Nieuwe nachtmerrie Gent: "Eruit tegen Pro League Veteranen"

door
Nieuwe nachtmerrie Gent:

AA Gent pakte vorig weekend in Eupen eindelijk zijn eerste overwinning van 2024 en dat gaf de Buffalo's moed om woensdagavond tegen Maccabi Haifa een scheve situatie recht te zetten. Na de pijnlijke 1-0-nederlaag van vorige week moet er immers absoluut gewonnen worden om nog de achtste finales van de Conference League te kunnen halen.

Gent moet de partij echter wel afwerken in allesbehalve ideale omstandigheden. Omwille van de politieke situatie in Israel en de vrees voor incidenten die daaruit zouden kunnen komen, besloot het stadsbestuur immers dat de partij zonder supporters afgewerkt moet worden. Daarnaast mist Gent met Julien De Sart ook nog eens een sterkhouder met een schorsing.

Als klap op de vuurpijl begon de match ook nog eens dramatisch voor Gent. Het kwam immers na vier minuten alweer op achterstand. Pierrot, ook in de heenwedstrijd al de boeman, kreeg te veel ruimte om te trappen en tot overmaat van ramp week zijn poging ook nog eens af op Kandouss, waardoor Roef kansloos was.

Daarna probeerde Gent wel de bakens te verzetten, maar het spel was te steriel en te traag om Maccabi in de problemen te brengen. Dat zorgt ervoor dat op X de kritiek op de Buffalo's begint aan te zwengelen. Vele supporters kunnen niet geloven dat Gent op het punt staat om uitgeschakeld te worden door een ploeg van het niveau van Haifa.

Er wordt dan ook smalend gedaan over de prestaties sinds de winterstop en de wintermercato, die uiteindelijk dramatisch gebleken is voor Gent. Zonder Fofana, Orban en Cuypers lijken de Buffalo's onthoofd te zijn, want hun vervangers brengen nog niet wat verwacht wordt.

LEES OOK: Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Zal AA Gent dit nog rechtzetten?

Meest recent

Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

18
18
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

25
25
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

265
265
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

333
333
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

65
65
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

264
264
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

194
194
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

466
466
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

410
410
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

65
65
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

683
683
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

426
426
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

194
194
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

252
252
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

711
711
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

984
984
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

340
340
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

122
122
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

322
322
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

318
318
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

659
659
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

369
369
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

802
802
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

731
731
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

911
911

Meer sportnieuws