'Standard dreigt 6 spelers te moeten verkopen'

651 stemmen
'Standard dreigt 6 spelers te moeten verkopen'

Standard heeft met 777 Partners een eigenaar die nog nergens succes heeft geboekt.  Meer zelfs, alle clubs in hun bezit zijn op de sukkel. Gelden verplaatsen is dan ook hun grootste zorg, niet de uitbouw van een club. De Rouches staan nog maar eens voor een moeilijke zomer.

LEES OOK: "Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Zes spelers met 1 jaar contract

Standard leert niet uit zijn fouten. Met Bokadi en Laifis gaan er nog twee spelers de club gratis verlaten. Dat gebeurde de afgelopen jaren wel vaker. Vooral Bokadi had nog een som kunnen opleveren. Dat zal dus niet gebeuren.

La Dernière Heure weet dat Bodart, Epolo, Noubi, Balikwisha, Dewaele en Perica nog maar een jaar contract hebben. Voor hen lijkt het zeer duidelijk: bijtekenen of vertrekken. Anders dreigt Standard wéér spelers gratis te verliezen in 2025. Dat kan de club zich financieel niet veroorloven.

Bodart, Noubi en Epolo

Bodart is de speler die de meeste marktwaarde heeft. Hij is een lichtpunt bij Standard en de Rouches gaan hem wellicht ten gelde maken. Dat is noodzakelijk. Bodart is ook klaar voor een stap hogerop. Epolo is de keeper van SL16 en zou zijn ideale vervanger zijn, maar dan moet hij dus eerst bijtekenen.

Noubi is nog een speler die op termijn voor het nodige geld verkocht kan worden. Hij moet ook bijtekenen als Standard nog goed wil verdienen op hem. Balikwisha werd door Hoefkens genegeerd na een sterk seizoen onder Deila. Onder Leko komt hij weer meer aan spelen toe, maar zijn oude niveau haalde hij nog niet. Wat brengt zijn toekomst?

Jongens als Dewaele en Perica lijken niet echt een toekomst te hebben in de Vurige Stede. Trekken zij de deur achter zich dicht op Sclessin?

Moet Standard snel gaan handelen?

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

11
11
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

7
7
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

40
40
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

254
254
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

35
35
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

132
132
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

163
163
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

132
132
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

429
429
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

106
106
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

105
105
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

51
51
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

144
144
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

294
294
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

114
114
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

56
56
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

70
70
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

227
227
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

67
67
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

154
154
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

421
421
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

276
276
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

539
539
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

148
148

Meer sportnieuws