'Standard dreigt 6 spelers te moeten verkopen'

651 stemmen
'Standard dreigt 6 spelers te moeten verkopen'

Standard heeft met 777 Partners een eigenaar die nog nergens succes heeft geboekt.  Meer zelfs, alle clubs in hun bezit zijn op de sukkel. Gelden verplaatsen is dan ook hun grootste zorg, niet de uitbouw van een club. De Rouches staan nog maar eens voor een moeilijke zomer.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Zes spelers met 1 jaar contract

Standard leert niet uit zijn fouten. Met Bokadi en Laifis gaan er nog twee spelers de club gratis verlaten. Dat gebeurde de afgelopen jaren wel vaker. Vooral Bokadi had nog een som kunnen opleveren. Dat zal dus niet gebeuren.

La Dernière Heure weet dat Bodart, Epolo, Noubi, Balikwisha, Dewaele en Perica nog maar een jaar contract hebben. Voor hen lijkt het zeer duidelijk: bijtekenen of vertrekken. Anders dreigt Standard wéér spelers gratis te verliezen in 2025. Dat kan de club zich financieel niet veroorloven.

Bodart, Noubi en Epolo

Bodart is de speler die de meeste marktwaarde heeft. Hij is een lichtpunt bij Standard en de Rouches gaan hem wellicht ten gelde maken. Dat is noodzakelijk. Bodart is ook klaar voor een stap hogerop. Epolo is de keeper van SL16 en zou zijn ideale vervanger zijn, maar dan moet hij dus eerst bijtekenen.

Noubi is nog een speler die op termijn voor het nodige geld verkocht kan worden. Hij moet ook bijtekenen als Standard nog goed wil verdienen op hem. Balikwisha werd door Hoefkens genegeerd na een sterk seizoen onder Deila. Onder Leko komt hij weer meer aan spelen toe, maar zijn oude niveau haalde hij nog niet. Wat brengt zijn toekomst?

Jongens als Dewaele en Perica lijken niet echt een toekomst te hebben in de Vurige Stede. Trekken zij de deur achter zich dicht op Sclessin?

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?
30

Moet Standard snel gaan handelen?

Meest recent

Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

30
30
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

329
329
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

25
25
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

245
245
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

25
25
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

13
13
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

26
26
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

158
158
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

220
220
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

177
177
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

667
667
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

502
502
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

375
375
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

236
236
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

245
245
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

95
95
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

63
63
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

233
233
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

98
98
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

75
75
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

436
436
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

211
211
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

250
250
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

516
516
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

123
123

Meer sportnieuws