'Standard dreigt 6 spelers te moeten verkopen'

door
'Standard dreigt 6 spelers te moeten verkopen'

Standard heeft met 777 Partners een eigenaar die nog nergens succes heeft geboekt.  Meer zelfs, alle clubs in hun bezit zijn op de sukkel. Gelden verplaatsen is dan ook hun grootste zorg, niet de uitbouw van een club. De Rouches staan nog maar eens voor een moeilijke zomer.

LEES OOK: Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Zes spelers met 1 jaar contract

Standard leert niet uit zijn fouten. Met Bokadi en Laifis gaan er nog twee spelers de club gratis verlaten. Dat gebeurde de afgelopen jaren wel vaker. Vooral Bokadi had nog een som kunnen opleveren. Dat zal dus niet gebeuren.

La Dernière Heure weet dat Bodart, Epolo, Noubi, Balikwisha, Dewaele en Perica nog maar een jaar contract hebben. Voor hen lijkt het zeer duidelijk: bijtekenen of vertrekken. Anders dreigt Standard wéér spelers gratis te verliezen in 2025. Dat kan de club zich financieel niet veroorloven.

Bodart, Noubi en Epolo

Bodart is de speler die de meeste marktwaarde heeft. Hij is een lichtpunt bij Standard en de Rouches gaan hem wellicht ten gelde maken. Dat is noodzakelijk. Bodart is ook klaar voor een stap hogerop. Epolo is de keeper van SL16 en zou zijn ideale vervanger zijn, maar dan moet hij dus eerst bijtekenen.

Noubi is nog een speler die op termijn voor het nodige geld verkocht kan worden. Hij moet ook bijtekenen als Standard nog goed wil verdienen op hem. Balikwisha werd door Hoefkens genegeerd na een sterk seizoen onder Deila. Onder Leko komt hij weer meer aan spelen toe, maar zijn oude niveau haalde hij nog niet. Wat brengt zijn toekomst?

Jongens als Dewaele en Perica lijken niet echt een toekomst te hebben in de Vurige Stede. Trekken zij de deur achter zich dicht op Sclessin?

Moet Standard snel gaan handelen?

Meest recent

Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

25
25
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

201
201
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

22
22
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

149
149
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

126
126
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

70
70
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

190
190
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

15
15
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

71
71
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

326
326
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

119
119
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

196
196
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

94
94
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

326
326
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

187
187
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

163
163
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

488
488
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

161
161
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

169
169
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

32
32
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

264
264
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

283
283
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

398
398
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

142
142
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

303
303

Meer sportnieuws