'Standard dreigt 6 spelers te moeten verkopen'

door
'Standard dreigt 6 spelers te moeten verkopen'

Standard heeft met 777 Partners een eigenaar die nog nergens succes heeft geboekt.  Meer zelfs, alle clubs in hun bezit zijn op de sukkel. Gelden verplaatsen is dan ook hun grootste zorg, niet de uitbouw van een club. De Rouches staan nog maar eens voor een moeilijke zomer.

LEES OOK: Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Zes spelers met 1 jaar contract

Standard leert niet uit zijn fouten. Met Bokadi en Laifis gaan er nog twee spelers de club gratis verlaten. Dat gebeurde de afgelopen jaren wel vaker. Vooral Bokadi had nog een som kunnen opleveren. Dat zal dus niet gebeuren.

La Dernière Heure weet dat Bodart, Epolo, Noubi, Balikwisha, Dewaele en Perica nog maar een jaar contract hebben. Voor hen lijkt het zeer duidelijk: bijtekenen of vertrekken. Anders dreigt Standard wéér spelers gratis te verliezen in 2025. Dat kan de club zich financieel niet veroorloven.

Bodart, Noubi en Epolo

Bodart is de speler die de meeste marktwaarde heeft. Hij is een lichtpunt bij Standard en de Rouches gaan hem wellicht ten gelde maken. Dat is noodzakelijk. Bodart is ook klaar voor een stap hogerop. Epolo is de keeper van SL16 en zou zijn ideale vervanger zijn, maar dan moet hij dus eerst bijtekenen.

Noubi is nog een speler die op termijn voor het nodige geld verkocht kan worden. Hij moet ook bijtekenen als Standard nog goed wil verdienen op hem. Balikwisha werd door Hoefkens genegeerd na een sterk seizoen onder Deila. Onder Leko komt hij weer meer aan spelen toe, maar zijn oude niveau haalde hij nog niet. Wat brengt zijn toekomst?

Jongens als Dewaele en Perica lijken niet echt een toekomst te hebben in de Vurige Stede. Trekken zij de deur achter zich dicht op Sclessin?

Moet Standard snel gaan handelen?

Meest recent

KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

26
26
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

95
95
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

19
19
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

319
319
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

103
103
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

58
58
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

13
13
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

26
26
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

346
346
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

148
148
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

483
483
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

66
66
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

96
96
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

316
316
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

212
212
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

501
501
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

184
184
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

598
598
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

243
243
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

737
737
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

193
193
'Club Brugge-bom zindert na: twee grove fouten Verhaeghe'

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

960
960
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

445
445
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

79
79
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

62
62

Meer sportnieuws