Nieuwe nachtmerrie Gent: "Eruit tegen Pro League Veteranen"

door
Nieuwe nachtmerrie Gent:

AA Gent pakte vorig weekend in Eupen eindelijk zijn eerste overwinning van 2024 en dat gaf de Buffalo's moed om woensdagavond tegen Maccabi Haifa een scheve situatie recht te zetten. Na de pijnlijke 1-0-nederlaag van vorige week moet er immers absoluut gewonnen worden om nog de achtste finales van de Conference League te kunnen halen.

Gent moet de partij echter wel afwerken in allesbehalve ideale omstandigheden. Omwille van de politieke situatie in Israel en de vrees voor incidenten die daaruit zouden kunnen komen, besloot het stadsbestuur immers dat de partij zonder supporters afgewerkt moet worden. Daarnaast mist Gent met Julien De Sart ook nog eens een sterkhouder met een schorsing.

Als klap op de vuurpijl begon de match ook nog eens dramatisch voor Gent. Het kwam immers na vier minuten alweer op achterstand. Pierrot, ook in de heenwedstrijd al de boeman, kreeg te veel ruimte om te trappen en tot overmaat van ramp week zijn poging ook nog eens af op Kandouss, waardoor Roef kansloos was.

Daarna probeerde Gent wel de bakens te verzetten, maar het spel was te steriel en te traag om Maccabi in de problemen te brengen. Dat zorgt ervoor dat op X de kritiek op de Buffalo's begint aan te zwengelen. Vele supporters kunnen niet geloven dat Gent op het punt staat om uitgeschakeld te worden door een ploeg van het niveau van Haifa.

Er wordt dan ook smalend gedaan over de prestaties sinds de winterstop en de wintermercato, die uiteindelijk dramatisch gebleken is voor Gent. Zonder Fofana, Orban en Cuypers lijken de Buffalo's onthoofd te zijn, want hun vervangers brengen nog niet wat verwacht wordt.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

Zal AA Gent dit nog rechtzetten?

Meest recent

'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

0
0
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

15
15
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

93
93
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

41
41
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

108
108
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

43
43
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

249
249
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

186
186
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

440
440
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

117
117
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

303
303
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

56
56
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

340
340
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

498
498
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

614
614
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

137
137
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

241
241
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

25
25
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

384
384
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

337
337
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

342
342
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

240
240
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

404
404
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

99
99

Meer sportnieuws