Nieuwe nachtmerrie Gent: "Eruit tegen Pro League Veteranen"

door
Nieuwe nachtmerrie Gent:

AA Gent pakte vorig weekend in Eupen eindelijk zijn eerste overwinning van 2024 en dat gaf de Buffalo's moed om woensdagavond tegen Maccabi Haifa een scheve situatie recht te zetten. Na de pijnlijke 1-0-nederlaag van vorige week moet er immers absoluut gewonnen worden om nog de achtste finales van de Conference League te kunnen halen.

Gent moet de partij echter wel afwerken in allesbehalve ideale omstandigheden. Omwille van de politieke situatie in Israel en de vrees voor incidenten die daaruit zouden kunnen komen, besloot het stadsbestuur immers dat de partij zonder supporters afgewerkt moet worden. Daarnaast mist Gent met Julien De Sart ook nog eens een sterkhouder met een schorsing.

Als klap op de vuurpijl begon de match ook nog eens dramatisch voor Gent. Het kwam immers na vier minuten alweer op achterstand. Pierrot, ook in de heenwedstrijd al de boeman, kreeg te veel ruimte om te trappen en tot overmaat van ramp week zijn poging ook nog eens af op Kandouss, waardoor Roef kansloos was.

Daarna probeerde Gent wel de bakens te verzetten, maar het spel was te steriel en te traag om Maccabi in de problemen te brengen. Dat zorgt ervoor dat op X de kritiek op de Buffalo's begint aan te zwengelen. Vele supporters kunnen niet geloven dat Gent op het punt staat om uitgeschakeld te worden door een ploeg van het niveau van Haifa.

Er wordt dan ook smalend gedaan over de prestaties sinds de winterstop en de wintermercato, die uiteindelijk dramatisch gebleken is voor Gent. Zonder Fofana, Orban en Cuypers lijken de Buffalo's onthoofd te zijn, want hun vervangers brengen nog niet wat verwacht wordt.

LEES OOK: Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Zal AA Gent dit nog rechtzetten?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

34
34
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

43
43
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

138
138
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

152
152
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

252
252
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

349
349
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

91
91
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

509
509
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

290
290
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

269
269
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

171
171
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

279
279
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

422
422
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

68
68
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

136
136
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

61
61
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

256
256
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

211
211
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

72
72
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

128
128

Meer sportnieuws