Atletico kraakt alsnog voor Inter, goedkope penalty redt PSV

door
Atletico kraakt alsnog voor Inter, goedkope penalty redt PSV

De twee wedstrijden van dinsdagavond in de Champions League hebben geen grote beslissing kunnen brengen. In beide clashes ligt alles nog open voor de terugmatch. Atletico Madrid kraakte in het slot wel nog en slikte een nipte nederlaag bij Inter, terwijl PSV dankzij een goedkope penalty een gelijkspel uit de brand sleepte tegen Dortmund.

LEES OOK: Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Internazionale - Atletico Madrid 1-0

Het werd voor beide trainers een speciale wedstrijd. Simone Inzaghi en Diego Simeone waren ooit nog ploegmaats bij Lazio, terwijl de Argentijn ook nog speler was bij Inter. Hij had in San Siro een basisplaats in petto voor Axel Witsel, die als centrale verdediger vooral voor rust indruk maakte. Arthur Vermeeren bleef dan weer de hele match aan de bank gekluisterd.

Dat Witsel dé uitblinker was bij Atletico, zei vooral veel over hoe dominant Inter was. De Nerazzurri toonden zich echter slordig in de afwerking en dus hielden de Spanjaarden lange tijd stand. Tien minuten voor tijd kraakten ze echter alsnog. Arnautovic, die bij de rust de geblesseerde Thuram was komen vervangen, bezorgde Inter toch nog een nipte zege.

PSV - Borussia Dortmund 1-1

Bij PSV waren ze opgelucht dat ze weer konden rekenen op Johan Bakayoko, die terugkeerde in de basiself na ziekte. De Rode Duivel zag echter hoe zijn ploeg na 20 minuten op achterstand kwam. Uitgerekend Donyell Malen, die zijn carrière in Eindhoven lanceerde, knalde keihard via de lat Dortmund op 0-1.

Daarna kreeg Bakayoko nog enkele goede kansen, maar hij kon telkens niet goed afwerken. Na een tiental minuten in de tweede helft kwam PSV echter alsnog langszij. Hummels leek met zijn tackle de bal te spelen, maar de bal ging toch op de stip. Luuk de Jong zette de discutabele penalty koelbloedig om. Daardoor ligt alles nog helemaal open voor de return in Duitsland.

Zal PSV zich nog plaatsen voor de kwartfinale?

Meest recent

De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

5
5
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

37
37
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

68
68
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

61
61
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

189
189
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

311
311
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

51
51
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

249
249
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

379
379
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

584
584
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

251
251
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

58
58
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

182
182
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

21
21
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

127
127
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1335
1335
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

100
100
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

620
620
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

58
58
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

131
131
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

166
166
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

173
173
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

288
288
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

158
158
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

118
118

Meer sportnieuws