Atletico kraakt alsnog voor Inter, goedkope penalty redt PSV

73 stemmen
Atletico kraakt alsnog voor Inter, goedkope penalty redt PSV

De twee wedstrijden van dinsdagavond in de Champions League hebben geen grote beslissing kunnen brengen. In beide clashes ligt alles nog open voor de terugmatch. Atletico Madrid kraakte in het slot wel nog en slikte een nipte nederlaag bij Inter, terwijl PSV dankzij een goedkope penalty een gelijkspel uit de brand sleepte tegen Dortmund.

LEES OOK: ‘Atletico zet zinnen op verrassende Rode Duivel’

Internazionale - Atletico Madrid 1-0

Het werd voor beide trainers een speciale wedstrijd. Simone Inzaghi en Diego Simeone waren ooit nog ploegmaats bij Lazio, terwijl de Argentijn ook nog speler was bij Inter. Hij had in San Siro een basisplaats in petto voor Axel Witsel, die als centrale verdediger vooral voor rust indruk maakte. Arthur Vermeeren bleef dan weer de hele match aan de bank gekluisterd.

Dat Witsel dé uitblinker was bij Atletico, zei vooral veel over hoe dominant Inter was. De Nerazzurri toonden zich echter slordig in de afwerking en dus hielden de Spanjaarden lange tijd stand. Tien minuten voor tijd kraakten ze echter alsnog. Arnautovic, die bij de rust de geblesseerde Thuram was komen vervangen, bezorgde Inter toch nog een nipte zege.

PSV - Borussia Dortmund 1-1

Bij PSV waren ze opgelucht dat ze weer konden rekenen op Johan Bakayoko, die terugkeerde in de basiself na ziekte. De Rode Duivel zag echter hoe zijn ploeg na 20 minuten op achterstand kwam. Uitgerekend Donyell Malen, die zijn carrière in Eindhoven lanceerde, knalde keihard via de lat Dortmund op 0-1.

Daarna kreeg Bakayoko nog enkele goede kansen, maar hij kon telkens niet goed afwerken. Na een tiental minuten in de tweede helft kwam PSV echter alsnog langszij. Hummels leek met zijn tackle de bal te spelen, maar de bal ging toch op de stip. Luuk de Jong zette de discutabele penalty koelbloedig om. Daardoor ligt alles nog helemaal open voor de return in Duitsland.

Zal PSV zich nog plaatsen voor de kwartfinale?

Meest recent

De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

5
5
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

40
40
Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

78
78
Ongeziene beelden: Kompany compléét los op titelfeest

Bayern München heeft zaterdag zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. ...

27
27
'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

147
147
Garcia deelt harde tik uit: "Hij mag écht ontgoocheld"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

303
303
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

274
274
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

47
47
WK-selectie Duivels: Garcia laat ideale 'doublure Doku' vallen

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

461
461
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

269
269
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

217
217
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

175
175
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

58
58
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

375
375
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

19
19
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

193
193
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

86
86
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

987
987
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

762
762
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

276
276
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

41
41
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

416
416
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

403
403
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

574
574
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

404
404

Meer sportnieuws