen, de Brusselaars zijn gewaarschuwd. 

1400 Union-supporters maakten de verplaatsing naar Frankfurt. De wedstrijd is helemaal uitverkocht, de leider in de Belgische competitie mag zich opmaken voor een sfeervolle avond. Doelman Anthony Moris blikte bij de RTBF terug op hun duel tegen Rangers FC. 

LEES OOK: El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Dafalgan

"Na de wedstrijd moest ik zelfs een Dafalgan omdat ik zo'n hoofdpijn had", aldus de keeper. "Maar het is goed omdat meerdere van ons deze wedstrijd hebben meegemaakt en we dit soort enthousiasme opnieuw gaan beleven. We zullen dit moment moeten omarmen, maar we hebben veel van deze wedstrijd geleerd in Schotland."

Het is niet de eerste keer dat Moris tegenover fanatieke supporters staat. "Met de wedstrijden ook bij Club Brugge, Royal Antwerp FC en zelfs bij Standard hebben we wat dat betreft een bepaalde ervaring opgedaan. Maar als voetballer heb je voor dit soort wedstrijden al van kleins af aan hard gewerkt."

De heenwedstrijd eindigde vorige week in een 2-2 gelijkspel. Union zal dus vol aan de bak moeten als het Frankfurt wil kloppen en Europees door wil stoten. Goed nieuws is wel dat Kevin Mac Allister er opnieuw bij zal zijn. De Argentijn kreeg vorige week een stevige slag in het aangezicht en was niet speelklaar tegen KV Kortrijk. 

Ga jij kijken naar het duel tussen Frankfurt en Union?

Meest recent

KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

1
1
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

17
17
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

122
122
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

85
85
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

72
72
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

136
136
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

42
42
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

132
132
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

113
113
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

617
617
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

81
81
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

192
192
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

75
75
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

114
114
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

698
698
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

163
163
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

274
274
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

125
125
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

729
729
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

267
267
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

173
173
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

208
208
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

305
305
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

241
241
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

409
409

Meer sportnieuws