Bakayoko gaat Ronaldinho achterna met bijzonder moment

door
Bakayoko gaat Ronaldinho achterna met bijzonder moment

Dinsdagavond werd er weer gevoetbald in de Champions League. Internazionale haalde het nipt van Atletico Madrid, terwijl PSV en Borussia Dortmund elkaar in evenwicht hielden. Ook een aantal Belgen eisten een opvallende rol op.

Zo was Axel Witsel misschien wel dé uitblinker bij Atletico Madrid. Vooral in de eerste helft was de ex-Rode Duivel onverzettelijk als centrale verdediger, al kon hij uiteindelijk niet voorkomen dat zijn ploeg met 1-0 ging verliezen in Milaan. Arthur Vermeeren kwam daarbij niet van de bank.

LEES OOK: 'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

Bakayoko kopieert iconisch Ronaldinho-moment

Ook voor Julian Duranville was er bij Dortmund geen invalbeurt weggelegd, maar bij PSV stond Johan Bakayoko wél gewoon in de basis. De 20-jarige flankaanvaller keerde terug in het elftal nadat hij vorig weekend wegens ziekte de competitiematch tegen Heracles nog had gemists.

En Bakayoko leek er wel zin in te hebben. Zo zorgde hij voor de aftrap voor een opmerkelijk moment. Tijdens de Champions League-hymne stond hij opvallend in zijn handen te wrijven en zijn lippen te likken. Een kopie van een iconisch moment van Ronaldinho, die ook stond te likkebaarden voor hij in 2010 met AC Milan een glansprestatie tegen Manchester United zou leveren.

Helaas geen glansprestatie

Helaas stopte daar meteen ook de gelijkenis met de Braziliaanse sensatie, want het werd niet de avond van Bakayoko. Hij leek nooit helemaal in de wedstrijd te zitten en had moeite om zich door te zetten tegen Dortmund. Voor rust kreeg hij wel twee goede kansen, maar die wrong hij door technische foutjes allebei de nek om.

Zal Bakayoko zich in de terugmatch wel kunnen tonen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

5
5
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

101
101
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

143
143
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

308
308
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

75
75
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

248
248
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

228
228
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

221
221
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

214
214
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

44
44
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

72
72
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

183
183
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

139
139
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

50
50
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

121
121
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

183
183
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

124
124
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

178
178
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

239
239
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

248
248
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

786
786
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

187
187
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

99
99
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

152
152
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

63
63

Meer sportnieuws