Bakayoko gaat Ronaldinho achterna met bijzonder moment

door
Bakayoko gaat Ronaldinho achterna met bijzonder moment

Dinsdagavond werd er weer gevoetbald in de Champions League. Internazionale haalde het nipt van Atletico Madrid, terwijl PSV en Borussia Dortmund elkaar in evenwicht hielden. Ook een aantal Belgen eisten een opvallende rol op.

Zo was Axel Witsel misschien wel dé uitblinker bij Atletico Madrid. Vooral in de eerste helft was de ex-Rode Duivel onverzettelijk als centrale verdediger, al kon hij uiteindelijk niet voorkomen dat zijn ploeg met 1-0 ging verliezen in Milaan. Arthur Vermeeren kwam daarbij niet van de bank.

LEES OOK: Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

Bakayoko kopieert iconisch Ronaldinho-moment

Ook voor Julian Duranville was er bij Dortmund geen invalbeurt weggelegd, maar bij PSV stond Johan Bakayoko wél gewoon in de basis. De 20-jarige flankaanvaller keerde terug in het elftal nadat hij vorig weekend wegens ziekte de competitiematch tegen Heracles nog had gemists.

En Bakayoko leek er wel zin in te hebben. Zo zorgde hij voor de aftrap voor een opmerkelijk moment. Tijdens de Champions League-hymne stond hij opvallend in zijn handen te wrijven en zijn lippen te likken. Een kopie van een iconisch moment van Ronaldinho, die ook stond te likkebaarden voor hij in 2010 met AC Milan een glansprestatie tegen Manchester United zou leveren.

Helaas geen glansprestatie

Helaas stopte daar meteen ook de gelijkenis met de Braziliaanse sensatie, want het werd niet de avond van Bakayoko. Hij leek nooit helemaal in de wedstrijd te zitten en had moeite om zich door te zetten tegen Dortmund. Voor rust kreeg hij wel twee goede kansen, maar die wrong hij door technische foutjes allebei de nek om.

Zal Bakayoko zich in de terugmatch wel kunnen tonen?

Meest recent

United pakt vierde plek: 'briljante' Lammens grote held

Manchester United heeft maandagavond een uitstekende zaak gedaan. De Mancunians konden beslag leggen ...

22
22
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

132
132
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

137
137
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

210
210
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

397
397
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

132
132
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

72
72
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

640
640
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

350
350
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

146
146
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

322
322
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

874
874
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

140
140
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

338
338
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

121
121
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

353
353
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

35
35
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

230
230
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

349
349
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

137
137
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

195
195
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

179
179
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

336
336
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74

Meer sportnieuws