Bakayoko gaat Ronaldinho achterna met bijzonder moment

door
Bakayoko gaat Ronaldinho achterna met bijzonder moment

Dinsdagavond werd er weer gevoetbald in de Champions League. Internazionale haalde het nipt van Atletico Madrid, terwijl PSV en Borussia Dortmund elkaar in evenwicht hielden. Ook een aantal Belgen eisten een opvallende rol op.

Zo was Axel Witsel misschien wel dé uitblinker bij Atletico Madrid. Vooral in de eerste helft was de ex-Rode Duivel onverzettelijk als centrale verdediger, al kon hij uiteindelijk niet voorkomen dat zijn ploeg met 1-0 ging verliezen in Milaan. Arthur Vermeeren kwam daarbij niet van de bank.

LEES OOK: België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Bakayoko kopieert iconisch Ronaldinho-moment

Ook voor Julian Duranville was er bij Dortmund geen invalbeurt weggelegd, maar bij PSV stond Johan Bakayoko wél gewoon in de basis. De 20-jarige flankaanvaller keerde terug in het elftal nadat hij vorig weekend wegens ziekte de competitiematch tegen Heracles nog had gemists.

En Bakayoko leek er wel zin in te hebben. Zo zorgde hij voor de aftrap voor een opmerkelijk moment. Tijdens de Champions League-hymne stond hij opvallend in zijn handen te wrijven en zijn lippen te likken. Een kopie van een iconisch moment van Ronaldinho, die ook stond te likkebaarden voor hij in 2010 met AC Milan een glansprestatie tegen Manchester United zou leveren.

Helaas geen glansprestatie

Helaas stopte daar meteen ook de gelijkenis met de Braziliaanse sensatie, want het werd niet de avond van Bakayoko. Hij leek nooit helemaal in de wedstrijd te zitten en had moeite om zich door te zetten tegen Dortmund. Voor rust kreeg hij wel twee goede kansen, maar die wrong hij door technische foutjes allebei de nek om.

Zal Bakayoko zich in de terugmatch wel kunnen tonen?

Meest recent

Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

6
6
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

35
35
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

52
52
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

321
321
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

42
42
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

105
105
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

323
323
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

250
250
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

154
154
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

150
150
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

127
127
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

96
96
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

409
409
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

84
84
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

342
342
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

135
135
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

836
836
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

443
443
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

128
128
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

559
559
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

719
719
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1054
1054
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

174
174
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

120
120

Meer sportnieuws