Atletico kraakt alsnog voor Inter, goedkope penalty redt PSV

door
Atletico kraakt alsnog voor Inter, goedkope penalty redt PSV

De twee wedstrijden van dinsdagavond in de Champions League hebben geen grote beslissing kunnen brengen. In beide clashes ligt alles nog open voor de terugmatch. Atletico Madrid kraakte in het slot wel nog en slikte een nipte nederlaag bij Inter, terwijl PSV dankzij een goedkope penalty een gelijkspel uit de brand sleepte tegen Dortmund.

LEES OOK: 'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Internazionale - Atletico Madrid 1-0

Het werd voor beide trainers een speciale wedstrijd. Simone Inzaghi en Diego Simeone waren ooit nog ploegmaats bij Lazio, terwijl de Argentijn ook nog speler was bij Inter. Hij had in San Siro een basisplaats in petto voor Axel Witsel, die als centrale verdediger vooral voor rust indruk maakte. Arthur Vermeeren bleef dan weer de hele match aan de bank gekluisterd.

Dat Witsel dé uitblinker was bij Atletico, zei vooral veel over hoe dominant Inter was. De Nerazzurri toonden zich echter slordig in de afwerking en dus hielden de Spanjaarden lange tijd stand. Tien minuten voor tijd kraakten ze echter alsnog. Arnautovic, die bij de rust de geblesseerde Thuram was komen vervangen, bezorgde Inter toch nog een nipte zege.

PSV - Borussia Dortmund 1-1

Bij PSV waren ze opgelucht dat ze weer konden rekenen op Johan Bakayoko, die terugkeerde in de basiself na ziekte. De Rode Duivel zag echter hoe zijn ploeg na 20 minuten op achterstand kwam. Uitgerekend Donyell Malen, die zijn carrière in Eindhoven lanceerde, knalde keihard via de lat Dortmund op 0-1.

Daarna kreeg Bakayoko nog enkele goede kansen, maar hij kon telkens niet goed afwerken. Na een tiental minuten in de tweede helft kwam PSV echter alsnog langszij. Hummels leek met zijn tackle de bal te spelen, maar de bal ging toch op de stip. Luuk de Jong zette de discutabele penalty koelbloedig om. Daardoor ligt alles nog helemaal open voor de return in Duitsland.

Zal PSV zich nog plaatsen voor de kwartfinale?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

64
64
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

10
10
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

30
30
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

51
51
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

354
354
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

295
295
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

252
252
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

77
77
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

593
593
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

567
567
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

300
300
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

105
105
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

155
155
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

54
54
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

81
81
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

421
421
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

56
56
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

140
140
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

201
201
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

177
177
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

379
379
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws