TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt flop terug, toptalent Genk gegeerd'

436 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt flop terug, toptalent Genk gegeerd'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge zullen ze in de zomer weer op zoek moeten naar een nieuwe oplossing voor een flopaankoop. Kamal Sowah wordt dit seizoen uitgeleend aan Standard, maar kan daar ook niet overtuigen. De Rouches beschikken over een aankoopoptie van 3 miljoen euro, maar de kans lijkt onbestaande dat die gelicht zal worden. Ook voor Faitout Maouassa en Roman Yaremchuk zal onderdak gevonden moeten worden.

KRC Genk heeft alweer de nodige goudhaantjes uit de eigen opleiding in handen. Komende zomer moet El Khannouss veel geld opleveren en er wordt ook veel verwacht van Karetsas, maar met Ilyes Bennane loopt er nog een absoluut toptalent rond. De amper 13-jarige spelmaker wordt nu al het hof gemaakt door verschillende Europese topclubs. Ajax, Lille en Leverkusen drukken door, terwijl ook Real Madrid hem al uitnodigde. Bennane wil echter bij Genk blijven.

Wel zullen de Limburgers in de zomer normaliter afscheid nemen van twee verhuurde spelers. FC Köln zou zelfs nu al de aankoopoptie van Rasmus Carstensen gelicht hebben, want de voorbije maanden was de rechtsachter een vaste waarde in de Bundesliga. Daarnaast zou Elche ook de onderhandelingen aangeknoopt hebben voor een definitieve transfer van Nicolas Castro.

Antwerp liet in januari Arthur Vermeeren naar Atletico Madrid vertrekken, onder meer omdat de Great Old de centen nodig had. Daardoor vingen ze minder dan gehoopt, want er werd melding gemaakt van een transfersom van 18 miljoen euro die kan oplopen tot 25 miljoen. Mogelijk ligt dat bedrag echter nog lager, want analist Stéphane Streker beweert dat de cijfers overschat werden.

Buitenland

Ondanks de penibele financiële situatie hoopt FC Barcelona zich in de zomer toch te kunnen versterken. Zo zou het zich in de strijd willen mengen voor Benjamin Sesko. Het goudhaantje van RB Leipzig is echter bijzonder gegeerd. Ook Manchester City en Liverpool zouden immers aan de mouw van de jonge spits trekken.

Voor Johan Bakayoko lonkt in de zomer ook meer dan waarschijnlijk een toptransfer na zijn sterke seizoen bij PSV. De Nederlanders zouden minstens 60 miljoen euro willen vangen voor de Rode Duivel, die nu al op heel wat interesse kan rekenen. Liverpool, Manchester United en Arsenal zouden zijn situatie al in de gaten houden, net als enkele clubs uit de Bundesliga en Serie A.

Moet Sowah nog een kans krijgen bij Club?

Meest recent

België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

20
20
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

164
164
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

34
34
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

40
40
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

113
113
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

107
107
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

73
73
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

136
136
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

53
53
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

158
158
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

136
136
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

172
172
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

392
392
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

260
260
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

839
839
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

507
507
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

553
553
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

391
391
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

712
712
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

351
351
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

546
546
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

141
141
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2270
2270

Meer sportnieuws