'Westerlo moet alweer offensieve domper slikken'

door
'Westerlo moet alweer offensieve domper slikken'

Westerlo wou dit seizoen opnieuw meedraaien in de subtop nadat het zich vorig seizoen knap in de top acht wist te scharen, maar dat draaide anders uit. De motor van de Kemphanen sloeg maar niet aan en Westerlo vertoefde zelfs zeer lange tijd in de kelder van het klassement.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Westerlo krijgt weer slecht nieuws

Daar wist het sinds de aanstelling van Rik De Mil wel uit weg te klimmen, maar helemaal veilig is Westerlo nog steeds niet. Het staat momenteel wel op de tiende plaats in het klassement, maar het heeft slechts vier punten voorsprong op de play-downs. Er moeten in de laatste vier wedstrijden van de reguliere competitie dus nog punten gepakt worden.

De Mil kan elke kracht dus gebruiken, maar hij moet alweer een tegenvaller slikken. Gazet van Antwerpen weet immers dat Romeo Vermant deze week op training een enkelblessure opgelopen heeft. Het is nog niet duidelijk hoe lang hij precies buiten strijd zal zijn, maar de wedstrijd van komend weekend tegen STVV komt zeker te vroeg.

Aanval helemaal onthoofd

Dat is balen voor De Mil, want hij haalde Vermant weg bij Club Brugge juist omdat hij al met zoveel blessures kende in zijn voorhoede. Tijdens de winterstage zag hij immers al Kyan Vaesen en Lucas Stassin voor lange tijd uitvallen. Omdat Westerlo in het slot van de wintermercato nog Daci liet vertrekken, blijft zo enkel nog Matija Frigan over als fitte spits.

Het wordt dus puzzelen voor De Mil, die zal hopen dat Vermant niet lang out zal zijn en dat ook Vaesen in de komende weken nog een rol kan spelen. Na STVV wachten er Westerlo immers ook nog confrontaties met Charleroi, KV Mechelen en Genk. Vooral de partij tegen de Carolo's zal wellicht belangrijk worden.

Zal Westerlo nog in de problemen komen?

Meest recent

Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

13
13
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

50
50
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

39
39
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

46
46
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

65
65
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

313
313
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

60
60
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

251
251
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

345
345
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

292
292
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

198
198
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

300
300
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

137
137
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

93
93
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

96
96
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

104
104
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

66
66
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

275
275
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

275
275
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

102
102
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

505
505
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

292
292

Meer sportnieuws