'Standard dreigt 6 spelers te moeten verkopen'

door
'Standard dreigt 6 spelers te moeten verkopen'

Standard heeft met 777 Partners een eigenaar die nog nergens succes heeft geboekt.  Meer zelfs, alle clubs in hun bezit zijn op de sukkel. Gelden verplaatsen is dan ook hun grootste zorg, niet de uitbouw van een club. De Rouches staan nog maar eens voor een moeilijke zomer.

LEES OOK: Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Zes spelers met 1 jaar contract

Standard leert niet uit zijn fouten. Met Bokadi en Laifis gaan er nog twee spelers de club gratis verlaten. Dat gebeurde de afgelopen jaren wel vaker. Vooral Bokadi had nog een som kunnen opleveren. Dat zal dus niet gebeuren.

La Dernière Heure weet dat Bodart, Epolo, Noubi, Balikwisha, Dewaele en Perica nog maar een jaar contract hebben. Voor hen lijkt het zeer duidelijk: bijtekenen of vertrekken. Anders dreigt Standard wéér spelers gratis te verliezen in 2025. Dat kan de club zich financieel niet veroorloven.

Bodart, Noubi en Epolo

Bodart is de speler die de meeste marktwaarde heeft. Hij is een lichtpunt bij Standard en de Rouches gaan hem wellicht ten gelde maken. Dat is noodzakelijk. Bodart is ook klaar voor een stap hogerop. Epolo is de keeper van SL16 en zou zijn ideale vervanger zijn, maar dan moet hij dus eerst bijtekenen.

Noubi is nog een speler die op termijn voor het nodige geld verkocht kan worden. Hij moet ook bijtekenen als Standard nog goed wil verdienen op hem. Balikwisha werd door Hoefkens genegeerd na een sterk seizoen onder Deila. Onder Leko komt hij weer meer aan spelen toe, maar zijn oude niveau haalde hij nog niet. Wat brengt zijn toekomst?

Jongens als Dewaele en Perica lijken niet echt een toekomst te hebben in de Vurige Stede. Trekken zij de deur achter zich dicht op Sclessin?

Moet Standard snel gaan handelen?

Meest recent

'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

7
7
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit?'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

108
108
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

194
194
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

30
30
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

52
52
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

140
140
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

49
49
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

51
51
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

255
255
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

151
151
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

48
48
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

127
127
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

168
168
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

73
73
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

135
135
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

404
404
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

121
121
Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Eliot Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder ging al op jonge leeftijd ...

110
110
'Knaltransfer Godts ter discussie: Ajax verlangt monstersom'

De zomermercato komt eraan en de clubs zijn al volop bezig met volgend seizoen. Mika Godt is grof ...

102
102
Wending Lukaku in de maak: bondscoach Garcia gespot

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man in ...

191
191
‘FIFA hoort Kompany: nieuwe regel op WK 2026’

Het WK 2026 sluipt dichterbij en de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn alle voorbereidingen aan ...

147
147
Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden zindert nog na. Radja Nainggolan bracht de uitploeg op ...

236
236
Totale exodus op Stayen? STVV-fans krijgen goed nieuws

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

110
110
'Grootse renovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

758
758
Kompany reageert met Anderlecht-anekdote op CL-schorsing

In de Champions League is het dinsdagavond likkebaarden geblazen. Met Paris Saint-Germain en Bayern ...

118
118

Meer sportnieuws