Atletico kraakt alsnog voor Inter, goedkope penalty redt PSV

door
Atletico kraakt alsnog voor Inter, goedkope penalty redt PSV

De twee wedstrijden van dinsdagavond in de Champions League hebben geen grote beslissing kunnen brengen. In beide clashes ligt alles nog open voor de terugmatch. Atletico Madrid kraakte in het slot wel nog en slikte een nipte nederlaag bij Inter, terwijl PSV dankzij een goedkope penalty een gelijkspel uit de brand sleepte tegen Dortmund.

LEES OOK: 'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Internazionale - Atletico Madrid 1-0

Het werd voor beide trainers een speciale wedstrijd. Simone Inzaghi en Diego Simeone waren ooit nog ploegmaats bij Lazio, terwijl de Argentijn ook nog speler was bij Inter. Hij had in San Siro een basisplaats in petto voor Axel Witsel, die als centrale verdediger vooral voor rust indruk maakte. Arthur Vermeeren bleef dan weer de hele match aan de bank gekluisterd.

Dat Witsel dé uitblinker was bij Atletico, zei vooral veel over hoe dominant Inter was. De Nerazzurri toonden zich echter slordig in de afwerking en dus hielden de Spanjaarden lange tijd stand. Tien minuten voor tijd kraakten ze echter alsnog. Arnautovic, die bij de rust de geblesseerde Thuram was komen vervangen, bezorgde Inter toch nog een nipte zege.

PSV - Borussia Dortmund 1-1

Bij PSV waren ze opgelucht dat ze weer konden rekenen op Johan Bakayoko, die terugkeerde in de basiself na ziekte. De Rode Duivel zag echter hoe zijn ploeg na 20 minuten op achterstand kwam. Uitgerekend Donyell Malen, die zijn carrière in Eindhoven lanceerde, knalde keihard via de lat Dortmund op 0-1.

Daarna kreeg Bakayoko nog enkele goede kansen, maar hij kon telkens niet goed afwerken. Na een tiental minuten in de tweede helft kwam PSV echter alsnog langszij. Hummels leek met zijn tackle de bal te spelen, maar de bal ging toch op de stip. Luuk de Jong zette de discutabele penalty koelbloedig om. Daardoor ligt alles nog helemaal open voor de return in Duitsland.

Zal PSV zich nog plaatsen voor de kwartfinale?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

61
61
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

42
42
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

65
65
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

77
77
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

111
111
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

35
35
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

85
85
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

283
283
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

119
119
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

199
199
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

53
53
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

197
197
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

94
94
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

92
92
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

354
354
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

237
237
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

340
340
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

311
311
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

449
449
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

379
379

Meer sportnieuws