Bakayoko gaat Ronaldinho achterna met bijzonder moment

door
Bakayoko gaat Ronaldinho achterna met bijzonder moment

Dinsdagavond werd er weer gevoetbald in de Champions League. Internazionale haalde het nipt van Atletico Madrid, terwijl PSV en Borussia Dortmund elkaar in evenwicht hielden. Ook een aantal Belgen eisten een opvallende rol op.

Zo was Axel Witsel misschien wel dé uitblinker bij Atletico Madrid. Vooral in de eerste helft was de ex-Rode Duivel onverzettelijk als centrale verdediger, al kon hij uiteindelijk niet voorkomen dat zijn ploeg met 1-0 ging verliezen in Milaan. Arthur Vermeeren kwam daarbij niet van de bank.

LEES OOK: Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

Bakayoko kopieert iconisch Ronaldinho-moment

Ook voor Julian Duranville was er bij Dortmund geen invalbeurt weggelegd, maar bij PSV stond Johan Bakayoko wél gewoon in de basis. De 20-jarige flankaanvaller keerde terug in het elftal nadat hij vorig weekend wegens ziekte de competitiematch tegen Heracles nog had gemists.

En Bakayoko leek er wel zin in te hebben. Zo zorgde hij voor de aftrap voor een opmerkelijk moment. Tijdens de Champions League-hymne stond hij opvallend in zijn handen te wrijven en zijn lippen te likken. Een kopie van een iconisch moment van Ronaldinho, die ook stond te likkebaarden voor hij in 2010 met AC Milan een glansprestatie tegen Manchester United zou leveren.

Helaas geen glansprestatie

Helaas stopte daar meteen ook de gelijkenis met de Braziliaanse sensatie, want het werd niet de avond van Bakayoko. Hij leek nooit helemaal in de wedstrijd te zitten en had moeite om zich door te zetten tegen Dortmund. Voor rust kreeg hij wel twee goede kansen, maar die wrong hij door technische foutjes allebei de nek om.

Zal Bakayoko zich in de terugmatch wel kunnen tonen?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

51
51
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

71
71
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

89
89
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

247
247
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

130
130
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

431
431
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

162
162
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

217
217
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

449
449
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

689
689
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

683
683
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

378
378
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

593
593
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

541
541
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws